Grāmata THE SECRET un domu spēks

Tiem, kas lasījuši šo grāmatu - vai ticat domas spēkam? Vai esat piedzīvojuši tā materializāciju?

tev_sanaks      tieši šo grāmatu neesmu lasījusi, bet domai piemīt spēks, tas sen pierādīts. Nem par piem.kaut vai ķīniešu cīņu mākslas

gnomiks      Ja uz to visu raugās loģiski,tad gatavais sviests!:)

MarieAntoinette      the Secret būtība nav par domu.... tā ir par ticību... un kāda var būt ticība.. to labi parāda islams (gan savās labajās gan ne īpaši labajās tradīcijās)

cilveex  1   Muļķu lielākais velmju auglis - lietas var sasniegt necenšoties. NEVAR. Nē, nu skaties, priecājies, meditē. Materiālās lietas ir jārada, garīgās lietas katrs nevar radīt, bet izmantot katrs var abas. Neiedziļināšos, bet neesat barjeras taipusē, kur rastīts "muļķi". Nebūs skanoša. Tas ir jāpelna. Tāds ir nodoms.:) Lai ciuvēks nenonāktu garīgajā slinkumā. Darbs nav sods, bet ir kā piespiedu attīstība... tikai nesaprot... lasa " THE SECRET".
Nemāžojies, i garīgas i materialas vērtības ir jārada, tad viņas personai sniedz neizstāstāmu apmieināju senseišenu - darba augļi mūsos rada prieku un vēlmi turpināt.:)

Ditinja    1 MarieAntoinette, nu gan auzās iebrauci...
Secret NAV ticība un nekur tā nav teikts.
nevajag jaukt p**pi ar pirkstiem!

par tēmu - esmu, ticu, piedzīvoju.
Tāpat kā Siņeļņikova un Heijas grāmatas par slimībām.

šobrīd vairs nenodarbojos ar materializēšanu tik aktīvi kā agrāk, bet jā - tam visam viennozīmīgi ticu.

SNIEGBALTITE_  1   Piekriitu, ka ja esi racionaals un logisks cilveeks peec dabas, tad gribeedams ticeet, nekas nesanaaks taapat, un tas ir sviests gatavais!

anonimus    2 Var just, ka galvenā doma nav izprasta. Filmu redzēju, neviena vārda tur nebija par to, ka sēdi tik - domā un nu tik viss būs.

Tas uzstādījums ir elementārs - uzstādi sev mērķi ( 1) un galvenais - cilvēkam jāzin, ko viņš vēlas sasniegt ) un dodies uz šo mērķi, domā par tā sasniegšanas iespējām, mācies, strādā, izmanto izdevības, ja tās tevi tuvina mērķim un tad viss būs. Ja 1 mēnesi pacepsies un sāksies.. aaai nu es jau nekād.. tad loģiski, ka nekad.

Pašiem mērķiem jābūt augstiem, bet reāliem.. nevar vēlēties kļūt par ASV prezidentu, lai gan, ja to izdomāt 10 g vecumā un no tās dienas ne ko citu kā tikai visu savu dzīvi tam pakārtot - parvākties uz ASV, iesaistīties studentu organizācijās, politikā, būt paraugpilsonim.. attīstīt sevī visas nepieciešamās īpašības..

Visi piedzimst vienādi daudz maz.. tālākais atkarīgs no cilvēka paša.

rudmiese      Ja īsti nespēj noticēt "The Secret", tad izlasi vispirms O.Mandino "Panākumu universitāte". Domāju, ka tā Tevi pārliecinās un iedvesmos vairāk. Bet studē to, nevis lasi.

Maitinja55      Ticu, ticu... Jau pamēģināju. Strādā.

Ditinja    1 Sniegbaltītei un pārējiem racionāļiem - ja jūs NEticat, ka tas darbojas, tad jums tas arī NEdarbosies.
tā, lūk!

MarieAntoinette      dārgā Ditiņa. ja Tavā izpratnē ticība var būt tikai bārdainaim vecim.. tad baidos, ka esi baigi sašaurinājusi šī vārda nozīmi un būtību.
un izlasi PATI SAVU pēdējo komentrāru, kur Tu pati uzsver ticības jautājumu. njuu.. kura no mums ir auzās?
filma ir par ticību savai domai, savai pārliecībai, savai idejai, saviem spēkiem, sev sev sev.. kas savukārt ir mērķis, līdzikļi mērķa sasniegšanai un visās citas lietas, ko Tu dari, lai dabūtu kaut ko atpakaļ.

cilveex      Ditinja>"tā, lūk!" tas ir argumets? tu nesarūpēsi sev iztiku sažmiedzot acis tu tos latus ļoti pri ļoti gribot. Bet tu nopirksi grāmatu "the seceret", to grātu nopirks samērā daudzi. Ditiņa, tu nekad nebūsi miljonāre:). Nevis tāpēc, ka kaut kāds tur debīls "cilveex" kaut ko saka, bet tāpēc, ka tā ir. Nestāstīsu atkal iemeslus. Tu vari 20x pārlasīt "the secret", varam satikties pēc kāda laika un salīdzīnāt ienākumus....

Pele_chiibaa      cilvēk mīļo - Tu galīgi neizproti tās The Secret domas būtību.
Tur nebūt nav pateikts - sēdi, domā labas domas un viss notiksies. muļķības.

tur ir par to, ka ikviena spēkos ir ietekmēt lietu attīstību.

saulete      Daudz ko jaunu atklāju šajā grāmatā.Noticēju,pamēģināju un darbojas .

karsta34      nu domu spēkam liela vara

ne_pasaranij_prorubj      Grāmatu ir uzrakstījis cilvēks. Tu to esi izlasījis. Ir radušās šādas pārdomas. Un Tu jautā par ticamību domu spēkam? :D

beauty_girl      Jā,esmu piedzīvojusi un ne vienu reizi vien.Viens piemērs kaut vai-trīs/četrus gadus atpakaļ radas nepieciešamiba pēc sava dzīvokļa.Domāju un sapņoju par to,bet likās pilnīgi nereāli-dzīvokļu cenas tik kāpa un kāpa.Krāju pirmai iemaksai,lai var paņemt kredītu bankā.Un lūk-šogad sapnis materializējās.:DD Par sakrāto naudiņu varēju nopirkt dzivokli,i kredīts nebija jāņem.:DD Ar manu cenšanos tur bija par maz,man nāca palīgā krīze,bet bez manas cenšanās arī nebūtu nekas,jo nebūtu iekrata naudiņa.Tā lūk.

cilveex      pele/čība>"ikviena spēkos ir ietekmēt lietu attīstību" pat neapšaubami, jā. tikai nebūs nekā, nekā vispār, bez jokiem, pelīc, nebūs.
"Noticēju,pamēģināju un darbojas ." (c)

cloudberry      lasiiju. neuzskatu, ka sheit vietaa runaat kategorijaas- ticiiba, ticu, utt. ja graamata liek domaat, taa ir veertiiga. shii liek, ir lietas, kas noder ( sev panjeemu ieteikumu atrast "savas" lietas/instant turn on-, kas pie druumaam situaacijaam paliidz uzlabot omu, arii tas, ka lieku reizi atgaadina, ka IR domai speeks, un neviens man neiestaastiis, ka ja cilveeks visumaa ir pozitiivi noskanjots (ne jau akli tic, nee, par to nerunaaju) bet ja cilveeks censhas pasaulee saskatiit pozitiivo, tad arii vinja dziive ir gaishaaka. sapelniit miljonus ar gaishu domu paliiziiba gan pat negrasos :)

Līdzīgi jautājumi
Padomju laika grāmatas (15 atbildes)Kur nodot grāmatas? (6 atbildes)Cik maksā pasūtīt savu grāmatu (10 atbildes)Iesakiet grāmatas! (48 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu