Televīzija

televīzija foto attēls

Televīzija - jautājumi un diskusijas

Tricolor TV (5)
Kādas atsauksmes, iespaidi, kur iegādāties, kādi kanāli. Interesē filmas, sports, CNN ziņas. Varbūt ir konkurētspējīgi piedāvājumi no kāda cita?
Ntv plus piedāvājums ļoti līdzīgs! LV oficiāli iegādāties nevar, neoficiāli ar Krievijas līgumiem pilns ss. Tikai pārdevējam laicīgi jāpaprasa visi līguma nr, lai tālāk var pašam mainīt pieslēguma veidu, papildināt utt. Man gan šķiet, ka tur nekāda CNN (tāpat Discovery u.c sakarīgu ārzemju kanālu) nebija. Tā pakete ir radīta tieši priekš Krievijas iedzīvotājiem ar Krievijas atbalstu. Maksāju kādus 10 LVL gadā, bet bija tikai RU kanāli. Maksāju caur internetbanku 1 reizi gadā, visus jauninājumus varēja iekačāt pats. It kā NTV plus esot arī ārzemju kanāli ar tulkojumu. Biļete, vilciens un nekas naff jāmaksā. Būs uz šaru no rīta lidz vakaram. parastaa nettaa nevar atrast vairs? nafig vispaar vajag to tv abonamentu maksaat.Man jau gadus 10 nav nekaada tv (maksas) , iznnemot to, ko raada pa gaisu, kaadi 15 kanaali free. Un arii to neskatos - viss ir online.
Re ku vienu uz fikso no googles :

http://www.freeintertv.com/view/id-200
Skaties FOX, fox life. Nav ne vinas, arī CBS drama. Pamēģini. Ir OK. Latvju kanālus neskatos, pārāk uzspēlēti. :) ··· Televīzija: Tricolor TV lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
TV varianti (11)
Dzīvoju īrētā dzīvoklī. Gribu TV. Kādu operatoru vai TV veidu (sat, kabelis, mobilā tv u.t.t.) iesakat un kādu nevajadzētu. Paldies.
Lai redzētu kdētos kanalus maksāsi šā vai tā. SAT būs vajadzīgs vēl uztvērējs un internets, kur pasmelties "medu". Var, protams brivos kanālu sķeksēt, bet izvēla nav liela, pareizāk sakot redzēt tajos brīvajos nekā nav.
Virszemes TV - ja jaunais televizors ar mpeg4 atbalstu - tad CAM modulis, kur kartiņu iebāzt. Vai dekoders.
Antenu iesaku DTX-48. Nekādus ellē ratā tur istabas vai tamlīdzīgus mēslus ar pastiprinātājiem Tie nav vajadzīgi. Lai telekoma manaaageri ieskrienas ar savām pasakām.
Siena uz dienvidiem - tas maz ko izsaka, tas satelītam varbūt ir nozīme.
Virszemes TV (patiesībā stulbs nosaukums) vajag virzienu uz TV noteikt, es jau nezinu kur atrodies un kas ir tuvaakais TV tornis,
Kas ir mobilā TV ????
Ja ir dzīvoklis, tātad daudzdzīvokļu māja. Tātad "virszemes" TV antenas uzstādīšana var būt problemātiska, tāpat arī SAT atkrīt.
Kas paliek - Lattelecom interakītvā vai kabeļoperators.
viss.
Nu j avari uzlikt TV antenu uz jumta, tad jau uz priekšu.
Da jebkursh kabeljteleviizijas operators, kuram ir tehniskas iespeejas ievilkt savu kabeli. Piemeeram Livas. Būtu jāņem vērā, uz cik ilgu laiku īrē dzīvokli, jo, pārtraucot līgumu, var nākties maksāt soda naudu par pirmslīguma termiņa pārtraukšanu! Tā kā es neesmu TV fane, mani apmierina MITS beztermiņa līgums par nieka nepilniem 9 euro/mēn. Dažādu valstu TV kanāli (bez maksas),pārsvarā Krievijas = www.glaz.tv ··· Televīzija: TV varianti lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Dejo ar zvaigzni (13)
Kuri ir jūsu favorīti šovā? Sākumā man vislabāk patika Elza Pole, tagad traki patīk Liene Tarana :) Nepatīk vecās kūkas, bet, paldies dievam, tās jau sāk izbalsot un nav jāskatās uz vecejošām miesām. Lai arī pats esmu invalīds, galīgi...
Man tas pāris ar puisi invalīdkrēslā škiet viens no simpātiskākajiem. Pirmkārt, žetons par uzdrīkstēšanos, otrkārt, nav tik ļoti pamanāms viņa diletantisms atširībā no pārējiem konkurentiem un treškārt, absolūti fantastika partnere, kura faktiski pārņem visu priekšnesuma smagumu. Bauda skatīties. Man patika Lolita. Žēl, ka jau izbalsoja :( It kā šovā kāds piedalītos, lai skatītāji vai žurija novērtētu viņu dejotprasmi.. Jebkurš no šiem šoviem ir vnk reklāma vairāku stundu garumā. :) Dauņu apjāšana kārtējā.
Tūdaliņu lěkātāju tauta.. Tāpěc jau mums tik sūdīgi iet kad lielākā tautas daļa nedoma par reālo dzīvi un savu labklājību bet tupa sěž pie kastes un lūr uz stūlbiem tirliņiem ka pa TV ākstās un čakarě smadzenes un izsūc no idiotiem naudu par kaut kādu balsośanu.
Būtu labāk kaut ko jědzīgu darijuši un atpūtušies světdienas vakară neka sev smadzenes puderęjuši ar lětu ideotu lěkāšanu.
Torpedo, Maiju varētu turēt uz skatuves kādā kaktiņā un pa laikam parādīt tuvplānā, lai tādi estēti kā tu var pamielot aci. Bet nekādā gadījumā nedrīkst ļaut taisīt vaļā muti. Tie bezgaumīgie teksti un neveiklās asprātības uzdzen šermuļus.Pirmajos raidījumos viņa piedevām arī nenormāli bļāva, pec tam viņai laikam tika atgādināts, ka rokā ir mikrofons...

Murmulis22, ja gribēji paspīdēt ar savu erudīciju, tas tev neizdevās. Varbūt grivbēji atgādināt par maģisko 25. !!!! (nevis 26.) kadru. Arī tu ļoti daudz iegūsi, ja biežāk izmantosi savas tiesības paklusēt, jo tava vēlme paust visur un vienmēr savu apšaubāmo viedokli un negatīvisms panāk tikai to, ka liela daļa cilvēku labprātāk redz tevi aizejot nevis nākot.
··· Televīzija: Dejo ar zvaigzni lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Lattelecom dekoderi - raustās LNT un TV3 (9)
Jau kādu laiku ievēroju, ka mans televizors caur šo dekoderu raustoties rāda LNT UN TV3 kanālus. Biju ciemos un tur ari maniem radiem tieši tas pats joks. Smieklīgi, ka savus kanālus nevaram normāli paskatīties, taču krievu un citu...
Aldi, bet te jau ir jautājums, kādēļ slikti rāda tieši LV kanālus? Vai tad tiem cita antena? Dekoderi ir gan virszemes, gan interaktīvajai LTC TV
Es ceru, ka Jūs saprotat, ka šajos gadījumos problēmas risinājumi dažādi! :)
Tā ka lai kautko ietektu - nepieciešams tomēr vairāk informācijas kas tas ir par dekoderi ... Kā arī atrašanās vieta ja tā ir VTV.
Bet izskatās, ka tā ir virszemes un attiecīgā frekvence slikti tiek uztverta ar antenu.
Varētu būt, ka raustīšanās ir atkarīga no antenas un frekvences, kurā attiecīgie kanāli tiek raidīti, ja antena slikti uztver kādu frekvenču zonu, tajā raidītie kanāli raustīsies, savukārt citi rādās normāli. Šķiet, kanālu raidīšanas frekvences dažādos Latvijas reģionos var atšķirties. Katru kanālu rāda savā frekvencē - teorētiski tā būtu antenas + arī veca ( lēta) kabeļa vaina. Kad uzstādīji antenu ? - kāda tā izskatās, cik elementu ? Vai tā nav kvadrātveida poļu lētā sūxxxx ko sauc par dvieļu žāvētāju? Ja tā , tad nedomājot maini, droši vien tur elementi norūsējuši un nokrituši, LTC veikalos ir Iskra normālas antenas, kas nav dārgas. Man tas pats joks. Tikai tikko ieslēdzot kanālu, un arī citiem kanāliem. Pēc dažām sekunēm pāriet.
Madonas novads, signāls caur antenu.
··· Televīzija: Lattelecom dekoderi - raustās... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Tā kā man par netu nav jāmaksā,visu dienu skan Radioskonto un bieži skatos Tv3play. Radio neklausos, tv neskatos. Neinteresee.
Regulaari paarskatu pa diagonaali vairaakus zinju portaaalus, ja notikums noziimiigs vai starptautiska liimenja, saliidzinu ar informaaciju ne-Latvijas zinju portaalos.
Latvijas Radio 2 Absoluuti neko. Oho ir vieniigais informaacijas avots. pamēģini Latvijas.tv :) ··· Televīzija: Latviešiem ārzemēs: kādas... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Par TV 3 (26)
Šovakar pēdējais vakars, kad normāli redzēšu šovu (ka te neviena un neviens neko tādu neskatās, bet smalki zin visas nianses - zinu jau!), ierakstītu dekoderī, un arī Bez Tabu un Ugunsgrēku... Zināms diskomforts jau būs kādu laiku, bet...
Tur mēdzu skatīties "Atriebību", šad tad ziņas un sportu (cik tur to visp rāda), tātad praktiski neko nezaudēju, to visu var redzēt citur. Lai viņiem veicas! man Baltcom paka un nekaada stresa man rāda šo programmu šodien, un es ceru, ka arī rīt rādīs. vakar vareju atviegloti uzelpot, jo sapratu ka nebūs interaktīvā lattelekom, bet cita virszemes paliks, kā arī kabeļtelevīzijā. man nerāda TV3 un LNT kopš 1.janvāra...pilnīgi un galīgi nepietrūkst... alternatīva? daudz vairāk laika lasīt... Aljo!!
Smart Tv īpašnieki ,nemaksājot nevienam,var redzēt visus maksas kanālus (kādi vien ir Lv) pa brīvu. Ieskaitot tv 3!

21 gs!
··· Televīzija: Par TV 3 lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Digitālā TV (11)
kādi plusi???? izņemot lieku kasti mājās :)))) nopietni---nesaprotu,kāpēc tik uzstājīgi ,piedāvā uz to pāriet un pilnīgi par velti????
Fufels vien ir ja ir standarta paka... tapec, ka analogaas tv vienkaarshi vairaak nebuus... Tik bēda tā,ja kas notiek neredz neko vairāk.Man ir Lattecom internets un TV,un kad kaut kas notiek nav ne viens ne otrs. ņemot vērā to, ka pilsētās visi pārsvarā lieto kabeļus/satelītus, tad nekādiem lielajiem pārdzīvojumiem par to, ka nebūs vairāk analogāsa televīzijas nevajadzētu vispār būt.

Diemžēl neredzu jēgu lai tādas reformas vispār vajadzētu ieviest, jo līdz šim visi bija apmierināti ar to kas ir. Un protams, ka skaidrs ir tas, ka kādam vajadzēja pelnīt uz nevajadzīgas sistēmas ieviešanu, un kāds par to saņems ikmēneša maksājumus no visas tautas. skumji, ka tā.
Nu nopirku laukos Latelekom ieriici ar lielako paketi un nesudzos-kvalitate laba un signals ari pietiekams.. ··· Televīzija: Digitālā TV lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Viasat līguma laušana (26)
kā jūs domājat, kāds bonuss man pienākas par pacietību, jau 37 minūtes klausos, ka šobrīd visi operatori ir aizņemti utt... nu neticu es, ka tik ilgi neatbrīvojas neviens operators, bet es nepadošos, tagad jau par vēlu likt trubu nost...
Protams ka pienaakaas bonuss...
telefona reekjina izskataa... :DDDDD
Jā skaists bonuss - vēl min 30 gaidīt kamēr savienos :)) Palasi netaa, ko saka par Viasat...
Veel suudiigaaks kantoris laikam esot tika Izzi. :D
10x paarlasi liigumu, jo tur noteikti buus kaads punkts uz kaa pamata, vinji atradiis iespeju veel tev piesuutiit reekjinus.
vēl skaistāk, ka tas ir maksas telefons, pat no Lattelecoma zvanot. Tikai kad brauksi nodot visu, neaizmirsti, ka līgums jālauž RAKSTISKI, jo viņi var teikt - nu, labi... kā mēnesis beigsies automātiski līgums izbeigsies, tikai viņi bieži to neizbeidz un tas automātiski turpinas. ··· Televīzija: Viasat līguma laušana lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
TV iepriekšējie raidījumi internetā (7)
labsrīts:). varbūt kāds var pateikt, kur netā es varu paskatīties iepriekšējos TV raidījumus?
tv3play Kāda TV? http://www.tv3play.lv/mostviewed
Nupat noskatījos jaunāko.
LNT un TV 5 pārraides vari redzēt:
http://www.tvnet.lv/online_tv
LTV 1 pārraides vari redzēt:
http://ltvzinas.lv/
··· Televīzija: TV iepriekšējie raidījumi... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Krievvalodīgie raidījumi internetā (7)
Iesakiet interneta adreses, kur skatīt raidījumus krievu (tādi kā Okna, Ekstrasensi un t.m.l.) valodā. Lai būtu vairākas sezonas. Varbūt variet ieteikt kaut ko citu skatāmu priekš veca cilvēka, kurš šobrīd veselības dēļ nevar neko citu....
Youtube:) labāk jau caur DC nokačāt, tur ir ekstrasensu cīņas
vai nu dokumentālās filmas- www.cineplexx.ru
http://bitvaextrasensov.tnt-online.ru/video.html
lūdzu ekstrasensi kam vajag.
http://www.kinoland.net/
http://repka.tv/
http://mooviz.ru/
htp://needforvid.com ··· Televīzija: Krievvalodīgie raidījumi... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu