Filmas

filmas foto attēls

Filmas - jautājumi un diskusijas

Vai jums nepietrūkst "Likteņa ironija jeb vieglu garu"? (22)
Katru gadu 31. decembrī un 1. janvārī VISI Latvijas TV kanāli demostrēja filmu "Likteņa ironija jeb vieglu garu". Gadu no gada, citrreiz pat vienā laikā. Bet šogad PĒĶŠŅI neviens vairs neuzdrīsktējās. Ļoti uzkrītoši! Kas tā ir - politiskā...
Es katru gadu cenšos noskatīties šo filmu, arī šogad. Man tā rada Jaungada noskaņu, atmiņas par sen aizmirstiem laikiem, kad pasaule bija daudz vienkāršāka un patiesāka. Gaumīgs humors, nostaļģija, viens no Krievijas kino šedevriem, skatīšos to arī pēc 20 gadiem!
Laiki mainās, franči svin Jauno gadu aiz betona pārsedzēm, cilvēkiem vajag kailu, tiešu un trulu humoru, kaut ko līdzīgu piespiedu kutināšanai vai tortei sejā. Mēs esam pārstājuši darīt vienkāršas, bet mīļas lietas... es pat nešaubos, ka vairums manis teikto nesapratīs.
Skaties Youtubaa vai Internetaa kad gribi, kaut vai katru dienu. Ja nu man reāli kas šajos svētkos pietrūkst, tad vismaz viena brīvdiena. Piekrītu House. Man arī ļoti patīk šī filma. Vispār krievu kino un televīzija ir super. Daudzus kanālus satelīts raida bez maksas. Arī leišiem ir kādi 12 bezmaksas kanāli. Ko gan tik vērtīgu piedāvā mūsu televīzija,ja par to tik dārgi jāmaksā? Vai tiešām neapnīk - cik var to sovjetu pasakfilmu drillēt?:D
P.S. Starp citu - līdz galam neesmu viņu nekad noskatījusies un arī neinteresē, ar ko tas murgs beidzās.
··· Filmas: Vai jums nepietrūkst "Likteņa... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Jānis Streičs kādreiz ir uztaisījis labu filmu? (47)
Kāpēc visas ir pilnīgi sūdi?
Tavam tēvam gan viens riktīgs sūds (predator) ir izdevies! Tēmas autoram ir visas iespējas pārspēt Streiču Kapteiņa Enriko Pulkstenis,
Mans draugs - nenopietns cilvēks
Limuzīns Jāņu nakts krāsā
Cilvēka bērns


Visas skatāmas - neko sliktu nevarētu pateikt... Šī brīža vispārējais Latvijas kino stāvoklis gan ir maigi sakot pakaļā...

Bet labi - tu te muldi - sūds sūds, kāpēc, kāpēc... bet tad padalies ar cilvēkiem - kāda ir tava kino gaume - ko tu uzskati par šedevru un kāpēc Streiča filmas ir sūds? Savādāk tāda nenopietna diskusija izvēršas.
Būtu bijis labāk, ja tēmas autors būtu realizējies ka spontāns aborts. Tak viena iedomīga muļķa pasaulē būtu mazāk un gaiss tīrāks varbūt vienreiz viņas noskatīt pilnība un tad veidot tēmu.... ··· Filmas: Jānis Streičs kādreiz ir... lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
Pelnu sanatorija (22)
Šovakar par godu svētkiem pa LTV bija jaunās latviešu mākslas filmas "Pelnu sanatorija" pirmizrāde. Es varonīgi sevi piespiedu noskatīties visas 2 stundas, jo filma bija dabūjusi pulkās nominācijas "Lielajā Kristapā". Kāds saprata, par ko...
Filma ļoti smaga. Var apšaubīt tādas lietderīgumu un visu ko, bet vienu lietu lieliski parādīja - līdz pat mūsdienām sabiedrības attieksmē pret psihiatrijas slimniekiem mainījies nav praktiski nekas(tie tur - trakie...) Nevienu nenosoda par to, ka viņam ir vēzis vai aknu ciroze, bet psihiatriju jau laikam "saķer" tikai dullie, kas to pelnījuši...ha, ha, ha. Nezinu, ko vajadzētu darīt vai parādīt, lai tas tā nebūtu, - viduslaiki šajā lietā nebeidzas un nebeidzas... Es neskatījos.

Vai kāds atceras kādu jautru latviešu filmu, kas uzņemta kopš gadsimtu mijas? Citreiz tā vien liekas, ka edam kapeņu stāstiņu tauta - bads, nabadzība, izmisums, līķi... un tas tiek kultivēts it kā depresīvu tautu būtu vieglāk apspiest. Un cik var apraudāt vienus un tos pašus...
Uzskatu sevi par kino gurmaanu.Mekleeju katru iespeeju apskatiit labu Eiropas kino...bet,nu,lai mani baalelinji piedod,jau kaadu laiku nenesu aaraa savas smadzenes,lai izvilktu jeegu no samudriiti depresiivaa LV muuvija un to pashu vareetu teikt arii par latvieshu shii laika prozu.
Viss notiek zem logo-ak,jums ir tuudiigi-lietojiet muusu produkciju,buus veel tuudiigaak:))
vieniigais filmas kvalitaates radiitaajs ir...kases ienneemumi. Cik filma atnesusi pellnnu. Tas taads reaals meeriijums buutu.
Vissas ssitaas, ibj, pat nosaukumus neatcereeties ...festivaalu laureaati ir galiigais blefs. No reaalas dziives, kaa liidz meenesim..:(
Un pareizi Samila saka - vissas normaalas letinnu filmas nomira reizee ar sajuzu :((((
Ta nu, kāda jēga skatīties depresīvas filmas....ja kinoteātros ir labāks piedāvājums piem., "Gaisma okeānā" un" Amerikāņu saldumiņš" :D ··· Filmas: Pelnu sanatorija lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Fifty Shades of Grey (29)
Var jau būt, ka šī filma un grāmata šeit jau aprunāta, tikai es esmu nokavējusi, tapēc varu atkārtoties. Un tomēr...dzirdēju sabiedriskajā transportā jaunas metenes jūsmojam par šo filmu, bet man tā likās stipri pazemojoša. Un jums?
gramata jau ir dranjkjis. uzdzen zhavas.
tapec filmu nemaz neskatiijos.
pees. ja abiem cilvekiem ir vienliidz pozitiivs viedoklis un patikshana par daramo, kas tur pazemojoshs? manis pec, ja abiem patiik, lai dara, ko grib, tikai lai neaiztiek bernus un dziivniekus. tapec viss aprakstiitais ir #ūc, pardon maj french. un labi, ka autore nezin (vismaz man ir tada nojausma) par citadakam izdariibam.
Veltīgi iztērēts laiks. Filmu labpraat noskatiijos, biju cereejusi uz ko labaaku.
Graamata ir laba.

Neiesaku lasiit graamatu un skatiities filmu tiem,...kuri ir teendeeti tikai uz pliko seksi, jo patiesiiba ta ir taada, ka ne graamata, ne arii filma ta i nemaz nav par seksu,...bet pavisam ta par ko citu!
Man likās vienkārši tukša. Slims personāžs ar psihotraumām kā kompensācijas mehānismu ir izvēlējies nevis ārstēties, bet " čurāt gultā un lepoties ar to".
Filmu par idiotiem ar atkarībām nav maz, bet šitā, redz, kulta filma skaitās.
Neesmu ne lasījusi grāmatu, ne filmu skatījusies. Kad grāmata tikko iznāca, vēl nezinot par ažiotāžu gar to, pašķirstīju veikalā. Uzšķīru kā reiz vienas seksa ainas aprakstam. apraksts man likās papliekains un garlaicīgs, tā nu atliku grāmatu nost. Tā kā paziņas ir lasījuši, kaut kādas atsauksmes gribot negribot par katru daļu atsevišķi un visām kopā esmu dzirdējusi un saprastusi, ka neko neesmu zaudējusi. Nedomāju arī, ka ir diži vērts pat apspriest šo grāmatu, pazemojoši vai nē, lai gan cilvēku sajūsma, protams, liecina par kaut kādām neapmierinātām vajadzībām. :) ··· Filmas: Fifty Shades of Grey lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Kellogs (7)
Vai kāds neatceras filmas par brāļiem Kellogiem nosaukumu? Tā nav "The Road to Wellville", bet vecāka. ja nemaldos tajā spēlēja Michael Dudikoff, bet vabūt kļūdos.
Gūgle atslēgta? https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Dudikoff pārbaudi vai spēlēja . Tajā filmā (komēdijā) gadījuma nefigurēja Drakula? ··· Filmas: Kellogs lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Palīdziet atrast filmu. (5)
Ļoti maz gan no tās atceros, bet nezinu kāpēc sagribējās noskatīties. Latviešu filma, tur kara laukā laukos latviešu meitene iemīlas vācu karavīrā, viņiem piedzimst bērns bet tad šķiet tam karavīram ir atkal jādodas prom un ja nemaldos pēc...
Valsis mūža garumā? "Valsis mūža garum". ´Režisore Dzidra Ritenberga. Valsis mūža garumā, galvenajās lomās Baiba Broka un Ints Jurjāns. Kaut kā atmiņā aizķēries, ka režisēja Anna Eižvertiņa, bet varu arī kļūdīties, varbūt Ritenberga. Diezgan sakarīga latviešu filma pirms-graubas-ēķa periodā. Valsis mūža garumā . ··· Filmas: Palīdziet atrast filmu. lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Filmas nosaukums (12)
Var būt kāds zina filmas nosaukumu? Filma uzņemta 80-to gadu beigās. Darbība norisinās Krievijā. Māte aizbrauc uz pilsētu pie meitas. Viņa dzīvo pie stadiona. Mazmeita parasti slēpās skapī, klausīties ar austiņām mūziku. Māte centās...
Родня (1981) - смотреть онлайн - MY-HIT энциклопедия кино
NikitasMihalkova draama...
...un mazmeitu tēloja puika(!!!) :o... kautkādu tādu pē-es-er-es laiku kinō kuriōzu mans vēl arī pēkšņi atcerējās... :D Es pat noskatījos :)) https://m.youtube.com/watch?v=ChiCD8Ax9hA Aha, visi jau atrada: Rodnja: https://my-hit.org/film/1644/ ··· Filmas: Filmas nosaukums lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Inside out jeb Prāta spēles latviešu valodā (8)
Vai šai filmai joprojām nav pieejama latviešu valodas versija? Meklēju gan skatīties online, gan lejupielādēt, bet nevaru atrast. Angļu valodā noskatījos, ļoti patika. Meita noskatījusies angliski, tomēr valodas barjera neļauj saprast...
Latviski labāk nemeklēt - tulkojumi ir tik zemas kvalitātes, ka kavalodas barjera ar tiem pat nespēj konkurēt... sev meklē vai meitai???? neatceros par ko bija filma ....
latv.val.pieejamie resursi loti sekli
tas ir visas jomas-,muzika,filmas,literatura,spec.rakstos
ta ka japariet uz anglu
vai kadu "citu" valodu

ps.burtiska tulkojuma izpratne,negarante izpratni,
izpratne veidojas kult.konteksta
krievu valodā? meitai patulko pati :) ··· Filmas: Inside out jeb Prāta spēles... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Filmas nosaukums (5)
Kurā latviešu filmā bija frāze - Parādi cicīti! :)
Par mīlestību pašreiz nerunāsim, filma saucas, Brasla bija režisors Jā, tā bija foršā padomju laika filma, kad vēl Latvijā labas filmas uzņēma. Pēc kārtīga padomju laiku rakstnieka Andra Kolberga grāmatas. Jā, tie tik bija zelta laiciņi! Neizlēmība visos laikos ir neizlēmība... Ilze Rūdolfa lielo kristapu par lomu saņēma....:))) ··· Filmas: Filmas nosaukums lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Filma "Ausma" (10)
Kādi iespaidi tiem, kas redzējuši?
Pat nedomāju skatīties! Nav vairs 17-18, kad jāveido personība un jāizzina pasaule. Īsti neuztveru mērķi un auditoriju šāda veida kino. Varbūt kādam ir svarīgi uzēst vakardienas sildīto zupu... bet izlaist vēlreiz un vēlreiz caur sevi visu to žļurgu? Kādēļ? Ja kāds to varēs pateikt, aiziešu noskatīties. Vai tas gadiijumaa nav kaada LV rezhisora samudriits gabals?...atvaino,bet peec peedeejo gadu"shedevriem"nesekoju pashmaaju darbonjiem. Sveiki! Filmu redzēju,par iespaidiem grūti spriest... Arī laikam padomju laikus un kolhozu nēesmu tā īsti piedzīvojis. Kaut pirms filmas skatījos gan "treileri",gan fragmentus ar skaidrojumiem,pa īstam sāka pielekt pēc noskatīšanās,un autores komentāriem.
Laikam katram pašam jānoskatās,lai izdarītu kādus secinājumus. (Nav nekāds izklaides kino).
Kas tā par filmu, kā ražojums, kur var noskatīties? Filmu ir uzņēmusi režisore Laila Pakalniņa. Man patika dinamiskā kamera, filma ir interesanti formālistiska, bet manuprāt režisore ir "apmaldījusies meistarībā". Stāsts pa mazo puisi nodevēju ir apgriezies otrādi - tādu tēvu nodot padomju milicijai ir vnk pienākums un citādi rīkoties nevar, jo tas nav cilvēks, bet degradēts lops. Ir viena absolūti satriecoša epizode...
Padomju režīms apgalvoja, ka uzstāties pret to var tikai dzērāji un visādi citādi antisociāli elementi, visi pārējie režīmu atbalsta, jo citādi nevar. Režisorei ir sanācis tas pats, kas nu laikam tomēr nav tas, ko viņa ir gribējusi. Par šo interpretāciju varētu strīdēties....
Ko diez´dogviles kundze ir paveikusi tādu paliekošu latviešu kultūrā, nezin kāpēc ir aizdomas, ka neko īpašu.
··· Filmas: Filma "Ausma" lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu