Politoloģija

Politoloģija - jautājumi un diskusijas

Rekomendācijas: Grāmata poltitoloģijā/politikā (15)
Vai ir kādas rekomendācijas ,ja ir vēlme iedziļināties politoloģijā, faktiski vislabāk no pamatiem? Un ko domājat par Ivara Ījaba grāmatu ““Politikas teorija: pirmie soļi““ - vai tā varētu kalpot kā labs pamata materiāls?
I.Ījabs ir pērkams cilvēks. Nezinu kā ar grāmatu. Valstī politisko sitāciju skaidro atkarībā, kas samaksājis. Nezinu, kas veido Sīkās veidokli, bet Ījabs ir viens no tiem, kuru, ja sanāk , parasti klausos vai lasu - man patīk viņa ironiskais humors, skats uz lietām, procesiem (tas nez kāpēc liek apšaubīt Sīkās apgalvojumu), parasti viņš liek paskatīties ārpusrāmja, daudzšķautņaināk, citādi nekā viss mediju trafaretums. Ne velti viņš ir viens no LU soc.fak.dūžiem.
P.S. konkrēto grāmatu neesmu lasījusi, bet domāju, ka jebkura grāmata par interesējošo tēmu var būt noderīga, ja cilvēkam piemīt kritiskās domāšanas prasme, jo tikai informācijas daudzveidīgumā var veidoties savs individuālais viedoklis par kaut ko.
Kas ir poltitoloģija? Lai labāk saprastu kas ir politoloģija, ir daudzmaz jāzin valstu vēsture, veidošanās, to krišanas un atdzimšanas vēsture, likumsakarības, partiju veidošanās un darbības likumi, ne tikai Makiavelli, bet arī citu domātāju darbus par valsti, arī Latvijas, tikai tad labāk varēs saprast arī I. Ījaba grāmatu. ""WHO READS POLITICAL SCIENCE, RARELY ENTER INTO POLITICS
WHO ARE IN POLITICS, THEY RARELY READ POLITICAL SCIENCE"."

http://www.differencebetween.net/miscellaneous/politics/difference-between-politics-and-political-sc
ience/
Ja pareizi atceros, Latvijas Universitātē ir politoloģijas programma. Varbūt vienkārši doties studēt, ja interese ir nopietna? ··· Politoloģija: Rekomendācijas: Grāmata... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu