Jaunais Vilnis

Jaunais Vilnis foto attēls

Jaunais Vilnis - jautājumi un diskusijas

Jaunais vilnis 2014 Americano (7)
Vai kaut kur ir atrodams Jaunā vilņa 2014 video ar Kirkorova izpildīto dziemu :Americano, iznemot tiešraides ierakstu!
Kāds vēl ieraksts no Jaunā viļņa, izņemot tiešraides, varētu būt?!... Mēģinājuma ieraksts? https://www.youtube.com/watch?v=lPWlJ76lslA https://www.youtube.com/watch?v=jHG1NZLVGzE
pilna jūtūbe :)
jautājums, vai vispār ir studijas ieraksts? aprunājies ar krievu pirātiem ;) viņi zin un prot visu... mūzika satriecoša... ··· Jaunais Vilnis: Jaunais vilnis 2014 Americano lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Jaunais Vilnis un Rīgas Dinamo (22)
Lasu netā komentāros, ka auseklīši un tūdlīņi visu laiku brēc, ka vajag aizliegt Jauno Vilni un Rīgas Dinamo Latvijā, jo tie tiekot finansēti par Krievijas naudu. Ko mēs no tā iegūtu un ko pazaudētu?
Nav salīdzināmi pasākumi ... Pirmajā izklaidējas krievi, savukārt hokejam vairāk latviski runājošā publika jūt līdzi, īstenam krievam par RD interesēties nav ,,pačotno,, ... Vakardienas apsveikuma Putina runā bija, kā par kādu krievijas pilsētas festivāla notikumu.Palasi uzmanīgi viņa runu..Nu neesam vēl krievijas jur-maļina..Mana izvēle ir ES un Amerika...Labāk bez hoķa,nekā atkal ar Kreiviju..Tikai muļķi nemācās no savām kļūdām..un neredz tēlejošās sekas perspektīvē.. Aizliegt neko nevajag. Vienkārši normāli cilvēki tos ignore· Bet par to, ka Kobzonu, Valeriju un Gazmanovu neieklaida - visu cieņu ārlietu ministram. Ļoti eleganti :) Dinamo lai paliek, bet Jaunais vilnis jāieliek rāmjos. aizliegt nevajag, bet krievijas guberņa šeit nav. un savus "gaumīgos" T-kreklus lai apdrukā ar saukļiem pret karu Ukrainā un lai pieliek melno lentīti,kā līdzjūtību lidmašīnas pasažieru tuviniekiem. Kamēr citiem sēras, viņi te rīko politisko balagānu. māksliniekiem ir jādanco un jādzied, nevis jābīda sava politika svešās valstīs. Iedomājieties situāciju ka visi krievu bagātnieki izvācas no Jūrmalas.Paliek tikai Vaikule un Krūmiņš.Pārējās pilis pārvēršas par graustiem,ar izdauzītiem logiem kā tas bija ar bij.sanatorijām.
Jeb cerat ka nopirks ķīnieši un viņi latviešus ļoti cienīs un neabižos?Naivums.
Citiem ārzemniekiem tāda Jūrmala 100 gadus nav vajadzīga,liela daļa pat nezina kur tāda Latvija atrodas.
··· Jaunais Vilnis: Jaunais Vilnis un Rīgas Dinamo lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu