Latviešu aktieri krievu seriālos

Tagad skatos jauno 2014. gada krievu detektīvseriālu "Inkvizitors" un mani pārsteidz, cik labi tur vēl spēlē latviešu vemeistars Arnis Līcītis. Zināms, ka Ivars Kalniņš joprojām filmējas daudzos krievu seriālos un bijušas PSRS teritorijā megapopulārs. Arī Pauls Butkēvičs prakstiski tikai Krievijā filmējies. Nesen noskatījos krievu seriālu "Sarkanā kapela", kur vesela plejāde latviešu aktieru - Jakovļevs, Dumpis, Melbārdis, Lukevics utt. spēlē vāciešus. Kurš vispār pazītu kādus mūsdienu latviešu aktierus ārpus Latvijas robežām, ja viņi nefilmētos krievu/ukraiņu seriālos? Tā tomēr ir milzīga auditorija

LAemanuella (2014-06-14 22:53)      Mirdza Martinsone vienā nesenā filmā /ieraudzīju/ šokiņā.
Prieks, ka mums ir vēl ar ko lepoties. Krievija jau naša raša vien ir,,,

bigg (2014-06-15 00:24)      tpu...bez Krivijas jūs nekur...vienreiz no tās pupa ir jāatzīžas...vecie sovjetu aktieri jau to vairs nevar..

Torpedo (2014-06-15 00:48)      Sovjetu aktieri .. njā, ko te vēl teikt. Mēs jau te visi no sovjetijas nākam - kas tad mūs visus jāapšauj, lai jaunie - kapitālismā dzimušie varētu sevi parādīt? Parasti gan ir tieši otrādi, ka tiem no sovjetijas nākušiem vēl ir iekšā, bet jauniem, izņemot pretenzijas, nekā cita ta nav

inaralaima (2014-06-15 09:16)      Atceros,ka arī Vija Artmane jaunībā bija redzama vairākās krievu filmās un ļoti veiksmīgi.

skumjasaciis (2014-06-15 09:20)      Jā, bez Krievijas mēs nekur. Kopīga robeža pat. Nevaram ar savu Latviju pacelties un nolaisties Amerikas vidū... Krievija bija, ir un būs tepat līdzās. Un izlikties, ka viņas tur nav - ir vēl stulbāk...

Marihuana (2014-06-15 09:39)    2 Un paldies Dievam, ka kāds režisõrs no Krievijas latviešu aktieri paaicina ļauno vāciet nospēlēt:) Lieks honorārs nekad nav lieks.

Muukene (2014-06-15 10:06)      Ko lai dara, ka LV nevar atļauties tādus seriālus? Esot arī viena latvju meitene, kas kaut kādā holivudas seriālā filmējas.

neko (2014-06-15 10:21)    1 Krievija ir populāra darba vieta vecajai paaudzei viena iemesla pēc - viņu valodas zināšanas neļauj strādāt citur. Tie, kas labi zin valodas (pamatā jaunā paaudze) strādā arī UK, Vācijā Austrālijā un kur tik vēl ne - nu visur kur maksā.

Torpedo (2014-06-15 11:38)      Muukene, jā, jā, es zinu vairākas latvietes, kas iekļuvušas vadošo pornostudiju apritē un guvušas populatitāti pasaulē (dabīgi - ar nikiem, ne īstajiem uzvārdiem). un pliks paliek pliks - tur ne ar ko neatšķiras no ārzemniecēm

Torpedo (2014-06-15 11:40)      neko, paldies par info - nemaz nezināju, ka mūsu jaunie aktieri filmējas UK, Vācijā un Austrālijā seriālos. Pasaki, kādu, lai varu nokačāt un noskatīties

draboss (2014-06-15 11:55)      Man krievu seriāli liekas baigie sūdi, nezinu kā tos var skatīties. Ir bijuši daži, kas patika (piem. Likvidācija), bet lielais vairums ir negaumīgi mēslugabali, vienalga kādi aktieri spēlētu.

draboss (2014-06-15 12:31)      Nu jā, bik aizgāju oftopikā, vienkārši tiešām ir bijis maz labu krievu seriālu, bija kaut kāds viens kurš man nepatika, bet titros bija latviešu aktieris galvenajā lomā, Jaunzems vai kas tāds, neatceros, jo tas seriāls bija mana izpratnē slikts. Laikam labākie krieviem par kara un pēckara, vēsturiskākām tēmām (tik tad jāspēj pārvārīt viņu "atbrīvotāju" vēstures pasniegšana), kā sākas mūsdienās tad ir pilnīgs pipec - slikta holivuda negaršīgā slāvu mērcē. Fargo ir plānots skatīties, tos divus krievu intereses pēc kaut kad patestēšu, varbūt patiks.

MrJones (2014-06-15 12:37)      Veel Martins Vilsons bija kaut kaadaa mentu seriaalaa..gan jau ari vairaakos filmeejas. Cik atceros "Miraazha", kopaa ar M.Martinsoni,..bija taa laika graaveejs.

Ir labi ka ka kaada kopdarbiiba ar Krieviju shaadaa plaaksnee notiek, ne tikai bezjeedziiga naiad kurinaashana...!

Marihuana (2014-06-15 12:48)      Nenu, protams, ka mūsējās, kuras melo labāk, ir daudz saturīgākas par ikvienu no krievu sūdiem:D

neko (2014-06-15 13:20)      Torpedo:
Pirmais kas nāk prātā Atrurs Skrastiņš, galīgi neesmu nekāds seriālu pārzinātājs. Bet viens piemēram ar Skrastiņa līdzdalību:
BBC Scotland : Wallander

Vienu no sērijām nofilmēja LV, bija ideja pat ideja turpināt filmēt LV vēl, bet:
"The production tried to use as many Latvian actors as possible but a problem arose as most Latvian actors had a very limited knowledge of English. Latvian actor Arthur Skrastins was the only native actor that landed a speaking role in the film."

limonija (2014-06-15 14:12)      Agnese Zeltiņa taču dzīvojās gan pa Maskavu, gan pa Holivudu kādu laiku(abas valodas viņai OK), Rēzija Kalniņa ir režisore tagad Novosibirskas teātrī un pelnot labu piķi. Lai veicas visiem darba meklējumos, tagad pasaule ir atvērta, un par to tikai jāpriecājas.

bigg (2014-06-16 00:36)  1   njā..ir liela daļa indivīdu, kuriem nauda nesmird...vienalga no kāda suņa gatavi to pieņemt..nožēlojami!

Donnie (2014-06-16 02:06)      Kas Krievijā slikts!? Nepiniet visur vēsturi! Bet ja piniet, tad ziniet ;) Krievs ne velti te atnāca, ne bez iemesla. Neviens nesauca, bet šis naciķu midzenis bija jāierobežo. Ak, pazreizi, te gonocīds, okupācija, izsūtīšanas!!! Jā, tā bija ( izņemot okupāciju) . Bet bija arī tā, ka žīdu bērnus latvieši šāva, meta gaisā, izkropļoja. Ideja viena- žīds nepieder pie mums. Vai arī -Hitlers taisnības cīnītājs, viņš rādīs mums ceļu!! Diemžēl tagad situācija virzās tieši tādā pašā gultnē- atkal uz vienu roku ar naciķiem, atkal virmo gaisā nacistiskās ideoloģijas. Bet jauns līderis- Obama, ES, Nato.. Jūs slavējiet vardarbību, karu ;) Sitiet plaukstas kad nošauj, sadedzina cilvēku. Krievi nav nožēlojami, tādi ir Latvieši, kuri karo Afganistānā, lej mēslus uz Maskavu, saviem cilvēkiem. Propogandas nav, ir stulbi cilvēki. Krievu propogandai zemteksts ir visiem saprotams, tā ir saprotama! Krievijā ir spēks, viņiem ir taisnība. St. Pēterburga ir 10x skaistāka par Rīgu! Krievija ir bagāta, tur ir gudri cilvēki, talantīgi cilvēki. Un beidziet raudāt, un kverkšķēt kā suņi! Tā ir iespēju zeme mums kaimiņos. Kāds varbūt man nopirks biļeti uz turieni, goda vārds, aizbraukšu.. Vīzu arī vajadzēs.
Pa tēmu-
Kāds vienkārši redz iespējas, ir pietiekoši talantīgs, un pat ja nav, tad rod iespēju nopelnīt, pilnveidoties kopā ar Krievijas kolēģiem, cilvēkiem kuri ne ar ko neatšķirās no pārējās pasaules, ar kuriem vieglāk komunicēt, kuri novērtē šī cilvēka pienesumu un darbu labāk nekā citur. Parasta situācija. Blakus liels tirgus, lielas iespējas.
Mīlu Krieviju! ;)

Curio_sy (2014-06-16 08:41)      ...nez kā neviens Gunu Zariņu nepiemin Kirila Serebreņikova "Krāpšanā" (nu ļoti pat godalgota filma). Iesaku noskatīties! G.Z. savdabīga loma...nu kā jau pie Serebreņikova.

http://gidonlinekino.com/2013/03/izmena-2012/

Torpedo (2014-06-16 13:33)      Daži/-as nezkāpēc savu inteliģenci grib parādīt, sitot roku pie krūtīm un zvērot, ka neskatās seriālus un vispār - televizoru jau sen izmetušas pa logu (bijušajam uz galvas!) :D Nu, kuru tas interesē

av2 (2014-06-17 11:19)      probleema nav tur, ka letinni filmeejaas tur, kur maksaa. Probleema ir tur, ka riebjas tie jaunie krievijas kiino "garadarbi". Holivudas kopijas, ibj :( Vecaas soviet filmas bija super. Raadiija to, ka ir dziivee ! Tagad visi krutie, krutaas probleemas risina, pelna miljonus, MB600 , villas utt. Ja es nepaziitu lloti , lloti daudz cilveekus no IISTAAS ssodienas krievijas, saaktu veel noticeet. Iisteniiba ir daudz, daudz skargaaka ssodien krievijaa, diemzzeel :(

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu