Tantra

Tantra - jautājumi un diskusijas

Vai esat lasījuši Andrē van Līzbets grāmatas? (34)
Vai iesat mēģinājuši, izmantojat viņa grāmatās dotos ieteikumus, un ja esat, vai tas ir uzlabojis Jūsu partnerattiecības? Es izlasīju grāmatu "TANTRA" sievišķā vara un manas sajūtas bija pacilājošas. Bet, labi izzināt un ...
atkal sekss! nu cik var?!
nodarboties ar to vajag, nevis pārgudri filosofēt.
Nosaukto grāmatu lasījis neesmu. Izglītošanās, protams, ir laba tendence, bet "partnerattiecību uzlabošanas" jomā noteikti dodu priekšroku sajūtām, prātam un savai pieredzei... Kāpēc gan nē? Par ko gan interesēties sievietei pusmūžā, uzsveru - PUSMŪŽĀ - ja ne par patīkamu un brīvu pēdējo dzīves 50, vai vairak, gadu pavadīšanu. Jo tāds apm. būs IngaGuna gadagājuma sieviešu vidējais vecums. Milzum laika, lai lasītu gudras grāmatas, pilnveidotos ne tikai garīgi, bet arī fiziski. Jāsāk pārskatīt pagājušā gadsimta stereotipi par cilvēka mūža, dzīves posmiem atkarībā no gadu skaita. Pirms nepilniem 120 gadiem reti kurai sievietei paveicās nodzīvot līdz 60, tagad ir daudz 80- gadnieču, un tā tālāk. Rezerves esot!:) Eiropas mentalitaitei tie ir iznemuma gadijumu,lai ko tadu izprastu ir pilniba jaatdodas Austrumu domasanai,kulturai,vesturei!
Ne velti geopolitiski starp tam ir tik strikts dalijums(kur globalizacijas ideja tiek ietverta si atskiriba)!
Ir sanacis iepazities ar ""labas un kreisas rokas tantras"" novirzieniem,lai runatu par Dievisko-,ir jasaprot, kas ir Tantra,un jastude tas orginaldarbus!
Grāmata lasīta nav. Izglītoties, vai izzināt ko jaunu, kā saka Riks, ir labi, bet šajā gadījumā (vai ideāli), tas laikam jādara abiem. Var jau būt ka arī viens var kaut ko uzlabot. Nez vai pa tēmu te būs daudz spējīgi izteikties.
Marselim gan jau daudz taisnības, bet vismaz kaut kā citādi paskatīties uz procesu iespējams izlasītais palīdz.
-> MaryClaire, domāju, ka te neviens nebūs pret to, ka jānodarbojas, bet ir vērtīgi šo to arī uzzināt jaunu un reizēm pafilozofēt. :)
Bez sapņošanas, droši vien, nevar notikt attīstība un uzlabojumi.
··· Tantra: Vai esat lasījuši Andrē van ... lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Tantra un yoni masāža Rīga (3)
vai ir zināma kāda vieta kur veic tantra masāžu, priecāšos ja padalīsities ar pieredzi
Tikai pie manis. Nekur citur nebūs tik labi! galvenais, neļauj uzreiz iepriekšējam ieteicējam izmantot masāžai lingamu. ;) A Lingam masazha tikai pie manis ;) ··· Tantra: Tantra un yoni masāža Rīga lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Tantras oriģināldarbi vai tulkojumi (3)
Vai kadam ir nacies studet,lasit Tantras oriģināldarbus vai jēdzigus to tulkojumus. ( interese darbi par "medicinu")
Hmm, dažus vārdiņus sanskritā zinu - bet baidos, ka ar tiem būs par maz, lai studētu Tantru:D oriģinālvalodā.... šaubos vai kāds tik labi zin sanskritu, lai to varētu studēt un vēl vairāk - spētu izlasīt pareizā kontekstā domu. sanskrits ir kā dziedājums, nevis kā valoda....
arī tulkojumi daudzi atšķiras, pa darbiem no tā, cik zinošs ir tulkotājs.
iesākumam ieteiktu paņemt ko vieglāku, nevis uzreiz tantru. par smagu no nulles sākt uzreiz būs. tas ir kā sākt pētīt astrofiziku neapgūstot pamatus.
··· Tantra: Tantras oriģināldarbi vai ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Apsien prievìti, uztaisi asanu un ieej nirvánaá, elementári. ja iznem sos svesvardus-,..
tad latviskais uzreiz paradas
tantra-,ka mistiska latviesu puslosana,Saulgriezi ,Perkons,Mara (rituali)utt.
mantras-,ka latviesu tautas dziesmas un puslosanas(aizrunasana,pierunasana) vardi
ar jogu-,...?????????????????
jogas nozine no sanskr.-,ir vienosanas-,
apvienosanas ar Augstako!
Domaju,ka ari seit dabiskumu var saredzet!(ka ticiba Augstakam caur dazadam religijam vai filosof.)
vai latvietis nav cilvēks? un ja der indietim, ja der amerikānim, tad kāpēc neder latvietim?
cilvēka galvenais uzdevums - būt atbildīgam par savu rīcību, uzskatiem un dzīvi kopumā. kādiem līdzekļiem? - da kaut uz galvas stāvot.

joga mainīja manu izpratni par ķermeni, manu ķermeni. tiesa, man vienmēr pietrūkst motivācijas pabeigt procesus [lai iegūtu izpratnes ne tikai par to], tāpēc vienmēr esmu tikai sākumā, bet tas ir daudz vairāk nekā tiem, kas vispār neko nav mēģinājuši.
mani tas neuzrunā Vispār jau latvieši ir indoeiropieši. Kur ir mūsu saknes? Kāpēc mūsu valoda ir visai līdzīga sanskritam? Droši nezin neviens, teorijas vairākas, bet iespējams saistība ir lielāka nekā domājam. Tiesa, mūsdienu izpratne par tantru, jogu utml. iespējams ir visai attālināta no patieso šo jēdzienu būtības. ··· Tantra: Tantras, mantras, joga, u.t.t. ... lasīt visu diskusiju (49 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu