Krievu filmas

Krievu filmas - jautājumi un diskusijas

Kurš jūsuprāt ir vissjocīgākais krievijas aktieris ? (14)
no tagad dzīvojošajiem, vai aktrise
Vova P . Nedomāju, ka kāds ir jocīgs. Katrs aktieris ir savdabīgs. Laikam tagadējos krievu aktieros diez ko vairs neorientējos. Eduards. es esmu retro cienītājs - man patika tie, kas savulaik filmējās Gaidaja komēdijās, Šuriks, Ņikuļins, Bivalijs un pārējie ··· Krievu filmas: Kurš jūsuprāt ir vissjocīgākais... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Vai jums nepietrūkst "Likteņa ironija jeb vieglu garu"? (27)
Katru gadu 31. decembrī un 1. janvārī VISI Latvijas TV kanāli demostrēja filmu "Likteņa ironija jeb vieglu garu". Gadu no gada, citrreiz pat vienā laikā. Bet šogad PĒĶŠŅI neviens vairs neuzdrīsktējās. Ļoti uzkrītoši! Kas tā ir - politiskā...
Es katru gadu cenšos noskatīties šo filmu, arī šogad. Man tā rada Jaungada noskaņu, atmiņas par sen aizmirstiem laikiem, kad pasaule bija daudz vienkāršāka un patiesāka. Gaumīgs humors, nostaļģija, viens no Krievijas kino šedevriem, skatīšos to arī pēc 20 gadiem!
Laiki mainās, franči svin Jauno gadu aiz betona pārsedzēm, cilvēkiem vajag kailu, tiešu un trulu humoru, kaut ko līdzīgu piespiedu kutināšanai vai tortei sejā. Mēs esam pārstājuši darīt vienkāršas, bet mīļas lietas... es pat nešaubos, ka vairums manis teikto nesapratīs.
Ja nu man reāli kas šajos svētkos pietrūkst, tad vismaz viena brīvdiena. Skaties Youtubaa vai Internetaa kad gribi, kaut vai katru dienu. Tevis dēļ drillē, Tev taču patīk :D. Piekrītu House. Man arī ļoti patīk šī filma. Vispār krievu kino un televīzija ir super. Daudzus kanālus satelīts raida bez maksas. Arī leišiem ir kādi 12 bezmaksas kanāli. Ko gan tik vērtīgu piedāvā mūsu televīzija,ja par to tik dārgi jāmaksā? ··· Krievu filmas: Vai jums nepietrūkst "Likteņa... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Filmas nosaukums (12)
Var būt kāds zina filmas nosaukumu? Filma uzņemta 80-to gadu beigās. Darbība norisinās Krievijā. Māte aizbrauc uz pilsētu pie meitas. Viņa dzīvo pie stadiona. Mazmeita parasti slēpās skapī, klausīties ar austiņām mūziku. Māte centās...
Родня (1981) - смотреть онлайн - MY-HIT энциклопедия кино
NikitasMihalkova draama...
...un mazmeitu tēloja puika(!!!) :o... kautkādu tādu pē-es-er-es laiku kinō kuriōzu mans vēl arī pēkšņi atcerējās... :D Es pat noskatījos :)) https://m.youtube.com/watch?v=ChiCD8Ax9hA Aha, visi jau atrada: Rodnja: https://my-hit.org/film/1644/ ··· Krievu filmas: Filmas nosaukums lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu