Teātris

Teātris - jautājumi un diskusijas

Kādas ir Jūsu atsauksmes par Liepājas teātri? (9)
Biju uz "Pūt vējiņiem". Neguvu gaidīto baudījumu. Bufetē salātiņi bija ieskābuši, bufetniece nelaipna, ekliēru nebija un cenas uzskrūvētas.
Tu sajauci bufeti ar teātri. Es braucu regulāri, ļoti patīk gandrīz viss. Slikts joks - iet uz teātri salātus ēst. Iedzer šampanieti vai vīnu un baudi mākslu. Un ko vari teikt par pašu izrādi? Patīk!Teātrim ir sava aura un nevajag jaukt ar bufeti.Kafiju iedzert var ari citur.... patik,,, ··· Teātris: Kādas ir Jūsu atsauksmes par ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Teātra izrādes on-line? (6)
Lūdzu iesakiet, kur atrast teātra izrādes onlainaa? Neesmu LV, bet tik loti vēlos noskatīties kādu uzvedumu, kaut pasdarbnieku:)
https://www.youtube.com/playlist?list=PL2908EAA99A6391E1 bet teātri ne-dzīvajā skatīties...
Ak tu Dieviņ tētīt, padzīvo pati Īrijā vai Amērikā un izbraukā uz teātri uz Latviju, tad varbūt sapratīsi, ka labāk datorā noskatīties izrādi, nekā vispār neko.
pameklē lsm.lv bet teātri ne-dzīvajā skatīties...nav tas,nezinu vai no tā var gūt baudījumu...(teatris zip) ieliec googlē https://www.youtube.com/watch?v=krsqmPAo68o&list=PL2908EAA99A6391E1&index=3 ON-LINE 100% neviens teātris savas izrāde nerāda nekur, jo kas tad ies tās uz teātri skatīties un vēl bargu naudu par to maksāt?? DC++ ir novelkamas pulka teātru izrāžu no padomju laikiem, tikai briesmīgā kvalitātē - laikam, kas kādu videomaģi no TV toreiz ierakstītas. Ir arī jaunākas, bet noteikti ne pašas jaunākās un pieprasītās ··· Teātris: Teātra izrādes on-line? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Skuteļa Karaliskais impovizācijas teātris (8)
Iesaku!Vnk iesaku aiziet un būs garantēta kārtīga izsmiešanās! Kolosāli skeči, ansamblis perfekts un divas stundas palido nemanot! :-)
Kur youtube var ievērtēt?? nez,musu teatris tik augsti pacela latinju,ka citus skatos nelabprat un pecak arii varu secinat,ka bija ne visai. Varbūt, kad Skutelis personīgi piedalās, tad ir ok, bet citādi tā viduvēji izskatījās. Bet tagad jau jauna programma - varbūt ir jautrāk. Biju, man arī ļooooti patika! :) Jāskatās vai piedalās jaunie aktieri vai jau pieredzējušie. Jā, brīnišķīgs pasākums. Eh, ja es tā prastu! Izķert īstos vārdus un reakcijas īstajā brīdī... :) ··· Teātris: Skuteļa Karaliskais ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Man patika....Pasaka pieaugušiem...:) Bijām kopā ar meitu, patika abām. Gaumīga joku luga. Bez morāles, tikai atpūta.
Darbdienas vakaram rullē!
Patika! Ar humoru uz Tu! :) Patika:) http://www.teatris.lv/lv/izrades/liela-zale/tris-viri-kurorta#atskauksmes
Tak atsauksmes atliektiem galiem.
··· Teātris: Kādas atsauksmes par izrādi ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Pers Gints nav mājas (4)
Kāds ir redzējis izrādi "Pers Gints nav mājas"? kādas atsauksmes? ir vērts redzēt?
vakar TV radija reklamu,man nepatika,bet varbut kadam arii liekas nekas.pagaidis citas atsauksmes. nav veerts,baigais murgojums Ļoti iespaidīgs pēdējais skats! Vēl ilgi pēc tam domāju, kā to tehniski var dabūt gatavu (intrigas vārdā neatklāšu, kas tas bija)
Pieļauju, ka daudzi nesaprata, jo nav lasījuši vai aizmirsuši oriģinālu.
Lai vairaak saprastu tie$aam vajag izlasiit vispirms graamatu..
man ne iipa$i patika,bet tas jaw tikai mans viedoklis..varbuut esmu par jawnu lai saprastu taa kaa tur bija domaats..[diezgan murgaini]
··· Teātris: Pers Gints nav mājas lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu