Jaunās filmās?

Sveiki!
Vai ir kādam vēl mīļākā filma no tālā 2001 gada -Mākslīgais Intelekts jeb MI?
Izrādās, ka tad, kad man uzjautāja, kura ir mana mīļākā filma-pa 20 gadiem tā nebija mainījusies. Divaini.
Ir daudz interesantu filmu, un mans žandrs visdrīzāk ir bojeviki.
Bet ja ņem nopietni, tad MI bija tas iemesls, kad un kāpēc es izvēlējos savu profesiju, ļoti dziļi ieskanējusies manī.

Tad nu es vakardien noskatījos viņu vēlreiz. Un ziniet, tā joprojām ir dziļa un pamatīga filma. Bet vai manēja?
Man liekas, ka gadiem ejot, es esmu mainījusi prioritātes, un 20 gadi ir jau tā ilgs laiks, lai kāda filma būtu topa virsotnē.
Man šķiet, ir laiks meklēt kādu (dziļu, pamatīgu, vispusīgu) filmu, kuru ir vērts noskatīties.

gleznotajs  1   MI ir raudāmais gabals. Katru uzrunā tas, kur situācija un galvenais varonis filmā/grāmatā asociējas ar pašu. MI ir neatbildēta mīlestība un būt liekam pasaulē.

Iesaku filmu "Māte!" Alegorija par Bībeli. Kaut gan, kā kristietis neiesaku skatīties. Filma ir pārmetums Dievam. Bet! Snobiem un tādiem, kuri sevi pieskaita pie tiem, kuriem ir smalka gaume, ir tieši laikā.

https://kinokong.org/30969-mama-2017-smotret-online.html

Pirms filmas ir jānoskatās divas reklāmas.Jaunās filmās? foto
2021-11-14 17:45

Erian    1 Gaja Ričija filmas 2021-11-14 18:00

Ita  1 1 "Neatbildēta mīlestība "-skan draudīgi. "MI"-zīmīgi (
Mīlēt var jebkurā vecumā. Savukārt pēc pensijas vecuma sasniegšanas nevajag uzbāzties ar pārošanās plāniem pretējam dzimumam, bet ja tomēr, tad maukām, nevis mediķēm. Cik var skaidrot.
2021-11-14 18:43

gleznotajs      18:43
Vai niekojies ar ko stiprāku nedēļas nogales vakarā? Diezgan juceklīgi viss. Vai par jautājumu (tēmu) ir ko piebilst?

Iesaku tev tomēr noskatities MI jeb A.I. Filma ir par zēnu - robotu, kurš tika radīts, lai mīlētu un būtu mīlēts. Vīrs nopirka to robotu savai sievai, kuras dēls atradās komā un bija paredzēts, ka viņš mirs. Sieviete nepieņēma to zēnu - robotu, bet robots to sievieti uzskatīja viņu par savu māti un ļoti mīlēja. Sieviete pieprasīja, lai vīrs to robotu ved atpakaļ uz uzņēmumu, kurš ražo/tirgo robotus, lai viņu tur likvidē. Vīrietim bija žēl robotu, kurš gan vizuāli, gan intelektuāli bija īsts zēns, tādēļ viņs zēnu izlaida pilsētas nomalē un sievai meloja, ka robota vairs nav.

Līdzīgi, kā pasakā par Pinokio, robots cerēja satikt feju, kura viņu pārvērstu par īstu zēnu, jo ticēja, ka tad viņu "māmiņa" pieņems un mīlēs... bļ ... uz asarām atkal velk.
2021-11-14 19:46

av2      https://www5.hitmovies.to/

Ir ko paskatiities.Un daudz.

Tikai VPN lietojiet. Piemeram es lietoju telafonaa PIA VPN , un tad ar AirPlay uz Apple TV
2021-11-14 20:57

kvarts  2 2 Neviena filma nestāv līdzās grāmatai.... 2021-11-14 21:29

Anufrijs      Neteiktu ka mīļākā, bet tā neko, bēdīga ļoti. 2021-11-14 22:15

neratnelis      Man top filma ir cīņas klubs, gadā minimums 3 reizes noskatos. 2021-11-15 13:44

Dvinsky  1   Mīļākā filma? Grūti jau vienu, konkrētu izcelt, bet laikam jau Lubene (Pulp Fiction). Vispār patīk filmas, kur Toms Henks galvenajā lomā - praktiski visas bez izņēmuma. No vecajām - patīk mana visu laiku TOP aktrise - Šārona Stouna. 2021-11-15 14:00

Ita  1 1 Es diemžēl nepiederu pie cilvēkiem kino estētiem, kuri velta laiku un finanses katra jaunuma aplūkošanai forum Cinema, turklāt tagad katrs pasāukuma apmeklējums jānopērk ar daļiņu savas veselības.
No tā šaurā klāsta, ko esmu redzējusi, man patika Streiča hīts "Limuzīns Jāņu nakts krāsā". Šeit ir viss. Morāle, komēdija, laikmeta aktualitātes, himna cilvēka dabai. Nu, vēl varēja pievienot kaskadieru efektus, tad būtu pilns komplekts, jo, kā zināms, tā ir ja ne vienīgā, tad galvenā kinematogrāfijas priekšrocība pār skatuves mākslām.
Esmu piesardzīga ar fanošanu par amerikāņiem ,bet ja tomēr, tad "Ocean 11". -"She is a nurse. Just working in a night club in order to pay for her college" (((
Tātad atkal komēdija. Mans kompensācijas mehānisms pretstatā realitātei, žanru iesaku visiem!
2021-11-15 15:31

fargo    2 gandrīz nav kino, ko es spētu vēl skatīties. par tagadējo pat runas nav. ar ļoti nedaudziem izņēmumiem. bet arī par agrākiem gadiem ir kaut kas līdzīgs. toreiz man patika. bet, laikam, es esmu mentāli mainījies tā, ka es... es vairs to nevaru skatīties. gandrīz neko.
augustā skatījos vēlreiz bodyguard. bija labs, atkal ļoti patika. tāds kino manī nerada morālo konfliktu. tas gan 1992. tuvāka tam laikam ir forrest gump. esmu to noskaties, laikam, reizes 30. :)
arī dažus mēnešus atpakaļ. tik laba!

par AI. nevis nepatika, bet neinteresēja tad un neinteresē tagad. kā mākonis, kas paiet garām nepamanīts. nav stīgas, ko tā manī skartu.
2021-11-15 15:45

Runcis_15    1 Es, kā melnā humora cienītājs, ieteiktu to pašu Fargo. Seriālu! Nevis filmu, jo filmā attēlotie personāži ir vienkārši pārāk stulbi, lai būtu patiesi (nu ok, vienu tādu var pieciest, bet ja uz vienu notikumu tādu personāžu sarodas vairāki, tas nozog ticamības momentu).
Lai arī tas pats pārliekais stulbums ir jūtams arī seriāla pirmajā sezonā, nākamajās sezonās no tā seriāla veidotāji ir tikuši vaļā.
2021-11-15 17:04

vienkarsi_mes    1 Mīlākā vecā filma,Nakts krāsa,ar Brūsu Villisu galvenajā lomā,no jaunajām krievu komēdij seriāli tādi kā Žuki,Ivanovi Ivanovi,Gusārsbet šim laikam aktuālā ir :https://www.youtube.com/watch?v=_8oZqnC6Efc 2021-11-15 18:52

fargo  1   viena no manām visu laiku mīļākajām scēnām
https://www.youtube.com/watch?v=x2-MCPa_3rU

run, forest, run!

un tā ar šitiem kinderiem ir. viņi visur skrien. tas ir kaut kas pilnīgi traks. tam dam dam dam... pagriez galvu, tur tukšums. dam dam dam... pagriez galvu, atkal neviena. a kinders kaut kur nēsajas pa māju. ta viņa pildspalvu aizmirst, ta zīmulis jānoasina. un tad pa trepēm jāskraida turp un atpakaļ, ka pieaugušam spranda sāp un galvā "dun dun dun". they make me crazy!
2021-11-15 20:19

baalzams  1   Vladimira Bortko 2003.gada filma "Идиотъ". Izcila aktieru plejāde - Jevgeņijs Mironovs, Inna Čurikova, Oļegs Basilašvili, Vladimirs Maškovs. Dostojevskis. 2021-11-15 20:38

Chris1986      baalzams, tu man izņēmi vārdus no mutes - es arī tikko noskatījos šo seriālu (8 sērījas) - šedevrs!! Man pat patika labāk par pašu Dostajevska romānu. Gribētos vēl ko līdzīgu tikpat augstā līmeni radītu noskatīties no krievu klasikas 2021-11-15 20:48

Chris1986  1   Sorry, sajaucu - 10 sērijas bija Idiotam. Tagad nokačāju Угрюм-река jauno 2020. gada versiju (16. sērijas), kur paliela loma arī mūsu pašu Ģirtam Lukevicam. Vēl neesmu sācis skatīties, bet reitingi labi, ceru, ka būs tā vērts. Atceros padomju laiki Угрюм-река ar Čursinu galvenajā lomā. Starp citu tur pirmo reizi redzēju pa TV pliku sievieti :D 2021-11-15 20:54

KairaRaika      Chris, krievu seriāls “Meistars un Margarita”. Grāmatu neesmu lasījusi. Bet tie, kas lasījuši, saka, ka seriāls esot labs. 2021-11-15 20:57

dabasmiilis  1   Runājot par pašreizējo traci[covid] un ieplānoto nākotni[tehnoloģisko vergturību], kurā katrs tavs solis tiek izsekots un vērtēts.
Pirms dažām dienām atcerējos filmu ar Staloni , nosaukumu nezinu.

Bērnībā skatījos, Stalone policists, kurš pagātnē tika iesaldēts par pārkāpumiem, bet tad nākotnē tika atsaldēts viens pagātnes ļaundaris, un lai viņu varētu sagūstīt, tika izlemts Staloni atsaldēt.

Tā bija interesanta nākotne, tur visi bija tik likumpaklausīgi zombiji, tā laika policisti pat ieročus nelietoja. Man tā filma ļoti atgādina Švāba ieplānoto nākotnes scenāriju, kur tehnoloģijas attīstītas, cilvēki dārzeņi utt...
2021-11-17 05:36

Līdzīgi jautājumi
Labākā jaunā filma (22 atbildes)Iesakiet kādu labu filmu !? (22 atbildes)Filmu lejuplāde (17 atbildes)EMĪLIJA- PRESES KARALIENE. (32 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu