Dokumentālās filmas

Dokumentālās filmas - jautājumi un diskusijas

Kā atrast filmu "Aleksandrs Laime un Anhela ūdenskrituma dārgumi" (11)
Pasakiet ,lūdzu,kas zin-kā atrast un noskatīties dokumentālo filmu Aleksandrs Laime un Anhela ūdenskrituma dārgumi. Gugle never vaļā! Paldies!
Aleksandrs Laime ir mans vectevs. Ja zinashu atbildi uz kadu uzdoto jautajumu, atbildeshu. Man ir grāmata ko lasīt... fragmentiņš par Laimi https://www.youtube.com/watch?v=x8_dyxEFAws Sveika :)

http://www.10francs.fr/pages/filminfo.php?ref=7966

Varbuut noderees.
"Lattelecom" interaktīvās televīzijas videonomā, iznomāšana minimums uz diennakti par 1,22 EUR. ··· Dokumentālās filmas: Kā atrast filmu "Aleksandrs ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Dokumentālā filma par H.Spanovski (6)
Par Spanovski ir dok. filma. Kautkas saistīts ar Horna ragu. Varbūt kāds zina režisoru, vai kur šo filmu sameklēt?
Vai tad tā nav tā filma, kur Spanovskis un Harijs Ozols braukāja pie dziedniekiem pēc palīdzības ..Svētdien bija pa tel vakarā, vajag pameklēt arhīvā .. Filma "Raganu mēnesis".


https://www.youtube.com/watch?v=7eTN5tyyVeI
... filmā Harijs Ozols nepiedalījās, bet gan Spanovskis ar Andri Bērziņu! ....šonakt būs pa 1 Latvijas kanālu :) plkst 00.55 Neiesaku. Samākslota, izskatās, ka dabūjuši naudu no kāda fonda un kaut kas bija jātaisa...Ar intelektu mūsu mākslā reizēm ir ūberslābi un arī izklaidēt neprot. Napaga mākslenieki, kuriem tik grjūši, tik grjūši.... ··· Dokumentālās filmas: Dokumentālā filma par ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā Jums patīk Ivara Zviedra dokumentālās filmas? (6)
Esmu redzējusi - "Bēgums" un "Dokumentālists".Un pēc katras filmas iznāca arī paklausīties režisora teiktajā.Vienmēr esmu uzskatījusi,ka latviešu dokumentālais kino ir ļoti skatāms-interesants.Šim režisoram patīk-ļaut ...
Dokumentālists... ļoti cilvēcīga, dziļa un lika padomāt par to kādu lomu spēlējam citu cilvēku dzīvē ienākot. Pāri augstiem mūriem līdz kailai sirdij.
Patika režisora filmēšanas veids- pašam piedaloties filmā.
Bēgums - reālistiski, skarbi, bet patiesi! Noteikti, ne tie labākie Latvijas ļaudis patreiz ir svešatnē ... un ļoti iespējams, ka tā pat ir labāk ...skumji protams ... latviesu dokumentalais kino taapataas kaa aktierkino sakaas un beidzaas padomju laikos - tagad tik kaut kaadas nozelojamas atraugas :( Vēl viens iemesls beidzot nsokatīties šī sfilmas! Tikko Bēgumu noskatījos. Paskumja pēcsajūta... ··· Dokumentālās filmas: Kā Jums patīk Ivara Zviedra ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu