Klavieres

Klavieres - jautājumi un diskusijas

Iesakiet klavieru skaņotāju. (6)
Manas klavieres mājās ir galīgi atrofējušās. Vai kāds varētu ieteikt kādu labu skaņotāju un apgaismot par aptuvenajām izmaksām?
http://www.music.lv/klavierudarbnica/default.htm Klavieru noskaņošana izmaksā aptuveni 60Ls.
Ja Tu esi Mūz Ak studente,vai ir kāds, kurš Tavā ģimenē mācās mūzikas skolā, ir atlaides.
man domaat, ka leetaak gan jaabuut, vienaa viesu maajaa redzeeju cheku par 27Ls laikam par klavieru skanjoshanu ... bet tas aarpus riigas ... hmm, nav jau daudz to klavieru speeleetaaju, skanjotaaju arii laikam ne "Gunāra Dālmaņa mūzikas instrumentu restaurācijas darbnīca" IK

Trīsstūra iela 12, Rīga, LV-1067


Kontakti

Kontakti uz e-pastu
Kontakti uz SMS

Tālrunis:
29220359
Reģistrācijas Nr.: 50002133691
man labs čoms,strādā konservatorijā par skaņotāju,par viņu ir labas atsauksmes ··· Klavieres: Iesakiet klavieru skaņotāju. lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Klavieres "Rīga" kā dizaina priekšmets (14)
vēlos klavierēm Rīga ,mainīt ārējo izskatu .bet nezinu kā...
Aplīmē ar pudeļu korķīšiem , būs kruto :) Var nokraasot, var ar tapeteem noliimeet. apdedzini virskārtu ar lodlampu - vienkārši un lēti Pakonsultējies vispirms ar skaņotāju (protams, ja klavieres arī spēlēt pēc tam gribēsi), iespējams, ka laka un citas fīčas tomēr kalpo akustikai, un nokrāsojot vai nodedzinot, vairs netiksi pie labas skaņas...iespējams ir kaut kādas virsmas vietas, kuras vari bez bažām izmainīt,bet kādas vietas, kuras labāk neaiztikt mēbeļu apgleznošana.
Padārgs prieks.
··· Klavieres: Klavieres "Rīga" kā dizaina ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Digitālās klavieres, klavieres, sintezators (22)
Gribētos aprunāties ar ļaudīm, kuri praksē zin atšķirība starp minētajiem 3 instrumentiem. Sen gribu sev nopirkt klavieres. Kādu brīd funktierēju par lietotu iegādi ar, teiksim ss starpniecību. Lētākais variants, protams ...
Skatoties kādam nolūkam Tev nepieciešamas klavieres. Man ir mājās "Rīga" un nesūdzos, ja labi noskaņo. Skaņošana maksā virs 30 latiem.Skatoties kādam nolūkam Tev to vajag,nevar salīdzināt parastās klavieres un sintezatoru. Tās nav līdzināmas lietas, vismaz man tā šķiet. Labs instruments, kur var uzslēgt abus režīmus tāpat maksās virs 1000latiem. neko nevaru piedavat, bet...mazliet samulsinaja Tavs izteikums par "Rigu" - 1. reizi ko tadu dzirdu no viduslimena . atvaino, bet Tavs rakstibas stils man nez kapec neljava domat par profesionalu Steinway&Sons vai Petrof.. lietotaju. atvainojos, ja kljuudijos. no digitālajām klavierēm un sintezatora nekad nedabūsi ārā dzīvu mūziku. Protams, viss atkarīgs no nepieciešamības - kam Tev klavieres. Ja bērnus mūzikas skolā sūtīt, tad - citu variantu nevar būt, tikai īstas klavieres. Ja pašai mājās savam priekam paplinkšķināt - tad jāizvēlas, kas svarīgāks: vieta dzīvojamās telpās vai dzīva skaņa. Es savu Rīgu tiešām atdevu par baltu velti. Vēlāk uzzināju, ka lietuvieši kā traki uzpērk mūsu klavieres, restaurē un - pārdod savējiem par daudzām naudiņām. Ja priekam, tad ņem digitālās un miers. Aizej uzspēlē, Upīša Pasāžā ir veikals un uz Bruņinieku ielas bija vismaz labs mūzikas instrumentu veikals, netālu no Brīvības ielas, Rīgā. Man mājās ir sintezators arī,mājas kārtībai, kā saka savam priekam uzspēlēju, bet mēģinājusi esmu arī digitālās, mazāk vietas aizņem, neesmu gan profesionāle, tikai prieka pēc. Bērnībā pabeigtā mūzika skola lielu lomu nespēlē, ja ar to nenodarbojas profesionālā līmenī. Pats spēlēju uz šāda ,,Stage Piano", To mūziķi lieto jo ir viegli risināt apskaņošanu lielās uzstāšanās reizēs. ··· Klavieres: Digitālās klavieres, ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Korgs vai Yamaha klavieres? (23)
Esmu nonākusi līdz pirkšanas momentam. Nevaru izlemt kuru no šiem diviem izvēlēties. Ceru, ka te būs kāds, kam ir pieredze un kādi plusi vai mīnusi šiem diviem instrumentiem. Korg ...
Korg skan teicami, bet Yamaha izcili! Ja vari atļauties labāko, tad kāpēc to neizvēlēties? Prieks par zemāku cenu būs īss, bet prieks par izcilu skanējumu- ļoti ilgs..;) Klavieres IMHO labākas yamaha, sintiņi korg bet lielā mērā tā tomēr gaumes un pieraduma lieta. Konkrētajai yamaha taustiņu jūtība labāka, polifonija(cik skaņas spēj atskaņot reizē) labāka, korgam vairāk sintiņveidīgo fīču... Es Tavā vietā aizietu uz mūzikas veikalu Upīša pasāžā, tur digitālās klavieres pati izmēģinātu, skaņu, visas pogas.Ja tas nav profesionāli, ir klavieres, kur var nospiežot vienu taustiņu kreisajai rokai, bet skan jau viss akords automātiski, citām savukārt tādas opcijas nav. Pati kaut kad skatījos.Man gan mājās stāv goda vietā Rīga. Tad gan labak stage piano...ieteiktu yamaha dgx 630-klaviatūra perfekti atbilst un arī skaņa.... Ja pavadījumam-tad labāk sintezatoru...stage piano vairāk der,ja mācies vai profesionāli spēlē klavieres....neprofesionālai lietošanai smago klaviatūru nevajag.Ērtaka iekļuve funkcijām ir yamahai-pavadījums psr750,770,vai900,950,ja gribi pavisam nopietnu -ņem tyros...korgiem tembri mīkstaki,bet pavadījumi-nabadzīgāki un piekļuve sarežģītāka,no korgiem-pa 80 vai pa 600.... ··· Klavieres: Korgs vai Yamaha klavieres? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Klavierspēles apgūšana (18)
Sveiki! Vēlos uzzināt, vai ir iespējams apgūt klavierspēli arī pieaugušā vecumā bez priekšzināšanām..? Varbūt kāds var kaut ko ieteikt! paldies!
Es to savulaiku izdariju tā: klavieres man mājā bija, atradu cilvēciņu, kurš ierādija man, kas darāms ar kreiso roku, kas ar labo, ierādija bik harmoniju - kas ar ko kopā skan( tā ir tīra matemātika) Un tālāk es pats pēc dzides, sākot ar vienkāršām trīsakordu dziemiņām un bik iekrītot azartā, divu mēnešu laikā jau tīri normāli varēju ko ne būt nospēlēt. Grūtākais ir trāpīt, tur kur gribās...;) Veiksmi! :) Iespējams ir, bet kādā līmenī? Listu nekad,Paula šlāgerus gan var.
Vari pie manis pamācīties, man mājā ir flīģelis.
Meklē privātskolotāju... Ja nav vispār nekādas pamatzināšanas mūzikā, tad vienkārši klavierspēli iemācīt būs pavisam grūti. Tajā gadījumā jāiziet kaut vai īsais ievads vispār par to kas ir notis, ritms u.t.t.
Tagad to visu var apgūt iestājoties mūzikas skolā (jebkurā vecumā), kur ir interešu izglītība. Tas gan ir maksas pasākums, bet vismaz ir iespējas.
Vai arī tad toč privātstundas ņemt. Tas varētu izmaksāt +/- 5 Ls/ stundā. Bet jāņem vērā, ka pēc 3 privātstundām to Titānika dziesmiņu diez vai varēsi jau nospēlēt.
Visu var, ja ir muzikālā dzirde un liela vēlēšanās. ··· Klavieres: Klavierspēles apgūšana lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu