Filmas

filmas foto attēls

Filmas - jautājumi un diskusijas

Iesakiet filmu (10)
Lūdzu, iesakiet filmu, kuru būtu vērts noskatīties. Patīk tādas kā "Millenium", "Brīnišķīgais prāts", "Pamesti sniegos", "Trīs paziņojumi pie Ebingas, Misūrī štatā".
Iesaku, ieiet filmu saita, izvēlēties žanru, tad vai nu skatītākās filmai, dārgākas....., tur varēs izlasīt gan recenziju, gan komentārus par filmu, un izvēlēties ko tad skatīties.
Ok nevajadzēs cept diedelnieka tēmu.
Santa Barbara. Elysium Es filmu saitos meklēju arī caur kolekcijām. Atbilstoši noskaņojumam. Ja iepatīkas filma, apskatos, kādās vēl kolekcijās tā ir. Un kas vēl tur ir. Tas ir kā aizraujošs ceļojums atklājot citas pasaules. The girl on the train ··· Filmas: Iesakiet filmu lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kičīga kū-kū filma. Iesakiet! (17)
Iesakiet kaut ko līdzīgi "Only lovers left alone"? Vai arī ko līdzīgu filmai par dekadentisko māti, kura no savas pusaugu meitas vēlējās izveidot modeli par spīti visām sabiedrības normām (neatceros filmas nosaukumu un tīmeklī netradu)....
FANTOMASS! MOVIE 43 Ar Tildu Svintoni ir vēl viena laba - SAULES APŽILBINĀTIE. (A Bigger Splash) 2015.gada.
Vēl - TAGE AM STRAND. Ja ir rādīta latviski, tad varbūt Dienas pludmalē? 2013.gada. Par divām draudzenēm, kuras iemīlas viena otras pieaugušajos dēlos, pavadot kopīgu atvaļinājumu.
Visas Vesa Andersona filmas. Annas Fontēnas Tage am Strand tiešām ir kukū filma. Sirsnīgi iesaku, nenožēlosiet... ··· Filmas: Kičīga kū-kū filma. Iesakiet! lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kā atrast filmu "Aleksandrs Laime un Anhela ūdenskrituma dārgumi" (11)
Pasakiet ,lūdzu,kas zin-kā atrast un noskatīties dokumentālo filmu Aleksandrs Laime un Anhela ūdenskrituma dārgumi. Gugle never vaļā! Paldies!
Aleksandrs Laime ir mans vectevs. Ja zinashu atbildi uz kadu uzdoto jautajumu, atbildeshu. Man ir grāmata ko lasīt... fragmentiņš par Laimi https://www.youtube.com/watch?v=x8_dyxEFAws Sveika :)

http://www.10francs.fr/pages/filminfo.php?ref=7966

Varbuut noderees.
"Lattelecom" interaktīvās televīzijas videonomā, iznomāšana minimums uz diennakti par 1,22 EUR. ··· Filmas: Kā atrast filmu "Aleksandrs... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Swept away (17)
Vakar aiz neko darīt (jo slimoju) noskatījos filmu, kur galvenā lomā bija Madonna. Man viņa nekad nav patikusi kā dziedātāja, vēl jo vairāk ka aktrise. Nezinu, kā filmu sauc latviski, angliski "Swept away".Vienkārši, netīšām ieslēdzu šo...
(Dzilji paardomaa fargo brainstormu)...nez,kursh cilveecei vairaak ljaunumu nesis-Madonna,vai bazniica!?!:-):-):-) Saprotams ka var kas nepatikt, bet uzcept temu ar jautājumu “kam vēl nepatīk”, tas gan jocīgi.
Aivaram ka parasti, visur radās marsieši, kas valda par cilvēku prātiem.
"necieš" nav īstais vārds. masu kultūra(vai varbūt psidokultūra) izteikt deģenerē cilvēkus, noārdod tās patērētāju vērtību sistēmu. ir spilgti piemēri, madonna viens no tiem.

visa cilvēka mūža daiļrade ir vērsta uz to, lai cilvēkos kultivētu amorālu uzvedību. jā, tas pārdodas, bet finālā viņa maksās baisu cenu pie Dieva tiesas.
kāpēc jāskatās tik neciešamas filamas... :( Folma ar Melu bija riktīgi laba :D
Bet Aivars ar savām trorijām spridzina ne os jokam D tik ļoti ietekmējos, ka gāju taisīt no follija cepurīti, bet, skāde, vakar pēdējo cepenē izlietoju.

Tā ir Gaja Ričija filma. Banāla. Ar uz priekšu tīšanu, noskatījos 3-5 min. Nu lai varētu komentēt )))
Madonna ir liels malacis un darba rūķis. Neesmu viņas fans, nekad nebiju, bet novērtēju to, kā strādā.
Patika Evita Peron.
··· Filmas: Swept away lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Nosaukums latviešu filmai par ārstiem. . (8)
Vai kāds neatceras nosaukumu latviešu filmai (varētu būt septiņdesmitie gadi), kur sižets bija par ārstu/iem?
Ezera sonāte Manuprāt, "atspulgs ūdenī" Aiz stikla durvīm...Tavs dēls...Ezera sonāte... Varbūt kļūdos,bet varbūt..."Ābols upē"... Vienīgā LV filma par ārstiem ir "Zobārsts Fredis" ··· Filmas: Nosaukums latviešu filmai par... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Filmas nosaukums (2)
Varbūt kāds zina nosaukumu filmai? Iznākusi varbūt ap 2010 gadu plus mīnus. Stāsts par pētniekiem, kas izvirzījuši teoriju, ka kalnā laikam ala? caur citām alām savienojas ar okeānu. Laikam tur sākās spēcīga lietusgāze, ka nevarēja tikt...
Vai šī:
https://lv.wikipedia.org/wiki/Nolai%C5%A1an%C4%81s_(filma)
··· Filmas: Filmas nosaukums lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vai jums nepietrūkst "Likteņa ironija jeb vieglu garu"? (27)
Katru gadu 31. decembrī un 1. janvārī VISI Latvijas TV kanāli demostrēja filmu "Likteņa ironija jeb vieglu garu". Gadu no gada, citrreiz pat vienā laikā. Bet šogad PĒĶŠŅI neviens vairs neuzdrīsktējās. Ļoti uzkrītoši! Kas tā ir - politiskā...
Es katru gadu cenšos noskatīties šo filmu, arī šogad. Man tā rada Jaungada noskaņu, atmiņas par sen aizmirstiem laikiem, kad pasaule bija daudz vienkāršāka un patiesāka. Gaumīgs humors, nostaļģija, viens no Krievijas kino šedevriem, skatīšos to arī pēc 20 gadiem!
Laiki mainās, franči svin Jauno gadu aiz betona pārsedzēm, cilvēkiem vajag kailu, tiešu un trulu humoru, kaut ko līdzīgu piespiedu kutināšanai vai tortei sejā. Mēs esam pārstājuši darīt vienkāršas, bet mīļas lietas... es pat nešaubos, ka vairums manis teikto nesapratīs.
Ja nu man reāli kas šajos svētkos pietrūkst, tad vismaz viena brīvdiena. Skaties Youtubaa vai Internetaa kad gribi, kaut vai katru dienu. Tevis dēļ drillē, Tev taču patīk :D. Piekrītu House. Man arī ļoti patīk šī filma. Vispār krievu kino un televīzija ir super. Daudzus kanālus satelīts raida bez maksas. Arī leišiem ir kādi 12 bezmaksas kanāli. Ko gan tik vērtīgu piedāvā mūsu televīzija,ja par to tik dārgi jāmaksā? ··· Filmas: Vai jums nepietrūkst "Likteņa... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
"Garšīgas" filmas (27)
Iesakiet labas filmas, nu patiešām labs. Patīk eiropas kino, bet der arī amīšu... kno gardēži, lūdzu padalieties ar savu filmu topu :) lai var pasmeties kino sortimentā
The Godfather (1.daļa vislabākā, bet ir vērts noskatīties visas 3); Shutter Island; The Glass Castle (man ļoti patika); WALL·E; Hacksaw Ridge. Pēc sarežģītas darbadienas (tādas šad un tad man mēdz būt) noskatījos filmu "Mācīts nogalināt" ..ideāla filma ,lai saprastu ,ka dzīve ir skaista. Vispār jau patīk komēdijas,spriedzes filmas ,arī jēdzīgām šausmu filmām nav ne vainas.Neredzu jēgu salkanām romantiskām filmām,bet gan jau ir kas arī tadas skatās,tapat kā seriālus.:D Conviction(2016)., The Secret Life of Words(2005)., The Lucky Ones(2008). Nesen skatīta "The Tourist". 2010.gada izlaidums, bet laba! ja Eiropas kino, tad Almodavara filmas, franchu, britu, skandinavu. Skandinaviem labi detektiivtrilleri. Danjiem, piemeram.
krievu "14+" ljoti patika. visu filmu nosmaidiiju.
britiem labs serials sanaca ar Redklifu "Jauna arsta pieziimes".
··· Filmas: "Garšīgas" filmas lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Multenīte par suņu mīlestību, sunim ir kaste ar kauliem... (4)
No Atmodas gadiem ir palikusi prātā TV rādīta multenīte par kādu suni, kādā no sērijām suns bija iemīlējies suņu meitenē un cita starpā viņš no slēpņa izraka kasti, kas bija pilna ar kauliem un kauliem apkārt bija bantītes - īsta dārgumu...
Stremjanka un makarons.:)) t98t9 Simt mūžu neatminu šo multeni. Lai gan varu droši teikt, ja skatīsies Youtube, tad noteikti atradīsi. Tur tikai jāmāk pareizi meklēt. Es atrodu visas filmas, pat tās, kuras skatījos agrā jaunībā. Nu tā... apmēram. Lai veicas! Māsa Velta nav gadījies redzēt š filmiņu.... ··· Filmas: Multenīte par suņu mīlestību,... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Jānis Streičs kādreiz ir uztaisījis labu filmu? (47)
Kāpēc visas ir pilnīgi sūdi?
Tavam tēvam gan viens riktīgs sūds (predator) ir izdevies! Tēmas autoram ir visas iespējas pārspēt Streiču Kapteiņa Enriko Pulkstenis,
Mans draugs - nenopietns cilvēks
Limuzīns Jāņu nakts krāsā
Cilvēka bērns


Visas skatāmas - neko sliktu nevarētu pateikt... Šī brīža vispārējais Latvijas kino stāvoklis gan ir maigi sakot pakaļā...

Bet labi - tu te muldi - sūds sūds, kāpēc, kāpēc... bet tad padalies ar cilvēkiem - kāda ir tava kino gaume - ko tu uzskati par šedevru un kāpēc Streiča filmas ir sūds? Savādāk tāda nenopietna diskusija izvēršas.
Būtu bijis labāk, ja tēmas autors būtu realizējies ka spontāns aborts. Tak viena iedomīga muļķa pasaulē būtu mazāk un gaiss tīrāks varbūt vienreiz viņas noskatīt pilnība un tad veidot tēmu.... ··· Filmas: Jānis Streičs kādreiz ir... lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu