Ko jums katram personīgi nozīmē Raimonds Pauls?

Šodien viņam jubileja...Jebkurā gadījumā - viņš ir vesels laikmets latviešu mūzikas vēsturē:) Visos žanros, visām gaumēm(gandrīz) strādāts - veltiet viņam labus vārdus;)

kisindzera    6 RAIMONDS PAULS - MAESTRO! Viņa mūzika ir mana jaunība, ir mana tagadne! Visu cieņu šim izcilajam mūziķim!

Mavs    13 Visu cieņu Maestro !
Viņš pieļāva tikai vienu kļūdu - nevajadzēja toreiz līst politikā !

kleooo    3 Izcila personība, dižs talants. Patīk viņa ironiskais humoriņš - prot pasmaidīt pats par sevi un labsirdīgi pavilkt uz zoba līdzcilvēkus. Manējās dziesmas laikam ir "Baltijas jūra" un "Kurzemei".

Karmensita    2 Mežā būdiņu sev celšu...

Tessa    9 man Pauls ir berniiba, vakaros ar mammu un teti pie TV, tiem abiem ir milziigas austinjas un vinji smejas, ka es nedzirdu koncertu. tad dod austinjas arii man))
visvairak patiik dziesmas, ko dziedaja Bumbiere ar Lapchenoku. neviens mana skata nav vinjus pardziedajis. sadarbiiba ar Pugačovu -ka vinja vienmer uzlukoja Paulu. ne uz vienu vinja nav ta skatiijusies, ar tik milziigu cienju.
Pauls ir viens no Latvijas lepnumiem, konstanta vertiiba, kas bija, ir un bus vienmer, ka dziesmusvetki, Janji un piparkukas, bez vinja nekur-ne filmas, ne radio, ne vienkarhi dungoshana.

Marija_Anna    2 Lieliski dara savu darbu un orientējas tajā .
Vairāk tādu personību.
" Manējās " ir daudzas . Pēc noskaņas.

pudzenovskis      iisi- Pauls ir Pauls!!!!!!!!!!!!!

Lovetta    1 izcila kinomūzika..

DanaL  1   Mani "paņem" pavisam nedaudz - mūzikai filmai "Teātris", "Mežrozīte" un šis tas no Bumbieres un Lapčenoka repertuāra.

Macho7  12 2 Čekas pulkvedis

VECA_PIEPE    3 Visu cienju latviesha cilveeka talantam, izcilam komponistam,...Latvijai ir cilveeki, ar kuriem tautieshi leposies taalaa naakotnee. Cepuri nost!

Rudensroze18  1 2 Ļoti liela cieņa pret šo cilvēku. Par maldu ceļiem politikā un agrāk jaunībā - nekļūdās tikai tie, kuri neko nedara.
Manējās ir ļoti daudzas MAESTRO dziesmas - pēc noskaņojuma. Patīk, ka tagad ir izvilktas ārā daudzas tādas senas un nopietnas, kas nemaz tik bieži nav skanējušas. Kino mūzika - vispār bez komentāriem, teātra mūzika - izcila...

Chris1986  5 5 Viennozīmīgi - visu laiku diženākais latvietis - kāds ir jebkad dzīvojis un dzīvos! Es pat teiktu - diženākais komponists pasaules vēsturē, kura mantojumu gan jau, ka pasaule kādreiz atklās un novērtēs. Mums ir ļoti paveicies, ka esam dzīvojuši ar viņu vienā laikā un varējuši redzēt viņa darbošanos onlainā. Daudzi mūs par to kādreiz apskaudīs. Ja kāds ir cienīgs, lai viņu ieliek par Latvijas prezidentu, tad tikai Pauls, nevis visādus karjēristus viendienīšus.

Almerija  1 2 Patiesi mīlējis savu sievu, cienījis savu ģimeni, lai kādi mirkļi bijuši dzīvē.

adamsone  1 3 Ļoti talantīgs muzikants, 70. gados iedvesmojošs. Bet kādu laiku viņš bija visur un viņa bija par daudz. Vidē, kur visi maina vīrus/sievas un kuļ romāniņus, paliek uzticīgs ģimenei. Vai vismaz nekas viņa sakarībā netiek runāts, nekur. Bēdīgi gāja ar to politiku....
Cienījams, bet visa tā ampel-šlāger-ziņģu mūzikas pārprodukcija drusku traucē.

runcs51    2 Maestro-labākais,kas Latvijai jebkad ir bijis!!! Visu cieņu,ilgu mūžu un veselību Maestro!!!.

Samila  1 2 Ģēnijs! :)

_Krasula_    1 Ko nozīmē? Vai var pateikt, ko nozīmē saule debesīs vai zvaigznes nakts aizsegā? Tautas komponists un mūziķis. Jauno talantu atklājējs.
Neesmu liela šlāgermūzikas cienītāja, bet bērnībā klausījos gan Mikrofona gada noslēguma koncertus, kur augstākās vietas parasti ieņēma R.Paula dziesmas; gan plašu ierakstus ar duetiem-"Nora un Viktors", "Margarita un Ojārs"...Atceros vienu gadu Mikrofona noslēguma koncertā Paulam uzdāvināja dzīvu sivēnu. Nezinu gan, vai viņš jutās laimīgs...
"Mežrozīte", "Baltā saule", "Tāpēc jau, ka nevar zināt, kāpēc"...dziemiņas, kas man "skan"ausīs.
Kino un teātra mūzika jau ir atsevišķs stāsts, kas nereti netiek atpazīta un apzināta.
Patīk Paula savdabīgā humora izjūta un daudzveidība. Pēdējo reizi aizkustināta tapu pirms 2-3 gadiem, sastopoties ar Paulu klātienē mūziklā "Marlēna".Tur Paulam bija jauns ampluā-viņš bija M.Dītrihas uzticamais pianists un pavadonis, kurš, protams, spēlēja Paula mūziku.:)

Līdzīgi jautājumi
"Anno Domini" angļu versija (3 atbildes)Labs koncerts DVD (20 atbildes)Pazīstamākie latvieši pasaulē (22 atbildes)Latviešu aktieri krievu seriālos (22 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu