Kādi iespaidi par seriālu "Bez kauna" (par Gallaheriem)

Esmu pamanījis, ka no savām padsmit minūtēm, ko dienā veltu TV un kinematogrāfam, puse aiziet uz šo seriālu. Pirmkārt tāpēc, ka TVPlay Premium vispār ir bēdīgi ar saturu (bet LV Netflix ir pilnīga katastrofa) un otrkārt tāpēc, ka tomēr tas ir ļoti dzīvs un labi uzfilmēts, nav tās neērtības sajūtas, kas vienmēr ir mēģinot paskatīties LV seriālos (beigās nekad tā arī neesmu skatījies LV).

Bet mani iespaidi ir neviennozīmīgi. Vispirms jau ir neizpratne, kā šāds saturs vispār var būt aktuāls valstīs, kurās demokrātija un tirgus ekonomika ir gadu simtiem un kurās taču vajadzēja būt kādai nebūt sociālās aizsardzības sistēmai. Un tas tā ir arī Eiropā. Kad Le Monde atļāvās nopublicēt ļoti tiešu stāstu par kādu Dzelteno vestu ģimeni, tad Francijas vidusšķirā bija vētrā - kā vispār tādai ģimenei atļauj piedzimt un audzināt bērnus, utt.

Otrkārt. Grūti ir skatīties uz cilvēkiem, kuriem vienkārši nav iespēju spert pareizo soli uz priekšu, jo vienīgie soļi, kurus viņi var atļauties ir sānis un atpakaļ. Vai tiešām 21. gs. kaut kam tādam ir jābūt? Vai tiešām 21. gs. cilvēki viens otram nevar palīdzēt izrauties no bedres un kopā dzīvot labāk? Un arī Lipu var saprast. Ja viņš tiešām ir tik talantīgs, tad ir smagi sadzīvot ar izglītības sistēmu, kas māca dogmas un liek rāmjus, tur ir vajadzīgs kas īpašs. Arī labākā akademiskā vide var būt ierobežojoša, tas šad un tad parādās. Lips grib redzēt sava darba jēgu un tādēļ laikam viņš studēs robotiku. Protams, ka astronomija vai filosofija diezin vai ietu pie sirds cilvēkam ar tādu bērnību.

Un Frenks ir lielisks konservatīvā tēls. Viņš tik labi jūtās savā bedrē, ka viņam ne uz mirkli nav cerības nostāties uz kājam un līdz ar to nav arī vajadzības paspiest liberāļu sniegto roku, kas palīdzētu dzīvot labāk. Un tā rodas konservatīvisma adepti pat tajā vidē, kas no labējās ideoloģijas cieš visvairāk.

Un Gallaheriem vēl ir paveicies. Fiona ir glīta, Lips gudrs, viņīem ir Džimmijs un v

Chris1986  1   sorry, bet nevaru neko pateikt par ārzemju seriāliem, jo pamatā krievu skatos - par bandītiem - tuvāki mūsu mentalitātei kā par amerikas neģeriem. No ārzameju skatos tikai par zombijiem un Troņu spēles 2019-04-20 23:54

mezmalis      Pieminētās iespējas neskatos , neticu ,ka tur ir kas prātīgs! 2019-04-21 01:06

sandra111    1 kur var atrast laiku???pat nesaprotu,kas tas ir.kapec lieki teret laiku uz tadiem mesliem???dzivo !!! 2019-04-21 07:27

coldlands    2 Chris, vai zombiji tavai mentalitātei tuvāki? 2019-04-21 10:24

Chris1986      coldlands, a kas ir mentalitāte? Vispār jau The Walking Dead kārtējā sezona ir otrs gaidītākais seriāls pasaulē aiz Troņa spēlēm. Kaut kā maz pēdējā laikā uzņem filmas par zombijiem, bet visas vecās jau redzētas. Bēdīgi :( 2019-04-21 10:33

Bazhix  1 5 Kas tās par stulbām iedomām, ka solis atpakaļ nav pareizais solis? :)
Lai novērtētu spēles laukumu, bieži vien ir jāsper solis atpakaļ, lai pārredzētu plašāk un izvēlētos ceļu, kas kaut kur ved.. :) Tev ar iesaku, citādi sociālisms ved tikai un vienīgi purvā pie strādāt negribošiem nēģeriem :)
2019-04-21 10:44

Drole  1 1 hallo, autor, franchu vidusshkjira le monde nelasa, jo taa ir kreiso lapele.

un nosaukumu "liberaalji" muuslaikos ie nozagushi un lieto marksisti, kuru kontaa ir desmitiem miljonu upuru.

https://youtu.be/NFyv43VRO70?t=1402
2019-04-21 11:10

coldlands      Nu nezinu chris, tas seriāls par zombijiem tik bērnišķīgs, visas tas ilgas sarunas neparko.
Tronu spēles is gut.
2019-04-21 16:41

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu