Ziedošana

Ziedošana - jautājumi un diskusijas

Kur nodot grāmatas? (6)
Kur Pārdaugavā var nodot, atdot, dāvināt grāmatas.
Vispār jau cik atminos, tad kādreiz varēja nodot uzvedības korekcijas iestādēm... bet tā, i vairs nezinu. Vispār kāds vēl arī lasa? Ne Pārdaugavā, bet Rīgas centrā, Marijas ielas sākuma galā ir veikals "Otrā Elpa", tur var atstāt grāmatas, ir plaukti. Ir bibliotēkas, kur norādītā vietā var salikt atnestās grāmatas, kuras tad jebkurš var atkal paņemt un nest mājās. Tāds kā apmaiņas galds. Pazvani uz tuvāko bibliotēku, varbūt arī tā var. Un no tiesham nevertigam gramatam nebaidies vienkarshi atbrivoties... Ir taču papīram domātie konteineri - hlamus tajos, bet labās, vērtīgās - kā te jau teica - pie visām bibliotēkām, cik zinu, ir šie galdi vai plaukti, kur var atstāt...Ūbervērtīgās var mēģināt internetā notirgot. ··· Ziedošana: Kur nodot grāmatas? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kur nodot bērnu drēbes (16)
Man ir daudz labi saglabājušās bērnu drēbītes. Mest ārā žēl! Vai Jūs nevarat man ieteikt, kur tās ir iespējams nodot?
Sarkanā krustā vai kādā baznīcā mācītājam pajautā,viņš zinās kam to nodot. Vari aiznest uz kadu bernunamu, domaju ka vini bus tikai priecigi Ja arī Tu vēlies dalīties ar kādām mantām, kas ir labā stāvoklī un izmantojamas, bet nav pašam/ai nepieciešamas– Latvijas Sarkanā Krusta darbinieki labprāt tās pieņems humānās palīdzības pieņemšanas punktā Rīgā, Skolas ielā 1, kā arī jebkurā Latvijas Sarkanā Krusta komitejā, visā Latvijā. Būsim ļoti priecīgi, ja Jūs ziedosiet Vienības gatves 19.nod. jaundzimušajiem drēbītes u.c. mazuļu aprūpē izmantojamās lietas, kas vairs netiek izmantotas. Varu godīgi teikt, ka ikviena drēbīte, zeķite, sedziņa, pudelīte,knupis... atradīs savu mazo saimnieku. Mēs būsim ļoti priecīgi! Un gaidīsim atsaucīgākos!
PALDIES!
Varu ieteikt bērnu mantas,rotaļlietas,spēles nogādāt bērnu slimnīcā.Kaut vai uzņemšanas nodaļā.Gan mazajos Gaiļos, gan Vienības gatvē. Pieaugušo mantas var vest uz Latv. Sarkano Krustu Skolas ielā. Uz bērnu nodaļu var uzzvanīt pa tel.Nr.67064419 un vienoties,kad jūs atvedīsiet mantas.

http://www.sap.lv/ index.php?t= 41347 - izņemiet pauzes no linka adreses - tur būs augstāk minētais info
Biedrība "DACE". Adrese: Rīga, Dārzciema iela 6-1, tel. 67575505 ··· Ziedošana: Kur nodot bērnu drēbes lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Apģērba ziedošana labdarībai (21)
Nu taakaa jāvelk ziemas drēbes jau ziema klāt. .. .jūs valkātos apavus un drēbes kads ziedojat kādai labdarības iestādei? Jeb kur nodot lietotas drēbes?
Ziedot.lv nesen rīkoja akciju - varēja apavus nodot euroskorā. Es to izmantoju - aiznesu maisu ar zābakiem, kurpēm un sporta čībām, kuras pati vairs nevalkāju. Pat ja normāla paskata, ja gadu nav vilktas, vairs nevilkšu. uz atkritumu tvertnes malinjas. Fargo, Tu nu gan esi žultains :) Starp citu, zinu cilvēkus, kuri tiešām priecājas par šādu labdarību, jo tas, kas vienam liekas ņekam nederīga manta, citam var izrādīties pat ļoti noderīga. Es arī četrus tīkliņus, pilnus ar normālas kvalitātes drēbēm, atdevu Sarkanaja krustā Imantā, Slokas ielā... Attieksme bija absolūti normāla, laipna. Man kā pateicību piedāvāja pat svaigus gurķīšus, kurus kāds no sava dārza arī bija noziedojis trūcīgajiem ļaudīm. Gurķīšus neņēmu, bet piedāvājums bija sirsnīgs. :) "Negaidīju jau nekādu lielo paldies, bet nu tur tāda nosmēķējusies "Taņa" sēdējā, iegāju iekšā, jautāja - što nada??"

he he...
kāda labdarība, tāda saņemšana, kaut kas tajā visā ir. vai tad nevajadzīgu krāmu, kurus citādi saņemtu miskaste, atdošana patiesi var saukties par ziedošanu? hm. cilvēki "ziedo" atkritumus un jūtas baigie labdari. vēl viena sfaira, kurā dažam uztvere ir tūtā sagājusi.
··· Ziedošana: Apģērba ziedošana labdarībai lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Orgānu ziedošana pēc nāves! (12)
http://www.lvportals.lv/visi/skaidrojumi/251356-organu-donors-dod-iespeju-izdzivot-citam/ Kā pareizi aizpildīt šo atļauju, lai liegtu savu orgānu izmantošanu pēc ...
pofik. man nav zhel, pilniigi vienalga, ko mani organi dariis pec manas naves. ja kadam noderes, feini. skopums, tīrais skopums. man arī nav žēl, ja kādam var noderēt, lai ņem. hm...interesanti - ko plāno darīt ar saviem orgāniem pēc savas nāves? Katram ir tiesības izvēlēties.... vai nu ziedot savus orgānus pēc nāves un glābt pāris cilvēku dzīvības, vai pabarot kādu tūkstoti tārpiņus. Varu iedomāties, kā rīkotos gudrs cilvēks.... ... man ar nav žēl!!! bet ir aizdoma,ja nav oficiāli uzrakstīt papīrs,diez vai kāds ņems :( un vēl.... vai kādam vajag nolietotus un vecus orgānus??? aizdomājos .... ··· Ziedošana: Orgānu ziedošana pēc nāves! lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kam ziedot naudu - labdarība, aprūpe un pētniecība (20)
Ir izlemts, ka pamazām sākšu ziedo naudu, bet kādu organizāciju izvēlēties? Ideālā organizācija būtu tāda, kas nodarbojas ar medicīnu, sociālo aprūpi, humanitārām lietām, bet tai noteikti vajadzētu darīt aŗī high-end ...
varbuut labaak muusu pasu jaunatnes tehniskajiem pulcinjiem? Ja vēlies ziedot tad paskaties apkārt , gan jau radu , draugu vai paziņu lokā būs kāds dzīves pabērns kuram nepieciešama palīdzība.... uzdāvini (ziedo) tam un vari būt par 100 punktiem drošs ka Tavs ziedojums(i) tiek tam kam vēlējies ziedot. Pārējos gadījumos iespējamas visādas shēmas. http://www.charitychoice.co.uk/charities/health/medical-research?onlinedonations=0
http://www.amrc.org.uk/our-members/member-directory UK

http://www.charitywire.com/medical-research.html US
Esmu ziedojis tikai atsevishkjiem fondiem, kuri man ir labi zinaami un kuru politiku es atbalstu. Ir jāizvēlas...vai domā ziedot privāti vai uzņēmuma vārdā. Ja otrajā gadījumā, tad to vislabāk fiksēt kā ziedojumu un uzņēmumam tas nāks bonusā. Ja privāti..es labāk izvēlētos (uzzinot vajadzības labdarības org-jā) kāda noteikta cilvēka vajadzībām, jo tad tiešām zināsi kādiem mērķiem ir izlietota tava nauda un gandarījums ir lielāks! ··· Ziedošana: Kam ziedot naudu - labdarība, ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kur likt nevajadzīgo apģērbu? (16)
Man ir padaudz drēbju, ko vairs nevelku (kādi 3 lielie Rimi maisi)- visas labā stāvoklī un pirktas ārzemēs, vienkārši apnikušas, un skapī vieta arī jāatbrīvo. Iesakiet, kur tās varētu nodot? Draudzenes iesaka pārdot ...
www.google.lv => humānās palīdzības punkti.

Piem.,
Humānās palīdzības punkti

Humānās palīdzības punktos jūs varat gan nodot drēbes un apavus, gan saņemt drēbes un apavus bez maksas. Bez sociālā dienesta izsniegtajām izziņām.
Slokas ielā 64

Otrdienās 10:00-13:00

Ceturtdienās 12:00-15:00

Autobuss: 3a, 13, 21, 38, 46 (Saldus/Eiženijas iela)

Trolejbuss: 9, 25 (Sēlpils iela/Donoru centrs)

Tramvajs: 5 (Saldus/Eiženijas iela)

Aptiekas ielā 8

Trešdienās 10:00-15:00

Piektdienās 10:00-15:00

Autobuss: 2, 24, 24a, 11 (Sarkandaugava)

Trolejbuss: 3 (Kultūras nams “Draudzība”)

Tramvajs: 5 (Sarkandaugavas iela)

Aglonas ielā 35/3

Pirmdienās 11:00-15:00

Otrdienās 11:00-15:00

Trešdienās 11:00-15:00

Ceturtdienās 11:00-15:00

Tel: 67686311

Trolejbuss: 15 (Bultu iela)

Tramvajs: 7 (Sabiedriskais centrs)

Gaiziņa ielā 7

Pirmdienās 11:00-15:00

Otrdienās 11:00-15:00

Trešdienās 11:00-15:00

Ceturtdienās 11:00-15:00

Tel: 67336650

Tramvajs: 7,9 (Centrālais tirgus)

Ir pāris vietas Rīgā, kur var aizvest tāpat un nolikt, bet es precīzi to no galvas nezinu un nepateikšu. Jāpameklē, vēl var tāpat uz Sarkano Krustu vai izziņu dienestam piezvanīt.
Mazturīgo biedrība DACE
Dārzciema iela 6, Rīga, Latvija LV-1035
Tālrunis/fakss 67575505, mob. 29448087
e-pasts: lma-dace@latnet.lv
mājas lapa: www.lma-dace.lv
Pasākums Andele-mandele...laba lieta, ja kas, pati izmantoju Vienā no tirdzniecības centriem ir punkti, kur vari atstāt mantas, kas kādam var vēl noderēt.... Uz Dārzciema ielā laikam 6 ir mazturīgo atbalstu centrs "`DACE`` Google var ieskatīties precizējumus). Vienmēr vārti vaļā, izbruģēts, iebrauc pagalmā un kreisā pusē pirms mājas ir nojume, tur atstāj un iet prom, nevienam nav jāatskaitās. ··· Ziedošana: Kur likt nevajadzīgo apģērbu? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Par telefonzvaniem labdarības nolūkos (14)
Sakiet lūdzu, vai tā varētu būt taisnība, ka no katra telefona zvana, kas paredzēts kā ziedojums nelaimē nokļuvušajiem, lauvas tiesu saņemot tieši starpnieki(telefonkompānijas u.c.) Kad šo internetā izlasīju(komentāros), ...
ziedot.lv= nav nekāds bankas projekts, banka ir tāds pats ziedotājs, tikai liels, tāpat kā jebkurš ziedotājs, saņem nodokļu atvieglojumus.
Limonija, esi taču gudra sieviete, saproti, ka katra lieta maksā tik cik maksā, bet labdarība LV ir zināma veida bizness kādai ļaužu kategorijai- par brīvu neviens tur nestrādā un par minimālo algu ar ne. Kā jau Sandra teica, kur tad tā nauda rodas?
Nekādā gadījumā negribu noniecināt to labo, kas tādā veidā arī tiek izdarīts, tikai tā ažiotāža (altruisma aura) ap to "labdarību" ir daudz pārspīlēta, jo faktiski cilvēki dara savu darbu, veido biznesu, izmantojot līdzcilvēku atbalstu, iejūtību - labs mārketings. Brīžiem rodas tādas ģeķīgas domas, ka kādam ir izdevīgi, ka viss notiek tā kā notiek, jo arī tā var pelnīt, un algu šīs sistēmas administrēšanai un uzturēšanai maksā ziedotāji un valstij ir atrisinātas vairākas problēmas: veselības aprūpes, sociālās saliedētības, darba vietu...nu tā - nedaudz triviāli, bet...
interesanti,,,atgadiniet,kuri ziedotaji nopirka riga 1 milj, vertu eku savam birojam?
nez pa kadiem lidzekliem,,,noteikti ne no sazietotas naudas,vai ne?;)))))
Vis pareizaakais,un drošaakais,ka ziedotais nonaaks tajaas rokaas kuraam tas ir tik tiešaam nepieciešams,perfektaakajaa gadiijumaa buutu klaatienee to pasniegt!Visas paareejaas iespeejas nedod 100%garantiju😢 Tieši tā - ziedojuma mērķiem paliek tikai 3. daļa. Ir ne tikai algas darbiniekiem, bet arī peļņa "īpašniekiem"! Izvēlētās personas arī ir mārketings - kurš stāsts vairāk aizkustinās, diemžēl. Piemērs - katru sezonu tiek aicināts ziedot delfīnterapijai kā panacejai kādam bērnam. Tam vajag daudz, daudz naudas, lai aizbrauktu kaut kur tālu, tālu... delfīni asociējas ar kaut ko mistisku, tāpēc ziedojot neaizdomājas, ka principā tas ir tas pats kas reiterterapija, kas plaši pieejama tepat Latvijā, kā arī ka mums tuvākie delfīni mitinās Palangā.. Taa vareetu buut, tas jaajautaa telekompaanijaam...

Man liekas, ka ziedot.lv ziedo 100%, jo tas ir bankas projekts un banka sedz adminitratiivos izdevumus...vismaz man palika iespaids, kad skatiijos interviju ar ziedot.lv vaditaaju.

Es personiigi, nekad nezvanu pa ziedojumu liinijaam. Jo neticu naudas izlietojumam.
··· Ziedošana: Par telefonzvaniem labdarības ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kur ziedot bērnu apģērbus? (16)
Kur ieteiksiet aizvest bērnu drēbītes/ meiteņu/, apavus, kurus mazie pārauguši, bet izmest dvēsele neļauj. ? Varbūt kāds ieteiks, ko konkrētu, kur tās varētu vēl noderēt ? paldies
Man arī interesētu šis jautājums. Tik daudz visa kā, pilna māja.... Kur ir tās ģimenes, kam isskas trūkst?!.... Es ieteiktu ielikt sludinājumu kaut tajā pašā calis.lv
Cilvēki parasti uzreiz kā pirmo vietu iedomājas sarkanos krustos, bērnunamus vai cita publiskas novietnes, bet tur tās drēbes nevajadzīgas stāv, jo reti kurš vidusmēra iedzīvotājs vēlas prezentēties tāds nabags, lai tur kaut kur pieteiktos. Bet LV vidusmēra iedzīvotāji ir diezgan priecīgi, ja tādas un citādas lietas var saņemt ne tik uzkrītoši.
Mana pieredze rāda, ka pat tad, ja ieliec sludinājumā tādu lietu, par kur šķiet, ka tiešām 100 gadus nevienam nevajadzēs, vienmēr atrodas ne viens vien, kuram, izrādās, vajag. Tādās reizēs vienmēr nodomāju, ka situācija LV ir daudz bēdīgāka nekā vispār šķiet.
Pēdējā laikā gan es arī neaizraujos ar sludinājumiem, jo tomēr baigā ķēpa likt, atsaukties, satikties utt., bet kad izmetu kādu +- lietojamu lietu ārā vai aizstiepju uz tāda tipa publiskām novietnēm, vienmēr nodomāju, ka, redz, kā paslinkoju.
Visus tos sludinājuma pasākumus es noīsināju līdz tam, kad iedomājos, ka mājas sētniecei tak arī ir mazs bērns. Pēc tam visu devu viņai un viņa priecīga ņēma pretī un ikreiz gandrīz dievojās, ka nekas ārā netikšot izmests, jo viņai daudz draudzeņu ar bērniem esot.
Un pat ar mantām noīsināju līdz tam, ka iznesu kādu lietu kāpņu telpā uz palodzes (lielāku lietu līdz miskastēm) un domāju,ja dienas laikā ne viens nepaņems, tad metīšu ārā. Parasti pat stunda nepagāja, cilvēki tūlīt pat bija visu savākuši.
Tāpēc, ja kāds prāto - tāda un tāda manta, it kā laba, mums nevajag, diez vai kādam vajadzētu, es vienmēr iesaku likt sludinājumu, jo var nebeigt brīnīties, cik daudz cilvēkiem daudz ko vajag. Vienmēr izrādās, ka tieši tikko kādam māja nodegusi vai kaut kur laukos visa 5 cilvēku ģimene, vecomāti ieskaitot, guļ vienā gultā un gandrīz zem 1 segas, jo nevar atļauties ne gultas, ne segas.
Diemžēl....
Sarkanajiem krustiem un bērnunamiem tās drēbes vismazāk vajag, jo viņi jau saņem no citiem fondiem. (Labāk bērnu paņemt no bērnu nama.)
Uz sarkano krustu. Sarkanais krusts, Ziedot.lv, bija vēl kaut kādas mazturīgo ļaužu biedrības, māmiņu klubs, ziedot pie baznīcām, Torņakalna draudze, piemēram. ··· Ziedošana: Kur ziedot bērnu apģērbus? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kam ziedot bērnu mantiņas? (21)
Man ir daudz bērnu mantiņu ( rotaļlietas, puzles). Kur varētu tās nodot? Bērnu nami atkrīt, jo tie esot apgādāti ar visu nepieciešamo ( tā man pateica). Būtu pateicīga par informāciju.
es ar domāju,ka labāk būtu uz bērnudārziem. esmu dzirdējusi,ka šajos laikos lauku bdārziņi ir daudz apbižot... Vislabāk to novērtēs jauniešu organizācija - Sarkanais krusts, kas darbojas ar bērnunamiem un maznodrošinātājām ģimenēm, kurās ir bērni. Jaunieši par saviem līdzekļiem pirka bērniem dāvanas. Ja interesē , raksti privāti. varbūt ziedot.lv? man ir tieši tas pats jautājums. pāris gadus atpakaļ izrakņāju visus internetā pieejamos resursus, nevienam bērnu mantiņas nevajag:(

ziedot.lv mantiņas nevajag, viņiem vajag naudu!
Var piedāvāt pašvaldību sociālajiem dienestiem. ··· Ziedošana: Kam ziedot bērnu mantiņas? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Nodokļi, uzņēmums pārskaita privātpersonai labdarības projektam (21)
Situācijas apraksts- uz Ziemassvētkiem plānoju veikt akciju mazturīgajiem, taču dabrojos kā privātpersona. Ziedojumus vācu no privātpersonām, bet ir pieteicies arī uzņēmums kā ziedotājs. Bet uzņēmums var naudu ziedot tikai ...
man liekas, uzņēmumiem atlaiž tikai daļu no nodokļiem, ja ziedojums veikts organizācijai ar sabiedriskā labuma statusu, pārējos gadījumos - nekādas nodokļu atlaides nedod.
kalatura - ziedot nenozīmē sponsorēt un nenozīmē, ka pretim drīkst prasīt reklāmu vai citādāku spalvu spodrināšanas kampaņu.
Ja spēsi tos čekus noformēt kā saimnieciskās darbības izdevumus, teorētiski ar Tavu pašnodarbinātās statusu būtu gana, bet tikai teorētiski. Praktiski, manuprāt, būs grūtības. Uzņēmumam, kas pārskaita līdzekļus, visdrīzāk gribēs pārskaitīt naudu kā ziedojumu (varbūt tomēr nē?), un tad tas neies krastā. Vispirms jau ziedotājam ir jādomā kam un kā viņš ziedo. Pieļauju, ka uzņēmums nav iedomājies, ka šis ziedojums nebūs ar nodokli neapliekams.... Ne gluži pa tēmu - vai kāds var tā skaidri pastāstīt kas tad īsti ir mazturīgais ? Man tādi mazturīgie zināmi ne viens vien - pārtikas pakas no pagasta , malkas krava , atlaides pie dakteriem un tt . Bet katru dienu redzu viņus piedzērušos , veikalā galvenais pirkums ir 2litrene alus .......... To visu redzot gan nešķiet ka mazturīgie , pensijas un pabalstus iztērē dzeršanai , un tad labie cilvēki vēl savāc ziedojumus ar lietām , kuras tiek apmainītas pret dzeramo . Darbu tiem nepiedāvāt , jo viņu "darba ražīgumu" mēs neesot spējīgi samaksāt .
Tie man gadijumi no dzīves , neesmu izdomājusi !.
Es te vairāk biju domājusi , vai Tu ar savām dāvanām neizdari "lāča pakalpojumu" tiem , kuri paši pat nevēlas piestrādāt pie savas dzīves uzlabošanas . Lai davinātu , stingri jāizlem kuram tas tiešām vajadzīgs . Darīt to publiski lai paslavē ...............
Lai tev izdodas !!!!!!!!!!!!!!!!
··· Ziedošana: Nodokļi, uzņēmums pārskaita ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu