Muzeji

muzeji foto attēls

Muzeji - jautājumi un diskusijas

Muzeji Rīgā un Latvijā (13)
Sveiki visapkārt! Kuri muzeji Rīgā un citviet Latvijā Jums šķiet interesanti? Kurus muzejus Jūs apmeklētu vēlreiz, lai redzētu citas jaunas izstādes? Paldies par atsaucību! Veiksmīgu dienu Jums visiem!
tas atkarigs no jaunaas izstades- ja ta ir interesanta, vienalga kur atrodas! A prieksh kam veco ekspoziciju skatit daudzreiz? nesen bijām Rundālē - vasarā tur ir super!:-) Interesee mainiigas izstades, ekspozicijas ir tad spasakums, kas maz interese....
Madonas novadpētniecības muzejs
Meņģeļi (dēļ pasākumiem un atmosfēras)
Fotogrāfijas muzejs
Mākslinieku savienības nama izstādes
Arsenāls
Andrejsala (vai osta vai kā nu tur)
Dzelzcelja muzejs
Venstpils Livonijas ordeņa pils un Piejūras brīvdabas muzejs Latvijas Kara muzejs Pulvertornī.Tur tikai, kad aplūkosi ekspozīciju ( na haļavu ), uzmanies, tur kuršu kareivis, tak viņam negaidīti galva grozās. Bez brīdinājuma var saķert infarktu, valoda sākt raustīties utml. :) ··· Muzeji: Muzeji Rīgā un Latvijā lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Muzeju nakts (21)
Rīt būs Muzeju nakts. Kurus muzejus plānojat apmeklēt?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Tad jau jebkurš pasākums ir massu psihoze. Nav runa par ietaupījumu, bet gan par to, ka uz šo nakti katrs muzejs cenšas izveidot interesantu priekšnesumu, jo būtība ir ne tikai ielikt ķeksīti paša muzeja vēsturē, bet arī piesaistīt interesentus, veidot savu auditoriju. Piemēram, O. Vācieša muzejā bija skatuve ar mūziku un Znotiņu, kas lasīja OV un IZ saraksti, dzeju.. kur parastajās apmeklējuma dienās tu tādu ko redzēsi?
Es gribēdams netieku :(
Kāda jēga tai skraidīšanai. Tiešām tik liels ietaupījums? Masu psihoze. :) man nepatīk pūļi. neapmeklēšu muzejus. lai gan, pasakums labs. ··· Muzeji: Muzeju nakts lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Stūra māja (14)
Vai kāds ir bijis ekskursijā tā saucamajā "stūra mājā"? Sen jau domāju aiziet, beidzot saņēmos. Vai tur ir kāds, kas visu izrāda, pastāsta? Cik biļetes maksā? Atsauksmes?
neesmu bijusi,pa TV un i-net aplūkoju,nekas tur nav tāds ko redzēt,tas pats,pat mazāk,kā ir Līgatnes bunkuros.Ja neesi bijus Līgatne,tad aizbrauc tur labāk+ Pa Līgatnes dabas takām var pastaigāt,atpakaļceļā+ Sigulda Biju gaidījusi k-ko vairāk..
Ja pareizi atceros, tur ir 3 dažādas ekspozīcijas, uz pagrabiem biļetes jāpērk laicīgi, var caur biļešu servisu. Man gide bija ļoti jauniņa meitene, līdz ar to stāstījums bija kā atstāstījums no informatīvās avīzes, ko tur deva.
Sliecos domāt, ka Lusijai taisnība :)
http://okupacijasmuzejs.lv/muzeja-projekts-izstaiga-stura-maju
http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/ekspozicija-stura-maja-lieta-nr-19142014--exhibitions-kgb-bu
ilding-file-nr-19142014-144601/
http://www.riga2014.org/kgb
Personiska viedokļa nav, ir iekšēja "bremze", varbūt tāpēc, ka ir daudz info par to, ir daudz kas citur līdzīgs redzēts.
Ieeja ir no paša stūra (diezgan nolietotas durvis), tur arī ir cilvēks, kam var pavaicāt. Līgatnē biju pagājušo rudeni,tur viss pa smuko noorganizēts,ir Latv-krievu melē runājošie gidi,ja nemaldos ieejas biļete bunkuros bija 6€ ļoti labi visu izstāsta,pat tāda baisa sajūta mani tur apakšzemē bunkuros pārņēma,ka ieslēdza sirēnu,ka pajokoja aizbultēja durvis,palikām tumsā un po sovecki ēdnīcā ēdām pelmeņus,man tie negaršoja,a gids rupjā balsī pateica, šķīvjiem jābūt tukšiem un dzērien arī bija pliekans,negaršīgs:)))jāā un pirms ēdnīcas,izsniedza talonus:)))
Cik dzirdēju arī Rīgas stūra mājā ir gids.
Līgatnes pagrabos ir ko redzēt!
··· Muzeji: Stūra māja lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu