Filmas

filmas foto attēls

Filmas - jautājumi un diskusijas

Kurš jūsuprāt ir vissjocīgākais krievijas aktieris ? (14)
no tagad dzīvojošajiem, vai aktrise
Vova P . Nedomāju, ka kāds ir jocīgs. Katrs aktieris ir savdabīgs. Laikam tagadējos krievu aktieros diez ko vairs neorientējos. Eduards. es esmu retro cienītājs - man patika tie, kas savulaik filmējās Gaidaja komēdijās, Šuriks, Ņikuļins, Bivalijs un pārējie ··· Filmas: Kurš jūsuprāt ir vissjocīgākais... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Briesmīgākā šausmu filma (9)
Šonakt ļoti gribas kaut ko briesmīgu vienatnē paskatīties. Ko varat ieteikt? :)
Ju-on: The Grudge (japāņu). Nu, var ņemt arī "Paranormal Activity" pirmo daļu. Šonakts gan jau garām :), bet vispār gribēju ieklepoties, ka šitā filmu ieteikšana no nepazīstamu personu puses, ir galīgi garām pasākums. Pārāk atšķirīgas uztveres tomēr ir cilvēkiem, un neviens nevar uzminēt, kas Tev patīk/nepatīk. Nav šeit nekā objektīva (cik nav bijis, ka baisi izreklamēta filma izrādās totālais pīīī). Kā piemērs - man personīgi japāņu (āzijas vispābā) šausmenes nekad nav likušās šausmīgas. Arī augšminētā. Pārāk materiāli tas viss ir. Nekad nav tā, ka kas nezināms aiz sienas graužas, bet obligāti izlien no skapja kāds puisītis vai meitenīte ar melnām acīm, un gārdzot lien virsū - teju katrā viņu šausmenē. Tā kā mani neganti kaitina štelle, ja kāds prasa kādu filmu ieteikt. Un nē - šobrīd sakaitināts neesmu, tikai pārdomas :) Spīlberga "Hostel" - tam ir pat 3 daļas. Pretīgākais no pēdējā laikā redzētā. oponēšu sakaitinātajam niknim - ja nu pēkšņi sagadās tā, ka, piemēram, tu man iesaki labu filmu, kuru arī es pēc noskatīšanās atzīstu par labu, mēs to pārrunājam, atklājam gaumes un pārdzīvojumu pilnīgu saskaņu, iemīlamies, apprecamies un dzīvojam laimīgi līdz nāve mūs šķir (nez, varbūt jāpārdod šitais scenārijs Rozamundei Pilčerei, lai uzcep vēl vienu lubeni???)?

par tēmu, nav viedokļa, jo esmu ļoti bailīga un šausmenes, drošs paliek drošs, neskatos.
Wolf creek - austrāļu mazbudžeta šausmene. Līdzīga Hostel. Iesāku, nepabeidzu. Baisi, jo reāli.
Kā vispār var līdz tādam murgam kā Human Centipede aizdomāties? Tam ražotājam arī jābūt ar putniem galvā.
··· Filmas: Briesmīgākā šausmu filma lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Apokalipses filmas (18)
Kādu laiku atpakaļ koronovīrusa sakarā Facebookā ceļoja saraksts ar apokalipses filmām. Tagad nevaru atrast. Varbūt kāds ir veiksmīgāks? Traki patīk arī šāds kino.
Kāpēc filmas skatīties? Tūlīt tāpat varēs redzēt un pat piedalīties.😄 cilveki ir divaini. viena skatas šausmenes par to, kas bus, otrs staiga pa ielam ar nekoptu, iesmeretu ar kiploku, bardu, trešais tuliit sapratiis, ka sliktie skolotaji, kuri dara pari vinja atvasei, nemaz nav tik slikti.
patiesi, apskaidriibas laiks.
07.55 par tiem skolotajiem-jau sak dzirdet tekstus,nu cik ilgi tie berni vel pa maaju,vairs nevar izturet... Taa ari bus,ka passu berni,daudziem,kritis uz nerviem.Tagad vares redzet,cik atbildigi vecaaki,un kaa sekos,lai atvases macas,vares audzinat,un barot...
Nevelos taa teikt,tomer-ssis patiesibas laiks tika ilgi gaidits,kautkam bija janotiek,lai cilvece saktu saprast,ka nav visuvarena.
Taadas filmas gan nav velessanas skatities,vai netaa sedet,aara tik skaists laiks.Drizak saaku domat,varbut kadam varu bernus pieskatiit... :) ja nav kas pieskata,vai-varbut,kadam iziiret vietinnu,kur izoleeties,ja nu akurat pilseetaa nav velmes sedet ccetras sienas.... Maaja milziga istabu daudz,Pat lloti civilizeti,lauki,daba,ezers,plassumi... :)
Jebkura vecuma berni ir pieskatami,vienmer atrodu kopigu valodu.... :)
Nu gluzzi-ne ziidainni,tiem mamma nepieciessama... :) Esmu neizdeviiga vietaa,geografiski... Bet varu jau sakt veidot vasaras nometni... :) :)
Felde- aizmirsi pierakstīt, cik vecus bērnus gribi pieskatīt. Dabūsi uzlidojumu pastkastītē. ··· Filmas: Apokalipses filmas lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Pelnu sanatorija (23)
Šovakar par godu svētkiem pa LTV bija jaunās latviešu mākslas filmas "Pelnu sanatorija" pirmizrāde. Es varonīgi sevi piespiedu noskatīties visas 2 stundas, jo filma bija dabūjusi pulkās nominācijas "Lielajā Kristapā". Kāds saprata, par ko...
Filma ļoti smaga. Var apšaubīt tādas lietderīgumu un visu ko, bet vienu lietu lieliski parādīja - līdz pat mūsdienām sabiedrības attieksmē pret psihiatrijas slimniekiem mainījies nav praktiski nekas(tie tur - trakie...) Nevienu nenosoda par to, ka viņam ir vēzis vai aknu ciroze, bet psihiatriju jau laikam "saķer" tikai dullie, kas to pelnījuši...ha, ha, ha. Nezinu, ko vajadzētu darīt vai parādīt, lai tas tā nebūtu, - viduslaiki šajā lietā nebeidzas un nebeidzas... Es neskatījos.

Vai kāds atceras kādu jautru latviešu filmu, kas uzņemta kopš gadsimtu mijas? Citreiz tā vien liekas, ka edam kapeņu stāstiņu tauta - bads, nabadzība, izmisums, līķi... un tas tiek kultivēts it kā depresīvu tautu būtu vieglāk apspiest. Un cik var apraudāt vienus un tos pašus...
Uzskatu sevi par kino gurmaanu.Mekleeju katru iespeeju apskatiit labu Eiropas kino...bet,nu,lai mani baalelinji piedod,jau kaadu laiku nenesu aaraa savas smadzenes,lai izvilktu jeegu no samudriiti depresiivaa LV muuvija un to pashu vareetu teikt arii par latvieshu shii laika prozu.
Viss notiek zem logo-ak,jums ir tuudiigi-lietojiet muusu produkciju,buus veel tuudiigaak:))
vieniigais filmas kvalitaates radiitaajs ir...kases ienneemumi. Cik filma atnesusi pellnnu. Tas taads reaals meeriijums buutu.
Vissas ssitaas, ibj, pat nosaukumus neatcereeties ...festivaalu laureaati ir galiigais blefs. No reaalas dziives, kaa liidz meenesim..:(
Un pareizi Samila saka - vissas normaalas letinnu filmas nomira reizee ar sajuzu :((((
Ta nu, kāda jēga skatīties depresīvas filmas....ja kinoteātros ir labāks piedāvājums piem., "Gaisma okeānā" un" Amerikāņu saldumiņš" :D ··· Filmas: Pelnu sanatorija lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Laba šausmene (20)
Lūdzu iesakiet kādu, jūsuprāt, lielisku šausmu filmu! Gribēju skatīties krievu seriālu "Černobiļa", bet tomēr gribas kaut ko skatīt vienā piegājienā, tapēc labāk derēs filma.
Nu, tā tak Vijs pēc Gogoļa, Tagad ir nesen jauna versija uzņemta US ,
HAGAZUSSA: A HEATHEN´S CURSE ,
THE GOLEM,
THE HOLE IN THE GROUND ,
BRAID ,
THE FINAL WISH ,
THE WIND ,
PLEDGE
I TRAPPED THE DEVIL
PIERCING
-------------------------------------------------- Netulkoju latviski, jo reizeem filmu nosaukumi tiek tuulkoti tik diivaini , taapec paskaties googlee, kaa tiessi paartuulkots latviski.
Deliver Us from Evil
The Dscent visas daļas
The Skeleton Key
Rogue
Euronews, reportāžas no Irakas, Jemena, Somali, Izraela, drīz var atjaunoties Kosovā. Kur ir vēl šausmenāk ? Vai tiešam trūkst reālu ?! man pietiek ar Inglorious bastards. //pie galvas doka jāiet arī režisoriem. ··· Filmas: Laba šausmene lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Filmas angļu val. (7)
Iesakiet saitu, kur var skatīties angļu val. filmas.
Man drīzāk interesē ,kur var skatīties latviešu un krievu valodās!
Neesmu zombijs ,lai angliski skatītos!
Iesakiet saitu, kur var skatīties filmas ne angļu valodā :)))))))) putlocker
Vai Popcorm time aplikācija
NETFLIX :) netflix , morpheus tv .Abos jaaielaadee softi .Morpheus raada jaunaas filmas, netfilx biku vecaakas, un tas arii ir par maksu, minimaalu, bet maksu. ··· Filmas: Filmas angļu val. lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Iesakiet filmu (11)
Lūdzu, iesakiet filmu, kuru būtu vērts noskatīties. Patīk tādas kā "Millenium", "Brīnišķīgais prāts", "Pamesti sniegos", "Trīs paziņojumi pie Ebingas, Misūrī štatā".
Iesaku, ieiet filmu saita, izvēlēties žanru, tad vai nu skatītākās filmai, dārgākas....., tur varēs izlasīt gan recenziju, gan komentārus par filmu, un izvēlēties ko tad skatīties.
Ok nevajadzēs cept diedelnieka tēmu.
Santa Barbara. Elysium Es filmu saitos meklēju arī caur kolekcijām. Atbilstoši noskaņojumam. Ja iepatīkas filma, apskatos, kādās vēl kolekcijās tā ir. Un kas vēl tur ir. Tas ir kā aizraujošs ceļojums atklājot citas pasaules. The girl on the train ··· Filmas: Iesakiet filmu lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kičīga kū-kū filma. Iesakiet! (17)
Iesakiet kaut ko līdzīgi "Only lovers left alone"? Vai arī ko līdzīgu filmai par dekadentisko māti, kura no savas pusaugu meitas vēlējās izveidot modeli par spīti visām sabiedrības normām (neatceros filmas nosaukumu un tīmeklī netradu)....
FANTOMASS! MOVIE 43 Ar Tildu Svintoni ir vēl viena laba - SAULES APŽILBINĀTIE. (A Bigger Splash) 2015.gada.
Vēl - TAGE AM STRAND. Ja ir rādīta latviski, tad varbūt Dienas pludmalē? 2013.gada. Par divām draudzenēm, kuras iemīlas viena otras pieaugušajos dēlos, pavadot kopīgu atvaļinājumu.
Visas Vesa Andersona filmas. Annas Fontēnas Tage am Strand tiešām ir kukū filma. Sirsnīgi iesaku, nenožēlosiet... ··· Filmas: Kičīga kū-kū filma. Iesakiet! lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kā atrast filmu "Aleksandrs Laime un Anhela ūdenskrituma dārgumi" (11)
Pasakiet ,lūdzu,kas zin-kā atrast un noskatīties dokumentālo filmu Aleksandrs Laime un Anhela ūdenskrituma dārgumi. Gugle never vaļā! Paldies!
Aleksandrs Laime ir mans vectevs. Ja zinashu atbildi uz kadu uzdoto jautajumu, atbildeshu. Man ir grāmata ko lasīt... fragmentiņš par Laimi https://www.youtube.com/watch?v=x8_dyxEFAws Sveika :)

http://www.10francs.fr/pages/filminfo.php?ref=7966

Varbuut noderees.
"Lattelecom" interaktīvās televīzijas videonomā, iznomāšana minimums uz diennakti par 1,22 EUR. ··· Filmas: Kā atrast filmu "Aleksandrs... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Swept away (17)
Vakar aiz neko darīt (jo slimoju) noskatījos filmu, kur galvenā lomā bija Madonna. Man viņa nekad nav patikusi kā dziedātāja, vēl jo vairāk ka aktrise. Nezinu, kā filmu sauc latviski, angliski "Swept away".Vienkārši, netīšām ieslēdzu šo...
(Dzilji paardomaa fargo brainstormu)...nez,kursh cilveecei vairaak ljaunumu nesis-Madonna,vai bazniica!?!:-):-):-) Saprotams ka var kas nepatikt, bet uzcept temu ar jautājumu “kam vēl nepatīk”, tas gan jocīgi.
Aivaram ka parasti, visur radās marsieši, kas valda par cilvēku prātiem.
"necieš" nav īstais vārds. masu kultūra(vai varbūt psidokultūra) izteikt deģenerē cilvēkus, noārdod tās patērētāju vērtību sistēmu. ir spilgti piemēri, madonna viens no tiem.

visa cilvēka mūža daiļrade ir vērsta uz to, lai cilvēkos kultivētu amorālu uzvedību. jā, tas pārdodas, bet finālā viņa maksās baisu cenu pie Dieva tiesas.
kāpēc jāskatās tik neciešamas filamas... :( Folma ar Melu bija riktīgi laba :D
Bet Aivars ar savām trorijām spridzina ne os jokam D tik ļoti ietekmējos, ka gāju taisīt no follija cepurīti, bet, skāde, vakar pēdējo cepenē izlietoju.

Tā ir Gaja Ričija filma. Banāla. Ar uz priekšu tīšanu, noskatījos 3-5 min. Nu lai varētu komentēt )))
Madonna ir liels malacis un darba rūķis. Neesmu viņas fans, nekad nebiju, bet novērtēju to, kā strādā.
Patika Evita Peron.
··· Filmas: Swept away lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu