Popkorns

Popkorns - jautājumi un diskusijas

Popkorna ēdāji kino (52)
vai jums netraucē seansa laikā,ja blakus kāds sktubinās pa savu popkorna turzu?
Kamēr graužu savu un strebju Colu, tikmēr nē, pēc tam gan sāk uztraukt, ka man ir tukšs, bet vēl kādam ir... Netraucē... vienīgi, ja pļāpā, tad gan nesanāk diez ko filmu paskatīties :) vairak besii tie, kam nepartraukti zvana telefons..
popkorns..
nez, es ari reizem noperku.. laikam tikai kad skatijos graustu miljonaru, bija neerti par to, ka man popkorns, bet tur cilvekiem vsp nav ko est..
netrauce.trauce telefonu zvani/sms.
uz kompja filmas neskatos-tizluma kalngals.
Toreiz, kad ar vienu taupīgo aizgāju uz ķini (viņš maksāja) un netiku pati pie popkorna, traucēja briesmīgi :D Kaut kā neērti bija parādīt savu patstāvību un pirkt pašai... gribas tomēr dažreiz pajusties kā sievietei.

Ps. Filma arī bija mēsls :)

Pss. Man šķiet, ka cilvēkiem, kam riebjas, kas nevar ciest utt utj, ir lielas problēmas pašiem ar sevi. Ko darīt, ja citiem riebjas tās darbības, kuras veicat jūs? Arī publiski paziņot, ka riebjas, piemēram tas, ka krāsojat lūpas sabiedriskā vietā, vai arī - pārāk skaļi elpojat?

Pss. Riebjas tie, kas publiski pazemo citus :)
··· Popkorns: Popkorna ēdāji kino lasīt visu diskusiju (52 atbildes) –»
Popkorns mikroviļņu krāsnī (8)
Kā pareizi cept popkornu mikroviļņos, lai nepaliek daudz neizsprāgušo? Kad pacepu ilgāk- tie sāk piedegt...
Ir taču tagad tie paciņās pērkamis:) Ieliec paciņu ua dažām min un gatavs:) Uz paciņas rakstīts līdz 5 min-es lieku uz 3,5 vai 4,drusciņ melni tomēr visi pārsprāguši... Nevis peec laika, bet dzirdes - kad vairs nav paukshkji, sleedz aaraa, gatavs!:) Ja cep pop weaver, tad to papīra iepakojumu vajag mazliet paburzīt, tā, lai graudi iekšā atdalās cits no cita. Sīkie tadā veidā iemanījušies cept tā, ka katrā reizē paliek kādi 4-5 neizsprāguši graudi. Un pareizi ir klausīties uz paukšķiem (JurisK jau teica), nevis paļauties uz taimeri, i nekas nepiedegs.:) Aha, es ar pēc dzirdes. Un ja tur beigās apakšā ir daži nesprāguši popkorna graudi, nav liela nelaime, labāk 10 neizsprāguši nekā visi piedeguši, kaut kā tā... ··· Popkorns: Popkorns mikroviļņu krāsnī lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Popkorna gatavošana (4)
Kā taisa popkornu? tb kurā brīdī liek sāli?
kad popkorns gatavs ,protams, saber traukaa, uzber smalko saali un uzliekot traukam vaaku, kaartiigi sakrata :) nee, nu var nekratiit, tikai tad saals buus vieniem maksimaali, citiem nemaz :D Mani uz popkornu uzaicinasi ???? ··· Popkorns: Popkorna gatavošana lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu