Viņas melo labāk - Martas un Marijas tēli

Epifanija  3 4 Protams ka sievietei neinterese viriesi kas ir mazak nodrosinati ka vinas pasas priekskam sievietei tads virietis kurs bus jauztur un vel paraleli jamekle milakais tad kadel tadu svara bumbu pie kajas virietim ir jabut situetam un materiali nodrosinatam lai vinam nenaktu prata tadi idiotiski jautajumi par finansem sievietem tiesam nav tadi nabagi gan garifi gan fiziski vajadzigi un nav vinam ko parmest daba ta ir iekartots!

Laimnese    2 Neskatos.

uzplanaledus      Es šo seriālu skatos atslodzei, nopietni taču to nevar ņemt.
Pašnāvība bija skaista, tās detaļas, taa pakasa pirkstu, tad novieto rokas pareizajā pozīcijā.
Kas zina, varbūt kaut kur ir tāda dzīve. Redz kā, Martas lomas atveidotāja arī dzīvē atradusi bagātnieku, un kur? Baseinā! Skaidrs, ka jādodas uz pareizo baseinu, šādos tādos bagātnieki nepeldas :D

burleska    1 Es netīšām sāku skatīties. Ieraudzīju Ligitas un Kostjas tēlus un iekritu :D Ligita ir īsti manējais tipāžs, kam nekas nav svarīgi, tikai mīlestība. Skatos un smaidu pati par sevi. Bet vispār tie visi tēli ir tik forši, ar humoru attēloti, ka nenožēloju tās dažas minūtes dienā, ko veltu šim seriālam.

uzplanaledus    1 Chris 1986, tur jau ir arī pretējais variants, Kostja.

burleska    4 Filmas ir vispār kaitīgas nenobriedušiem prātiem :D Jo filmas nerāda par labu, harmonisku dzīvi. Filmās vajag kofliktu, ap ko veidot sižetu :) Chris, varbūt labāk palasi kādu ģimenisku žurnālu, kur intervē cilvēkus, kas gadu desmitus ir nodzīvojuši kopā ;) (Bet vai ir mums tādi žurnāli? Aizdomājos...)

Mavs      Līdz pagājušajam gadam skatījos :D
Tagad nav laika.
Ak tad Marta indējusies no gāzes balona ? Nu varbūt paskatīšos kādā garā ziemas vakarā :D

riebekle      TV laikam nav skatīts kādus mēnešus 7 - 8, nav laika. Bet vakar paskatījos šo to interesantu
https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/143821/dokumentala-filma-iezimetie

Epifanija  1 9 Labi atklasu jums viriesi ameriku un aiztaupisu jums laiku lai jus beidzot saprastu lietu kartibu... cik jabut ir lielam mulkim lai investetu sieviete lai to noturetu sev blakus jus variet nopeknit visu pasaules naudu un sieviete jus pametis jo vina jus nemiles sievieti lai noturetu sev blakus vina ir jaiemilina sevi tad ari finansu grutibu perioda ta jus nepametis bet bus pielipusi ka rudens lapa pie plikas pakalas jums to nekad nesaprast ko nozime sievietes dzive milestibai jo jus dzivi skatiet no citas dzives prizmas un tikai tad kad parliecinaties vai sieviete juspatiesam mil tikai tad investejiet vina jo turpmakais solis bus loti atkarigs ko sanems turpinajuma jusu berni ari tie kuri nedzivo ar jums kopa milosa sieviete ir spejiga nest upurus un pienemt daudzko milestibas varda

Marija_Anna    9 Laikam nekādu viedokli nesanāks izteikt, jo TV vispār neskatos un pat nav nojausmas par šo seriālu. Tāpat personīgo pieredzi piepīt nesanāks.
Vienīgi varu pafilozofēt.
Vīrieši savā būtībā ir maķenīt piezemētāki, materiāli domājoši cilvēki. Ar to sabalansē sievišķīgo emocionalitāti un radošumu. Vīriešiem finanses ir svarīgas. Te arī visas sirdssāpes - kā nopelnīt, kā kļūt stabilam un situētam, kā stabilizēt savu ģimeni, parūpēties par nākotni. Ja neveiksmes vai sievietes dēļ izsitas pamats zem kājām vai sākas šaubas par nespēju noturēt noteiktu finansiālo stāvokli, sākas aizdomīgums un sazvērestības teorijas par sieviešu merkantīlismu, izputinātājām, izmantotājām. Bet pie visa tā adrenalīns velk uz šo risku. Ja kaut kas sanāk greizi, trauma ir uz ilgu laiku un ciest sanāk visām kleitas nēsātājām.
Tas strāvojas cauri visos postos par attiecībām, DG komentāros.
Ļoti saprotama reakcija. Tikai - cik ilgi?! Norakt gadus visu laiku kurinoties aizdomīgumā un neapmierinātībā ?

Milda51    3 Sākumā seriālu paskatījos, bet nešķita interesants. Savdabīgs novērojums tēmas autoram, nebūtu tā iedomājusies. Dzīvē gan esmu sen sapratusi, ka paļauties varu tikai pati uz sevi.

Letija    6 Neskatos (kādreiz pāris sēriju redzēts). Brīnos, ka vīriešiem tomēr interesē skatīties.
Ir liela atšķirība, manuprāt, kā vērtē vīriešus- vienaudžus jaunībā un kā- pusmūžā.

Pirmajā variantā visa dzīve un karjera vēl priekšā. Izvēlas cilvēku, nevis viņa finanses.
Otrajā- arī cilvēku, bet tad par cilvēka kvalitātēm jau "runā" tas, ko viņs savā garajā dzīvē darījis, un vīriešiem darbs ieņem būtisku lomu viņu dzīvē. Tātad viņs jau ir sasniedzis gan noteiktu materiālo stāvokli, gan arī atstāj psiholoģiski nobrieduša cilvēka iespaidu.

Protams, ka sievietes to novērtē.

P.S. 1) Nav, ko izdarīt secinājumus no skatāma, bet paviegla seriāla.
2) Epifānija uzrakstīja labi- tā, kā dzīvē tas arī varētu būt.

Spoguliitis    4 Visas gjimenees kur sieva ir blakus, taa ir miilestiiba, ja? Aga! :) :) :)

Felde    4 Skaties Sex un Lielpilseeta....-tur vairak atklaasmju un taisniibas!

valmierietis333    2 Laikam jāpriecājas ,ka neskatos - izskatās ,neko daudz neesmu palaidis garām!

Skatījos visu pirmo sezonu , galvenokārt dēļ tās sarkangalvītes - skaista aktrise , sižets ar bija kaut cik baudāms , bet otrajā sezonā seriāls pilnībā mainījās , sižets kļuva nebaudāms - pazaudēju interesi , sāka atgādināt Ugunsgrēku - viena vienīga vāvuļošana un gaudošana, atšķirībā no Ugunsgrēka - šim seriālam plusi ,ka darbība notiek arī svaigā gaisā , un tur ir jaunas sievietes , nevis viena 1000 gadus veca Mildiņa iesprostota tumšā virtuvē!

Šad tad garām slēdzot , tieši to arī piefiksēju ,kas te tēmā tika minēts - skaistas sievietes , krāpšana , mantkārība , stulbums - no tā arī sastāv visa filma ;
sāpīgākais ,ka tās samazgas skatās arī bērni , izaugs kārtējā zelta papučus meklējošā meiteņu paaudze ,kas pašas neko neprot , tik vien kā labi izskatīties un tad gaida savus pasaku prinčus ar burvju nūjiņu , kas visu paveiks viņu vietā ;

un tad seko ,ka vīrieši tie sliktie , jo redz viņi nelidinās pa gaisu kā tādi džini ,kas gatavi izpildīt katru dāmu vēlēšanos - ir daudz piezemētāki , izņēmums vienīgi ir stulbeņi un zīmuļi ,kas gatavi zīmējoties tērēt lielas summas par neko (tāds krāniņa pagarinājums un nekas vairāk)!

-Neatliek laika tiem latviešu brēcējseriāliem , vairāk koncentrējos uz nopietnākām filmām un raidījumiem , no kuriem ir iespējams ko pamācīties!

Ja gribu uz brīdi sajusties kā seriālā , tad atveru delfus , palasu šokējošos un traģiskos virsrakstus - tur beigās tāda ziepene sanāk ,ka pat ziepes nevajag! ;D

valmierietis333  4 6 Epifānijam drukājot savus gara darbus ,šad tad jāpiepauzē , jāieelpo , komati jāsaliek , citādi teksti sāk liecināt par degradāciju un nav baudāmi!
Viedokļi jau salīdzinoši gudri , bet bez komatiem , tas ir tikai bezvērtīgs palags!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu