ģitāras

ģitāras - jautājumi un diskusijas

Ģitāras iegāde - kādu ģitāru izvēlēties? (10)
Gribu nopirkt ģitāru, tā mājai- akustistisko...gribētu zināt viedokli, pieredzi, vai tās leetās vācu, spāņu ir tā vērts, lai pat priekš mājas iespringtu, tjipa ātri plīst, neskan...?
Pirms pirkt jāsaprot
1) vai maki spēlēt
2) ko tieši plāno spēlēt
3) cik ladas plāno izmantot
4) vai nepieciešams pieslēgt pie pastiprinātāja
Ja nevari atbildēt uz šiem jautājumiem, tad ņem lētāko, vēlāk nebūs žēl izmest vai pārdot citam iesācējam pa ļeto...
Neņem lētāko, nepatiks skaņa un spēlēt, to labāk jautā mūzikas veikalos, pakonsultēs tie, kas saprot no tā visa, ne jau šeit.Arī iesācējiem ģitāra maksās vismaz 170 eur. westernstila ģitāra skan labi. summu nezinu, jo man viņu dāvināja, labas stīgas un kā jau teicu skan labi. Iesaakumaa labi der ...Yamaha F335 Acoustic Guitar , vai kas tamliidziigs.Savaa laikaa vienai uzdaavcinaaju. Vinnaa maaciijaas speeleet, un bija lloti OK. Skolotaajs pat teica, ka skanna esot lloti laba , kaa jau Yamaha razzojumiem . Stiigas gan laikam nomainiija. Akustiskā ir skaļa - ja mocīsies, kritīsi uz nerviem apkārtējiem. Jau elektriskā bez rezonātora ir diezgan uz nerviem krītoša.

Galīgi lētās - nav tā labākā izvēle...
··· ģitāras: Ģitāras iegāde - kādu ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Akustiskā un klasiskā ģitāra. (22)
Kāda ir atšķirība starp akustisko un klasisko ģitāru?
Klasiskai ġitārai ir 6 stīgas akustiskai 7 skaņa arī atšķirās.
sāk macīties parasti ar klasiko;)
Akustiskās ģitāras ir ĻOTI dažādas. Bieži vien par klasisko sauc akustisko ģitāru ar neilona stīgām un noteiktu dekas formu. Man liekas,ka tev vajadzētu sameklēt kādu,kas tev vismaz ģitārspēles pamatus varētu iemācīt,ja tu domā nopietni.Gan jau viņš(a) tev arī pateiks ko pirkt. Man kādreiz bij uzdāvināta 7 stīgu un ar metāla stīgām. Vienmēr esmu domājusi, ka tā arī ir klasiskā akustiskā ģitāra...Gribējās iemācīties spēlēt, tik pacietības nepietika. Akutiskai metaala stiigas, bet pirms peerc, varbuut aiznemies no kaada un patrinkskini, tas ir TIIIIK sarezgjiiti, ka vajag izmeegjinaat vi joprojaam buus veelme ··· ģitāras: Akustiskā un klasiskā ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Samaksā kādus 20ls solfedžo skolotājai un viņa samierināsies ar drazas klausīšanos un harmoniju pierakstīšanu uz papīra... Šādas tēmas jārisina te: http://www.gitaristiem.lv/
Nepaskatījos, varbūt jau tur akordi priekšā, ja ne, ir gana atsaucīga publika.
··· ģitāras: Dons "Pēdējā vēstule" - vai ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kādu ģitāru pirkt mācībām? (9)
Gribu mācīties spēlēt ģitāru. Kādu ģitāru vislabāk pirkt??? Varu iztērēt apm. 80Ls.
nekas jau baigi prātīgs pa tiem 80 ls nesanāks , bet priekš mācīšanās būs labi . vienīgi vajag izdomāt , kādu gribi , ar neilona stīgām , vai ar bronzas . otrās ir mazliet cietākas , arī skanējums savādāks . neilona ir vairāk piemērotas flamenko Pakonsultējies ar pašu pedagogu Ziedoni Stutiņu.(ir arī draugos) Mana kolēģe tikko sāka pie viņa mācīties. Zināja teikt,ka šis skolotājs braucot uz ārzemēm un tur arī instrumentu varot nopirkt. nu droši vien par Ls80 varēsi nopirkt akustisko ģitāru, bet tiešām, labāk vispirms atrodi skolotāju un pakonsultējies ar viņu! :) Pagaidām, pati, nepērc nekādu. Vispirms sameklē skolotāju un tad jau ar viņa palīdzību sameklēsi kaut ko arī par 80ls. Svarīgi ir lai tu zinātu ko pati gribi. Man liekas, ka pavadīt savu dziedāšanu ar ģitāru? Tam arī ir nianses - neilona un dzelzs stīgu ģitāru spēles veids ir krietni atšķirīgs, īpaši iesācējam. Vēlāk jau vienalga abas gribēsies izmantot dziesmas dziedot. Skolotāju varu ietiekt. Rīgā dzīvo? Man tagadiņ atvaļinājums, kaut kad jau uz pilsētu būs jābrauc, varu aiziet līdzi tev. Ja būs labs stroķis, tad nopirksi. ··· ģitāras: Kādu ģitāru pirkt mācībām? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu