Dziedāšana

Dziedāšana - jautājumi un diskusijas

Ģitārspēles un dziedāšanas apmācība (4)
Pastāstiet man, lūdzu, šādas lietas: kur un par apmēram kādu samaksu Rīgā var labi iemācīties spēlēt ģitāru un vēl dabūt skolotāju, kurš individuāli padarbosies ar dziedāšanas prasmju attīstību praktiski no nulles?
Talantu fabrika. tu buusi zvaigzne un veel tur visu arii iemaaciisies. ;)))

/pameegjini samekleet A.Alksni, vinsh maaca, kaadreiz to dariija Mitrohins, shamo var atrast Doma laukumaa, speelee pie 13kreesliem ik paarvakarus, varbuut, ka nav atmetis maaciishanu/

:)
BJC "Kurzemiite" pie skolotaajas Sintijas Gravas. par briivu! pati triis gadus nomaaciijos :))) Vecriigaa ir muuzikas skola netaalu no parka.tur tu vari iemaaciities speeleet gjitaaru.maxa meenesii ja neshaubos ir 10.ls zini cik daudz ir muuuzikas skolu un kur nu veel riigaa...
meklee kaadas vokaalaas studijas un kko taadu
··· Dziedāšana: Ģitārspēles un dziedāšanas ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Vokālais pedagogs (3)
Vokālais pedagogs balss nostādīšanai - kur tādu var sastapt, un kurš labākais?????
a gūgli nelietojam???

http://www.balss.lv/forums.php?m=diskusijas&sub=44&par=117
Savulaik Liene (Candy) piedāvāja privātstundas... tikai vot 12Ls/h manuprāt ir diezgan dārgi... :( ··· Dziedāšana: Vokālais pedagogs lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kori Rīgā (13)
kāds var ieteikt Rīgā kadu kori?
Hansabankas koris! Man patīk Kamēr.... Ave sol ar nav slikts. Nu, varbūt Operas koris... Kam tev koris - dziedāšanai, ar preču izplatīšanu nodarbosies vai svaigus čaļus vajag? hi hi :)
koru karus saskatiijusies....
gribi uzreiz atdoties vīru korim?...interesanta akcija... ··· Dziedāšana: Kori Rīgā lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu