Seriāli

Seriāli - jautājumi un diskusijas

Piektdienas vakarā, kad pa LTV1 izrādīja filmas tapšanas procesu, paši aktieri bija sajūsmā par šo filmu, taču es jutos garlaikota. Pietrūkst dinamiskuma, pietrūkst sastrādātu roku un nosmulētu drēbju.
Ziniet, mana vectēva (leģionāra) stāsti par kara laiku un pēckara laikiem bija vienmēr tik reālistiski, ka acu priekšā man tika uzburtas ainas ar kara hospitāli un sadragātu kāju, nāves skavās sastingušiem karavīriem piesnigušā mežā, šāvienu troksni no Biķernieku meža puses un manas vecmammas ievērošanu tranšeju rakšanā. Laikam esmu neobjektīva.
PĒC PIRMAJĀM DIVĀM SĒRIJĀM man liekas, ka filma būs skatāma. Psiholoģiska. Pasmaga, bet tomēr vēsturiska, tikai varbūt ne par visiem 100% Visi filmas apmēdītāji ir truliķi, kas neapzinās to fantastisko darbu, kas ieguldīts šajā filmā. Filma ir fantastiski labi uzņemta, lielisks mākslinieka, operatora darbs utt. Spļaudītājiem iesaku skatīties multenes, tās būs Jūsu līmenim. Vispirms ir jānoskatās visas filmas sērijas un tikai tad var ko jēdzīgu arī pateikt...pagaidām var maz ko pateikt. Katrs jau skatās no sava skatu punkta un interpretācijas... Man patīk,pēc tā ,kas pēdejos gados ir Made in Latvija,beidzot ir filma,kas ir skatāma.Ņemot vērā,ka tas ir seriāls,tad vispār nevar salidzināt ar citiem seriāliem.Tēma smaga,bet nav izdomāta,sadarbība ar vēsturniekiem vien jau kaut ko nozīmē. ··· Seriāli: Viedokļi par jauno ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Adamsu ģimene - seriāls (4)
Sen atpakaļ uzslēdzu krievu kanālu (laikam humora). Redzēju sižetu par Adamsu ģimeni, krievu versijā (joki nebija kā filmā). Likās, ka tas ir filmēts kā seriāls. Var būt kāds zina seriāla nosaukumu un kur to var ...
Tu domā 1964 gada melnbalto oriģinālu vai tās kādu no tām n-tajām jaunajām versijās kas tagad safilmētas? https://en.wikipedia.org/wiki/The_Addams_Family Seriāls ar krievu aktieriem? Interesanti, google neko tādu neuzrāda. Bet es labpràt paskatītos, ja tāds eksistē. 17 pavasara mirkļi. ··· Seriāli: Adamsu ģimene - seriāls lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Viņas melo labāk (15)
Jautājums tiem, kas skatās TV seriālu "Viņas melo labāk" - vai tiešām tur ir attēlotas TIPISKAS mūsdienu sievietes, kas neko prātīgu nestrādā, tik dzer, aukojas un maina partnerus? :)
Tās kuras staigā pa frizētavām ,spa,manikīriem,pediķīriem ,liekie nagi ,ragi pupi ,skropstas,mati utt.Tām visām ir mājās sponsors,kurš grib ,ka viņa leļļukam viss ir v-paradki,lai ir ko citiem parādīt un pašam ar prieku lietos.Brīvajām -pašām jānopelna,tad nav laika ne seriāliem ,nekam citam. Neskatos, jo pilnīgi pietika piespiedu kārtā noskatīties vienu sēriju. Tās tur - tās ne tikai nav tipiskas mūsdienu sievietes, pat tie daži netipiskie eksemplāri ir krietni hiperbolizēti. Bet tā mēdz notikt, ja letiņi par pamatu scenārijam paņem kādu amerikānisku sižetu un attiecīgos tēlus un mēģina latviskot. Rezultāts - šausmene. Ja tādas būtu tipiskas LV sievietes, tad mūsu valstī ne veikali, ne slimnīcas, ne arī citas iestādes strādātu. Neskatos. Riebjas hiperbolas un izdomājumi. Pazīstu tikai kārtīgas darba darītājas un ģimenes mātes, nezinu, kur spieto tādas - seriālu daiļavām līdzīgās:D Un kamdēļ Tu lauzi savu sirmo galvu par tādām?;) Kāda starpība - Hamlets, Troņu spēles, Viņas melo labāk... Viss tas ir sacerētas pasakas izklaidei ··· Seriāli: Viņas melo labāk lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Ko domājat par seriāla "Saplēstā krūze" galvenajiem varoņiem? (21)
Scenārijs veidots pēc Alfrēda Dziļuma labākā darba(ar tādu pašu nosaukumu) motīviem, kaut gan maz no grāmatas filmai ticis...Bet ne par to bēda. Kur konfliktam starp Nati un Ēriku - jūsuprāt - aug kājas? Padiskutēsim? Man ...
Man vienalga kā filma saucas. Arī patīk aktieri, patīk kā uzņemta. Un bezgala žēl vārdamāsu. No malas visi zinām, kā pareizi, bet realitātē tādu naivulīšu pa pilnam. Tās visas civilsievas taču ir nates. Ne nu Ēriks bija iemīlējies neko - vienkārši ieraudzīja svaigas asinis, ko uzreiz nevarēja dabūt, un tas viss. Kad dabūja, tad ātri vien apnika. Bet Nate - jauna un naiva. ļoti patīk filma,arī grāmata patika Izslēdz televizoru un nedomā par to sviestu, kas tiek izmantots kā smadzeņu aizdars... Kājas aug no autora velmes - vajag konfliktu, vajag ciešanas. Citādi neviens nelasīs vai neskatisies ··· Seriāli: Ko domājat par seriāla ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Labs seriāls - iesakiet (37)
Vai kāds var ieteikt kādu labu, aizraujošu un pārbaudītu seriālu? Vikings, Marco Polo, Band of Brothers, Pacific...šos skatījos ar aizrautibu, vajadzētu nākamo vakaru aizpildītāju
Hameleonu rotaļas pietiks visam atlikušajam mūžam :) Luther, River, Inside No. 9. to srialu ugunsgreks vapse ar likumu vajdzetu aizliegt Verdzene Izaura :)) Dona Beiža:D ··· Seriāli: Labs seriāls - iesakiet lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
WONDERLAND (AU) seriāls on-line? (1)
Kur var noskatīties 2. sezonu un 3 sezonu austrāliešu seriālam Draugi un mīļākie (Wonderland)????
http://zserials.tv/zarubezhnye/wonderland.php

...ar krievu subtitriem...krievi vēl nav ierunājuši, nevienā citā saitā, kur skatos parast, nav.
··· Seriāli: WONDERLAND (AU) seriāls ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Seriāli (6)
Vai aktieru atveidotos tēlos pašmāju un ārzemju seriālos nogalina vai aizsūta dzīvot uz citu valsti tikai tad, kad aktieris prasa algas pielikumu? Starp citu, kurš no jums šogad ir saņēmis algas pielikumu? :)
Nē,tad,kad sāk filmēties citā filmā,kā tas tikko notika jaunajā turku seriālā Gumušas stāsts. Seriāli...bļ.,kā var skatīties šos murgojumus..?!))Paskatījos jauno krievu šerlaku un bija vilšanās,labi aktieri,bet filma uztaisīta par tirliņiem..Algas pielikumu saņēmu pirms jaunā gada...un jau nodzerta..ha,ha..!))) Vēl nav saņemta janvāra alga , atbildēt varēšu februārī.
Seriālus neskatos - pilnīgi nevienu.
Algas pielikums jau bija septembrī,nākamais būs droši vien,ne pēc viena vien seriāla noskatīšanās Doctor Who - tur, ja kāds dumpojas, aizsūta uz citu laika zonu. Kad nomierinās, var pie viņa atgriezties ;) ··· Seriāli: Seriāli lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ārzemju seriālu 2014. gada JŪSU TOP 3 (36)
Uzrakstiet, lūdzu, Ārzemju seriālu 2014. gada JŪSU TOP 3 (protams, tikai tie, kam televizors ir mājās - "dziļi intelektuālie" savu indi var droši atstāt paši sev :D) Mans ir tāds: 1) "Bates Motel / ...
Lostfilm nav filmu studija!!!!!

Bet, no seriāliem Troņu spēles :)
neskatos serialus. ja ir kada briiva pusotra stunda,skatos on-line izrades.vai kadu filmu. Pirmo vietu neesmu redzējis, par ko tur ir? No otrās vietas esmu redzējis Fargo pirmo sēriju, ir doma skatīties abus, dzirdētas labas atsauksmes. Staigājošos skatos, rakstās no FOX, vienu sēriju nedēļā var noskatīties. Par to bulvāri gan neko nezinu. Ar to Lostfilm, tu nolaidi kaut ko škērsām. Ar idejām nepadalīšos, maz kas no jaunumiem redzēts, bet pasmelšos gan. True Detektiive,ne tikai shii gada labaakais,bet domaaju,ka desmitgades..
Tessa,jau kaadu laiku seriaali ir krietni labaaki par filmaam...iipashi manis piemineetais,kur katra seerija ir izdziivota draama ar paarcilvecisku aktierspeeli(liidz shim biju ljoti atturiiga pret Holivudas garadarbiem)
dogville,es majas tiesham maz esmu pie kompja,un ja man jaizvelas,es izvelos izradi. ··· Seriāli: Ārzemju seriālu 2014. gada ... lasīt visu diskusiju (36 atbildes) –»
Visiem, kas skumst pēc Krusttēva .. (8)
Visiem, kas skumst pēc Krusttēva un citām mafijas filmām varu ieteikt jauno seriālu Mob City. Augsts IMDb vērtējums 7.8. Manā vērtējumā stilīgs, bet diezgan pasekls. Īpaši pēc iepriekš skatītajiem šīssezonas hītiem ...
Serials nebūt nav jauns. Viena sezona 2013. (6 epizodes) un viss, tas ir slēgts. The Blacklist tak TV3 nupat sāka rādīt. Bet ja ko kriminālu - tad obligāti Boardwalk Empire jāskatas. Nupat 4.sezona sākās. Kura būs pēdējā. Vai arī Sons of Anarchy. oo! ienākot te , vismaz uzzini, kā īsti saucas gangsteru serials,ko ieteica noskatīties..interesanti..kā sākas bizness grūtajos laikos :) Diemžēl serialu "piekanceleja" pēc pirmās sezonas. Protams "film noir" cienītāji noteikti var noskatītities. Salīdzinajums gan drīzak korektāks būtu ar filmām kā L.A Confidential. Bija drusku banals bet nu ņemot vēra ka žanra daudz nekā cita nav var skatītites. Bija vēl viens līdzīgs par 50-to gadu Ameriku seriāls. Nosaukumu piemirsu. XXXX City atceros. ··· Seriāli: Visiem, kas skumst pēc ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Vai zini kur var noskatīties seriāla (2013)/Betrayal otro daļu (8)
ieinteresēja Fox kanālā rādītais jaunais seriāls Betrayal (ASV). Labprāt noskatītos nākamās sērijas - 6 utt., taču neizdodas atrast. Varbūt kāds ir zinošs un var palīdzēt?
Torrentos meklē, pirātu līcī piemēram... Nokačā torrentos (p.s. - paskatījos treileri, nekā interesanta. un tur jau tik viena 13 sēriju sezona vien ir.)
http://kickass.to/usearch/?q=Betrayal
Meklē google pēc Сериал Предательство (2013) Betrayal смотреть онлайн , ir jau pieejamas 5 sērijas. Krieviski iztulkotas ir tikai piecas, ir gan varianti ar subtitriem visām trīspadsmit, bet kiriļicu ne visas ierīces adekvāti atgremo, tāpēc rekomendētu paciesties, vai skatīties angliski. ··· Seriāli: Vai zini kur var noskatīties ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu