Šausmu filmas

Šausmu filmas - jautājumi un diskusijas

Briesmīgākā šausmu filma (9)
Šonakt ļoti gribas kaut ko briesmīgu vienatnē paskatīties. Ko varat ieteikt? :)
Ju-on: The Grudge (japāņu). Nu, var ņemt arī "Paranormal Activity" pirmo daļu. Šonakts gan jau garām :), bet vispār gribēju ieklepoties, ka šitā filmu ieteikšana no nepazīstamu personu puses, ir galīgi garām pasākums. Pārāk atšķirīgas uztveres tomēr ir cilvēkiem, un neviens nevar uzminēt, kas Tev patīk/nepatīk. Nav šeit nekā objektīva (cik nav bijis, ka baisi izreklamēta filma izrādās totālais pīīī). Kā piemērs - man personīgi japāņu (āzijas vispābā) šausmenes nekad nav likušās šausmīgas. Arī augšminētā. Pārāk materiāli tas viss ir. Nekad nav tā, ka kas nezināms aiz sienas graužas, bet obligāti izlien no skapja kāds puisītis vai meitenīte ar melnām acīm, un gārdzot lien virsū - teju katrā viņu šausmenē. Tā kā mani neganti kaitina štelle, ja kāds prasa kādu filmu ieteikt. Un nē - šobrīd sakaitināts neesmu, tikai pārdomas :) Spīlberga "Hostel" - tam ir pat 3 daļas. Pretīgākais no pēdējā laikā redzētā. oponēšu sakaitinātajam niknim - ja nu pēkšņi sagadās tā, ka, piemēram, tu man iesaki labu filmu, kuru arī es pēc noskatīšanās atzīstu par labu, mēs to pārrunājam, atklājam gaumes un pārdzīvojumu pilnīgu saskaņu, iemīlamies, apprecamies un dzīvojam laimīgi līdz nāve mūs šķir (nez, varbūt jāpārdod šitais scenārijs Rozamundei Pilčerei, lai uzcep vēl vienu lubeni???)?

par tēmu, nav viedokļa, jo esmu ļoti bailīga un šausmenes, drošs paliek drošs, neskatos.
Wolf creek - austrāļu mazbudžeta šausmene. Līdzīga Hostel. Iesāku, nepabeidzu. Baisi, jo reāli.
Kā vispār var līdz tādam murgam kā Human Centipede aizdomāties? Tam ražotājam arī jābūt ar putniem galvā.
··· Šausmu filmas: Briesmīgākā šausmu filma lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Laba šausmene (20)
Lūdzu iesakiet kādu, jūsuprāt, lielisku šausmu filmu! Gribēju skatīties krievu seriālu "Černobiļa", bet tomēr gribas kaut ko skatīt vienā piegājienā, tapēc labāk derēs filma.
Nu, tā tak Vijs pēc Gogoļa, Tagad ir nesen jauna versija uzņemta US ,
HAGAZUSSA: A HEATHEN´S CURSE ,
THE GOLEM,
THE HOLE IN THE GROUND ,
BRAID ,
THE FINAL WISH ,
THE WIND ,
PLEDGE
I TRAPPED THE DEVIL
PIERCING
-------------------------------------------------- Netulkoju latviski, jo reizeem filmu nosaukumi tiek tuulkoti tik diivaini , taapec paskaties googlee, kaa tiessi paartuulkots latviski.
Deliver Us from Evil
The Dscent visas daļas
The Skeleton Key
Rogue
Euronews, reportāžas no Irakas, Jemena, Somali, Izraela, drīz var atjaunoties Kosovā. Kur ir vēl šausmenāk ? Vai tiešam trūkst reālu ?! man pietiek ar Inglorious bastards. //pie galvas doka jāiet arī režisoriem. ··· Šausmu filmas: Laba šausmene lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu