Viasat

Viasat - jautājumi un diskusijas

Viasat līguma laušana (26)
kā jūs domājat, kāds bonuss man pienākas par pacietību, jau 37 minūtes klausos, ka šobrīd visi operatori ir aizņemti utt... nu neticu es, ka tik ilgi neatbrīvojas neviens operators, bet es nepadošos, tagad jau par vēlu likt trubu nost...
Protams ka pienaakaas bonuss...
telefona reekjina izskataa... :DDDDD
Jā skaists bonuss - vēl min 30 gaidīt kamēr savienos :)) Palasi netaa, ko saka par Viasat...
Veel suudiigaaks kantoris laikam esot tika Izzi. :D
10x paarlasi liigumu, jo tur noteikti buus kaads punkts uz kaa pamata, vinji atradiis iespeju veel tev piesuutiit reekjinus.
vēl skaistāk, ka tas ir maksas telefons, pat no Lattelecoma zvanot. Tikai kad brauksi nodot visu, neaizmirsti, ka līgums jālauž RAKSTISKI, jo viņi var teikt - nu, labi... kā mēnesis beigsies automātiski līgums izbeigsies, tikai viņi bieži to neizbeidz un tas automātiski turpinas. ··· Viasat: Viasat līguma laušana lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
1.Izlasi līgumu. 2. Rīkojies kā ieteikts līgumā. Izveidot savu telekomunikāciju kompāniju un radīt tādus apstākļus/konkurenci, lai visasat nebūtu izdevīgi šeit raidīt :) Uzreiz pazudīs no šejienes un būsi sasniegusi mērķi - tikt vaļā :) Zvani vai raksti iesniegumu! Ar Viasat ir grūti. Nesaprotu tos, kuri slēguši ar viņiem līgumus. Tur taču paredzēti sodi par līguma laušanu. Ta ir kompanija,no kuras tikt valla ir,gandriz,neiespejami,jo,ja velies izbeigt sadarbibu-jazino laicigi-un nekad nepaspeesi tik laiciigi,lai nebutu konfliktu! Vienmer atrunas-vajadzeja taa,tad... Nogaidi,kad beiksies ligums,laicigi zino,un nepagarini....bet maksat naksies veel kadu menesi...bet saistibas beigsies. ··· Viasat: Kā tikt vaļā no Viasat? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Tikai ne Viasat. Un ja kas, vaļā no viņiem netiksi. Atcerēties negribu Pilnīgs mēsls, cik redzēts - labāk paskaties kura operatora tornis vistuvāk un paņem mobīlo netu... Salīdzinoši dārgs un zemas kvalitātes. Ja nu esi galīgi "meža vidū", labāk ieguldi līdzekļus antenā labai mobilā operatora signāla uztveršanai. ņem LMT, ja kas ar datu uztveršanu nav ok, pazvani, pasūdzies, viņi bez maksas atsūta montierus un tie bez maksas uzliek āra antenu. Man jautaajums- kas tas ir par interneta veidu un ar kaadu deklareeto aatrumu, ko nodrosina VIASAT ?
Pagaajusonedeelj - rakstu peec pieredzes- kaarteejo reizi piezvaniija pa telefonu un dikti centaas pierunaat "parakstiities" par televiizijas pakalpojumu, bet internet praktiski nepiemineeja, respektiivi, laikam nebija rakstiits "sjpikera", no kura man lasiija prieksjaa runaajamo, tekstaa. Es atsaciijos, palikdams pe "Lattelecom" DSL un interaktiivaas tv, jo nesaprotu, kaapeec buutu jaamaksaa juutami daargaak par teju 2x mazaaku kanaalu skaitu,kaut arii "bilde" no sateliita, nevis no interneta pa telefondraati, kaa arii kaut arii tie skaitaas "labaakie".
··· Viasat: Viasat piedāvātais internets -... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Tam ir jābūt līgumā ierakstītam - neskaidros gadījumos ir jāzvana uz viņu informatīvo telefonu vai jāmeklē info Viasat mājaslapā. No pieredzes zinu, ka visai grūti no viņiem atkratīties - man bija līgumā noteiktais laiks beidzies, es nepagarināju, bet ilgi vēl šamie zvanījās un mani terorizēja... Ja nav iekārta jāatmaksā, tad ir viltīgāks paņēmiens kā no viņiem tikt vaļā. Ja tomēr ir līgums par iekārtu arī - tad līgumā ir atrunāts viss par līgumsodiem. Ja ievēro līgumā noteiktos termiņus un uzraksta līguma laušanas iesniegumu pirms termiņš beidzies, nekādu problēmu, neko nemaksā, tikai jāatgriež karte, ja par iekārtu samaksāts. Protams vēl zvanīs un centīsies pierunāt turpināt. Viasatt tas ir rketsss,manā gadījumā līguma laušanas sods ir 86 eiro...viņiem pofig .ka esmu 10 gadu klients !! https://www.viasat.lv/sites/viasat.lv/files/support_documents/viasat_elektronisko_sakaru_pakalpojumu
_ligums.pdf
··· Viasat: Cik izmaksa liguma lausana ar... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu