Latviešu seriāli

Latviešu seriāli - jautājumi un diskusijas

Piektdienas vakarā, kad pa LTV1 izrādīja filmas tapšanas procesu, paši aktieri bija sajūsmā par šo filmu, taču es jutos garlaikota. Pietrūkst dinamiskuma, pietrūkst sastrādātu roku un nosmulētu drēbju.
Ziniet, mana vectēva (leģionāra) stāsti par kara laiku un pēckara laikiem bija vienmēr tik reālistiski, ka acu priekšā man tika uzburtas ainas ar kara hospitāli un sadragātu kāju, nāves skavās sastingušiem karavīriem piesnigušā mežā, šāvienu troksni no Biķernieku meža puses un manas vecmammas ievērošanu tranšeju rakšanā. Laikam esmu neobjektīva.
PĒC PIRMAJĀM DIVĀM SĒRIJĀM man liekas, ka filma būs skatāma. Psiholoģiska. Pasmaga, bet tomēr vēsturiska, tikai varbūt ne par visiem 100% Visi filmas apmēdītāji ir truliķi, kas neapzinās to fantastisko darbu, kas ieguldīts šajā filmā. Filma ir fantastiski labi uzņemta, lielisks mākslinieka, operatora darbs utt. Spļaudītājiem iesaku skatīties multenes, tās būs Jūsu līmenim. Vispirms ir jānoskatās visas filmas sērijas un tikai tad var ko jēdzīgu arī pateikt...pagaidām var maz ko pateikt. Katrs jau skatās no sava skatu punkta un interpretācijas... Man patīk,pēc tā ,kas pēdejos gados ir Made in Latvija,beidzot ir filma,kas ir skatāma.Ņemot vērā,ka tas ir seriāls,tad vispār nevar salidzināt ar citiem seriāliem.Tēma smaga,bet nav izdomāta,sadarbība ar vēsturniekiem vien jau kaut ko nozīmē. ··· Latviešu seriāli: Viedokļi par jauno daudzsēriju... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Viņas melo labāk (15)
Jautājums tiem, kas skatās TV seriālu "Viņas melo labāk" - vai tiešām tur ir attēlotas TIPISKAS mūsdienu sievietes, kas neko prātīgu nestrādā, tik dzer, aukojas un maina partnerus? :)
Tās kuras staigā pa frizētavām ,spa,manikīriem,pediķīriem ,liekie nagi ,ragi pupi ,skropstas,mati utt.Tām visām ir mājās sponsors,kurš grib ,ka viņa leļļukam viss ir v-paradki,lai ir ko citiem parādīt un pašam ar prieku lietos.Brīvajām -pašām jānopelna,tad nav laika ne seriāliem ,nekam citam. Neskatos, jo pilnīgi pietika piespiedu kārtā noskatīties vienu sēriju. Tās tur - tās ne tikai nav tipiskas mūsdienu sievietes, pat tie daži netipiskie eksemplāri ir krietni hiperbolizēti. Bet tā mēdz notikt, ja letiņi par pamatu scenārijam paņem kādu amerikānisku sižetu un attiecīgos tēlus un mēģina latviskot. Rezultāts - šausmene. Ja tādas būtu tipiskas LV sievietes, tad mūsu valstī ne veikali, ne slimnīcas, ne arī citas iestādes strādātu. Neskatos. Riebjas hiperbolas un izdomājumi. Pazīstu tikai kārtīgas darba darītājas un ģimenes mātes, nezinu, kur spieto tādas - seriālu daiļavām līdzīgās:D Un kamdēļ Tu lauzi savu sirmo galvu par tādām?;) Kāda starpība - Hamlets, Troņu spēles, Viņas melo labāk... Viss tas ir sacerētas pasakas izklaidei ··· Latviešu seriāli: Viņas melo labāk lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Ko domājat par seriāla "Saplēstā krūze" galvenajiem varoņiem? (21)
Scenārijs veidots pēc Alfrēda Dziļuma labākā darba(ar tādu pašu nosaukumu) motīviem, kaut gan maz no grāmatas filmai ticis...Bet ne par to bēda. Kur konfliktam starp Nati un Ēriku - jūsuprāt - aug kājas? Padiskutēsim? Man domāt - kļūdas...
Man vienalga kā filma saucas. Arī patīk aktieri, patīk kā uzņemta. Un bezgala žēl vārdamāsu. No malas visi zinām, kā pareizi, bet realitātē tādu naivulīšu pa pilnam. Tās visas civilsievas taču ir nates. Ne nu Ēriks bija iemīlējies neko - vienkārši ieraudzīja svaigas asinis, ko uzreiz nevarēja dabūt, un tas viss. Kad dabūja, tad ātri vien apnika. Bet Nate - jauna un naiva. ļoti patīk filma,arī grāmata patika Izslēdz televizoru un nedomā par to sviestu, kas tiek izmantots kā smadzeņu aizdars... Kājas aug no autora velmes - vajag konfliktu, vajag ciešanas. Citādi neviens nelasīs vai neskatisies ··· Latviešu seriāli: Ko domājat par seriāla... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu