Mūzikas instrumenti

Mūzikas instrumenti - jautājumi un diskusijas

Ģitāras iegāde - kādu ģitāru izvēlēties? (10)
Gribu nopirkt ģitāru, tā mājai- akustistisko...gribētu zināt viedokli, pieredzi, vai tās leetās vācu, spāņu ir tā vērts, lai pat priekš mājas iespringtu, tjipa ātri plīst, neskan...?
Pirms pirkt jāsaprot
1) vai maki spēlēt
2) ko tieši plāno spēlēt
3) cik ladas plāno izmantot
4) vai nepieciešams pieslēgt pie pastiprinātāja
Ja nevari atbildēt uz šiem jautājumiem, tad ņem lētāko, vēlāk nebūs žēl izmest vai pārdot citam iesācējam pa ļeto...
Neņem lētāko, nepatiks skaņa un spēlēt, to labāk jautā mūzikas veikalos, pakonsultēs tie, kas saprot no tā visa, ne jau šeit.Arī iesācējiem ģitāra maksās vismaz 170 eur. westernstila ģitāra skan labi. summu nezinu, jo man viņu dāvināja, labas stīgas un kā jau teicu skan labi. Iesaakumaa labi der ...Yamaha F335 Acoustic Guitar , vai kas tamliidziigs.Savaa laikaa vienai uzdaavcinaaju. Vinnaa maaciijaas speeleet, un bija lloti OK. Skolotaajs pat teica, ka skanna esot lloti laba , kaa jau Yamaha razzojumiem . Stiigas gan laikam nomainiija. Akustiskā ir skaļa - ja mocīsies, kritīsi uz nerviem apkārtējiem. Jau elektriskā bez rezonātora ir diezgan uz nerviem krītoša.

Galīgi lētās - nav tā labākā izvēle...
··· Mūzikas instrumenti: Ģitāras iegāde - kādu ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Diezgan aatri, ja ir labs skolotaajs;)..mans braalis maaciijaas reiz speeleet:) nu atri, bet ir jabut gribesanai, un plausam lai toni precizi nospeletu, ar varu muzikis nebusi...ja velies klut profesionalis tad paris stundas diena ir jastrada, darbs dara daritaju... Dazos gados, ik dienu vingrinoties. visu mūžu! Vienmēr var kaut ko jaunu atrast? Ko nozīmē - iemācīties spēlēt?! Pajautā kādam Māksliniekam! Ko viņš atbildēs?! Tā ir bauda un jauna izzināšana visam mūžam! Latviesu tautas dziesmu "Aija zhuzhu" pari nedelas, bet pie pareja naksies piestradat:)) ··· Mūzikas instrumenti: Cik atri var iemacities spelet ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kādu klarneti pirkt bērnam? (4)
Kuru labāk izvēlēties - koka vai ebonīta. ar cik klapītēm?
Starpība ir cenā. Visbiežāk pazudīs klarnetes mēlīte. Es pirktu ebonīta ar 17 klapītēm. Labāk aprunājies ar skolotāju. Jāatceras, ka tā tiek netīšām nomesta, netīšām uzsēžas virsū, tiek ievērta durvīs. Viss beidzot, nevar atrast, kur nolika. Ir kāda starpība, ja nevar atrast nez kur noliktu koka klarneti vai ebonīta?
Tas siikai16 jautājums
Labāk bungas. ··· Mūzikas instrumenti: Kādu klarneti pirkt bērnam? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kur iegādāties labu sintezatoru (2)
Sveika Tauta. . es vēlētos iegādāties labu sintezatoru, ar 8 oktāvu apjomu, vairākiem tembriem, ritmiem, iespēju pieleegt datoram, un spēju pašam rakstiitdiskaa mūziku. .. lūdzu iesakiet labāko firmu, vai vekalu, kur tirgo šos ...
Ljoti labas ir Yamaha Clavinova, atbilst visaam Tavaam prasiibaam, tikai, lai piesleegtu kompim, nepiecieshama MIDI ieriice. Bet vispaar ir abos muuzikas veikalos Upiisha pasaazhaa. Saka jau, ka sūC,bet komutācijas iespēju ziņā ( ar to pašu datoru ) te viss ir kārtībā . Labos modeļus Tu dzīvē neiereudzīsi, tikai uz bildes, tā pati vecā labā pasūtījuma institūcija . Aizbrauc ar Ryanair ( http://www.ryanair.lv/ ) uz Frankfurti un nopērc ! :)
http://www.casio-europe.com/euro/emi/
··· Mūzikas instrumenti: Kur iegādāties labu ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Digitālās klavieres, klavieres, sintezators (22)
Gribētos aprunāties ar ļaudīm, kuri praksē zin atšķirība starp minētajiem 3 instrumentiem. Sen gribu sev nopirkt klavieres. Kādu brīd funktierēju par lietotu iegādi ar, teiksim ss starpniecību. Lētākais variants, protams ...
Skatoties kādam nolūkam Tev nepieciešamas klavieres. Man ir mājās "Rīga" un nesūdzos, ja labi noskaņo. Skaņošana maksā virs 30 latiem.Skatoties kādam nolūkam Tev to vajag,nevar salīdzināt parastās klavieres un sintezatoru. Tās nav līdzināmas lietas, vismaz man tā šķiet. Labs instruments, kur var uzslēgt abus režīmus tāpat maksās virs 1000latiem. neko nevaru piedavat, bet...mazliet samulsinaja Tavs izteikums par "Rigu" - 1. reizi ko tadu dzirdu no viduslimena . atvaino, bet Tavs rakstibas stils man nez kapec neljava domat par profesionalu Steinway&Sons vai Petrof.. lietotaju. atvainojos, ja kljuudijos. no digitālajām klavierēm un sintezatora nekad nedabūsi ārā dzīvu mūziku. Protams, viss atkarīgs no nepieciešamības - kam Tev klavieres. Ja bērnus mūzikas skolā sūtīt, tad - citu variantu nevar būt, tikai īstas klavieres. Ja pašai mājās savam priekam paplinkšķināt - tad jāizvēlas, kas svarīgāks: vieta dzīvojamās telpās vai dzīva skaņa. Es savu Rīgu tiešām atdevu par baltu velti. Vēlāk uzzināju, ka lietuvieši kā traki uzpērk mūsu klavieres, restaurē un - pārdod savējiem par daudzām naudiņām. Ja priekam, tad ņem digitālās un miers. Aizej uzspēlē, Upīša Pasāžā ir veikals un uz Bruņinieku ielas bija vismaz labs mūzikas instrumentu veikals, netālu no Brīvības ielas, Rīgā. Man mājās ir sintezators arī,mājas kārtībai, kā saka savam priekam uzspēlēju, bet mēģinājusi esmu arī digitālās, mazāk vietas aizņem, neesmu gan profesionāle, tikai prieka pēc. Bērnībā pabeigtā mūzika skola lielu lomu nespēlē, ja ar to nenodarbojas profesionālā līmenī. Pats spēlēju uz šāda ,,Stage Piano", To mūziķi lieto jo ir viegli risināt apskaņošanu lielās uzstāšanās reizēs. ··· Mūzikas instrumenti: Digitālās klavieres, ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Ātrs gugļa pārskrējiens nerāda, ka tāda pase eksistē, katrs lidošanas gadījums jāprecizē attiecīgajā aviokompānijā. Ar USA (un varbūt citur arī) sarežģī dabas aizsardzības likumi, ja vijolei un lociņam izmantoti tagad aizsargājami materiāli (sarkankoks, ziloņkauls utml.). Meita veda uz Vāciju un Angliju savus instrumentus bez pases tur un atpakaļ. Līdzi ņēma koncertēšanas līgumu. Varbūt skatoties uz kādu valsti. ··· Mūzikas instrumenti: Kur gatavo vijoles pasi? Vai ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Visupirms - etnogrāfisko vai koncertkokli? Te būs, slavenā Igauņu ģimene Latgalē izgatavo mūzikas instrumentus. Pie reizes apskatīsi viņu muzeju.
http://www.baltharmonia.lv/izstradajumi/params/category/19785/
Priekš bērna interneta veikalā: www.babystore.lv Ja Rīgā, tad veikalā "Upe" manīju. Šķiet, R.Vāgnera ielā. Katrā ziņā, pirms kāda laika tur bija veikals un kokles :) Nopērc labāk šo- savā Liepājas veikalā- neviena kokle šim instrumentam pat klāt nestāv! Dzidras skaņas, nekad neizskaņojas- maniem bērniem ļooti patīk. http://www.plazma.lv/index.php?dir=side/M%C5%ABzikas%20instrumenti/Sintezatori&file=1102&action=desc
··· Mūzikas instrumenti: Kur nopirkt kokli? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Vai no flautas ir viegli pāriet uz saksofonu? (5)
iepriekš spēlēju flautu, gribu pāriet uz saksofonu. Lūdzu palīdziet saprast kāds saksofons vajadzīgs alta, tenora..... Un vai ir sarežģīti apgūt pašai, vai jāiet uz privātstundām?
No klarnetes uz saksi būtu samērā vienkārši. Flauta, manuprāt, ir pavisam cita kategorija. Tieši otrādi - flautas sistēma ir ļoooti līdzīga saksim!!!
Bieži vien šie instrumenti džeza ansambļos tiek spēlēti viena cilvēka izpildījumā.
Nestrīdos, jo flautu esmu redzējis tikai pa TV. Bet iepūtiens jau nu gan ir pilnīgi cits! :) Apakšlūpa un vaigi jātrenē! :D Ja ir laba muzikālā izglītība tad piemācīties jaunu štrumi ir gads ..divi, Saksis nav tas sarežģītākais, bet flautas tehniskā prasmes IMHO neko daudz nedos. Pūsšana stipri savadāka, saksis tomēr ir mēlīšu instruments, roku pozīcija savādāka, vienīgi ar klapēm vieglāk sarast. nu tak pamēģini!!!

instrumentu, iespējams, iznomā mūzikas skolas
··· Mūzikas instrumenti: Vai no flautas ir viegli ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu