Apokalipse

Apokalipse - jautājumi un diskusijas

Apokalipses filmas (18)
Kādu laiku atpakaļ koronovīrusa sakarā Facebookā ceļoja saraksts ar apokalipses filmām. Tagad nevaru atrast. Varbūt kāds ir veiksmīgāks? Traki patīk arī šāds kino.
Kāpēc filmas skatīties? Tūlīt tāpat varēs redzēt un pat piedalīties.😄 cilveki ir divaini. viena skatas šausmenes par to, kas bus, otrs staiga pa ielam ar nekoptu, iesmeretu ar kiploku, bardu, trešais tuliit sapratiis, ka sliktie skolotaji, kuri dara pari vinja atvasei, nemaz nav tik slikti.
patiesi, apskaidriibas laiks.
07.55 par tiem skolotajiem-jau sak dzirdet tekstus,nu cik ilgi tie berni vel pa maaju,vairs nevar izturet... Taa ari bus,ka passu berni,daudziem,kritis uz nerviem.Tagad vares redzet,cik atbildigi vecaaki,un kaa sekos,lai atvases macas,vares audzinat,un barot...
Nevelos taa teikt,tomer-ssis patiesibas laiks tika ilgi gaidits,kautkam bija janotiek,lai cilvece saktu saprast,ka nav visuvarena.
Taadas filmas gan nav velessanas skatities,vai netaa sedet,aara tik skaists laiks.Drizak saaku domat,varbut kadam varu bernus pieskatiit... :) ja nav kas pieskata,vai-varbut,kadam iziiret vietinnu,kur izoleeties,ja nu akurat pilseetaa nav velmes sedet ccetras sienas.... Maaja milziga istabu daudz,Pat lloti civilizeti,lauki,daba,ezers,plassumi... :)
Jebkura vecuma berni ir pieskatami,vienmer atrodu kopigu valodu.... :)
Nu gluzzi-ne ziidainni,tiem mamma nepieciessama... :) Esmu neizdeviiga vietaa,geografiski... Bet varu jau sakt veidot vasaras nometni... :) :)
Felde- aizmirsi pierakstīt, cik vecus bērnus gribi pieskatīt. Dabūsi uzlidojumu pastkastītē. ··· Apokalipse: Apokalipses filmas lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu