Šlāgeris

Šlāgeris - jautājumi un diskusijas

Par šlāgeraptauju (16)
Interesanti, vai šeit ir cilvēki, kas šo pasākumu neuzskata tikai par humora raidījumu vai aborigēnu muļķošanos? Ja ir tādi cilvēki, tad kādu, Jūsuprāt, pienesumu dod šī aptauja?
šlāgeraptauja ir mēsls un Skrastiņš ir to mēslu sūknēšanas operators, bet Radio2 ir tā kā mēslu traktormuca komplektā ar sūkni, kas to salkano masu izsmidzina uz lauka. šlāgeraptauja ir riktīgs humora raidījums...nenosmieties vien par tiem tūdaliņiem un viņu mūziku!!! Ja jau pastāv raidījums , tiek rakstītas vēstules , balsots un kas tur vēl , tātad ir auditorija . Kādam arī šlāgeris ir mūzika un atpūta.
Un zaļumballes ? Vai tad tur neiederas tie paši šlāgeri ?
Pat es saprotu šā un šādu pasākumu nozīmi. Bet topika autors pats noteikti ir āksts un aborigēns, tādēļ tam nekas cits neatliek, kā tikai ķiķināt un primitīvi muļķoties :) Ps - sveiciens pagājušajā mūsu sabiedroto un draugu ASV neatkarības dienā - jādomā, ka daudziem cilvēkiem pasaulē šī diena bija ārkārtīgi priecīga! :) jā, vecajiem ļaudīm jau nevajag nekādus pasākumus, griezīsim tik metālu un purināsim matu galvas... ··· Šlāgeris: Par šlāgeraptauju lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Duets (??) Sandra (21)
Kas ir tā publika, kam patīk un kas Šlāgerkanālā pasūta Dueta Sandra dziesmas (Nūjotājs, Mazcenas mobilais kabatā utml) - tipa iegāju veikalā, ieraudzīju to un to, nopirku, nu ir baigais prieks :D Tauta ar nepabeigtu pamatskolu? Un kurš...
Sandra ir lēti tavā skatijumā,bet Aigariņš ne..hmm man atkal pretējas domas.
Nevienam nespiež klausīties konkrēto izpildītāju,pat ieteicams nīdējiem radio2 neslēgt vispār.
Ir taču krievijas kanāli kur par mīlestību vien salkani laiž vaļā!
Es reizem klausos,man patīk dažādība,esnefanoju gan ne par Sandru,ne to resno kuili
katram savs priecins,,,man citu gaume netrauce un neinterese. Kāpēc nē,arī šlāgeris savā brīdī der.Vai tad vienīgā klausāmā mūzika ir,ko sacerējis Ludvigs Vans [Bēthovens]? Domāju lauku ballītēs abas mākslinieces rullē. Vārdi vienkāršai tautai saprotami, temati aktuāli, mūzika pavelkoša. Shlaagermiilji klausaas ne tikai sliktu muziceeshanu,jo par muziku to nevar nosaukt,bet esmu ieveerojusi,ka ir ar sliktu gaumi it visaa-apgjeerba,literatuuraa,kino utt.(c)
Tas nenozīmē, ka man ļoooti patīk šlāgeri, par gaumi vnk.nestrīdas! Man arī ir slikta gaume - patīk krievu filmas, ģērbju mugurā ne modīgas, bet ērtas un mīļas drēbes un no literatūras lasu ne to, kas citiem liekas gaumīgs, bet to, kas uzrunā... Nu un???
··· Šlāgeris: Duets (??) Sandra lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu