Raimonds pauls

Raimonds pauls - jautājumi un diskusijas

Ko jums katram personīgi nozīmē Raimonds Pauls? (37)
Šodien viņam jubileja...Jebkurā gadījumā - viņš ir vesels laikmets latviešu mūzikas vēsturē:) Visos žanros, visām gaumēm(gandrīz) strādāts - veltiet viņam labus vārdus;)
Visu cieņu Maestro !
Viņš pieļāva tikai vienu kļūdu - nevajadzēja toreiz līst politikā !
man Pauls ir berniiba, vakaros ar mammu un teti pie TV, tiem abiem ir milziigas austinjas un vinji smejas, ka es nedzirdu koncertu. tad dod austinjas arii man))
visvairak patiik dziesmas, ko dziedaja Bumbiere ar Lapchenoku. neviens mana skata nav vinjus pardziedajis. sadarbiiba ar Pugačovu -ka vinja vienmer uzlukoja Paulu. ne uz vienu vinja nav ta skatiijusies, ar tik milziigu cienju.
Pauls ir viens no Latvijas lepnumiem, konstanta vertiiba, kas bija, ir un bus vienmer, ka dziesmusvetki, Janji un piparkukas, bez vinja nekur-ne filmas, ne radio, ne vienkarhi dungoshana.
RAIMONDS PAULS - MAESTRO! Viņa mūzika ir mana jaunība, ir mana tagadne! Visu cieņu šim izcilajam mūziķim! Viennozīmīgi - visu laiku diženākais latvietis - kāds ir jebkad dzīvojis un dzīvos! Es pat teiktu - diženākais komponists pasaules vēsturē, kura mantojumu gan jau, ka pasaule kādreiz atklās un novērtēs. Mums ir ļoti paveicies, ka esam dzīvojuši ar viņu vienā laikā un varējuši redzēt viņa darbošanos onlainā. Daudzi mūs par to kādreiz apskaudīs. Ja kāds ir cienīgs, lai viņu ieliek par Latvijas prezidentu, tad tikai Pauls, nevis visādus karjēristus viendienīšus. Izcila personība, dižs talants. Patīk viņa ironiskais humoriņš - prot pasmaidīt pats par sevi un labsirdīgi pavilkt uz zoba līdzcilvēkus. Manējās dziesmas laikam ir "Baltijas jūra" un "Kurzemei". ··· Raimonds pauls: Ko jums katram personīgi nozīmē... lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu