Kas skatījās šovakar Teatris.zip?

Strindberga izrādi "Tēvs" par mūžīgo dzimumu cīņu un to, kurā vājākais (vīrietis) tajā iet bojā, vai, ja pietiek prāta, tad bēg. Kādas pārdomas? Izrādās, ka jau 19. gs autors sapratis lietu kārtību attiecībās

hewy (2018-09-30 00:13)      Galu galā - labāk būtu strādājusi?

Epifanija (2018-09-30 10:17)  3 2 veselību un laimi ģimenē uztur starp partneriem labs sekss, ne došana vienam pa aci, ja kāds vēl nav sapratis lietu kārtību... uz teātri nebiju, neviens neaicina!:))

Momo (2018-09-30 10:19)  1 4 Skatījusies neesmu, bet nevaru neieraudzīt pašapmierinātību autora rakstītajā, ka, REDZ, MAN BIJA TAISNĪBA! MAN!
Katrā ziņā vienmēr ir tā, ka, ja kaut kam ļoti gribas ticēt, atrodas arī pierādījumi. Un citu viedokļu argumenti ir tik sīki, ka tos nemana un neredz. Un vienmēr dzīve būs tāda, caur kādu prizmu skatīsies. Ja mērķis ir, lai man vienmēr taisnība, tad tā arī būs, bet tas negarantē forši, pilnvērtīgi un laimīgi nodzīvotu dzīvi.
Ā, vēl jau ir tāda suga, kam svarīgi pēc iespējas vairāk saindēt apkārtējo dzīves uztveri. Kāda laime skatīties, ka paša meitas ar greizu skatu sagandē savu un savu bērnu dzīvi! Lai tikai varētu pakratīt gaisā pirkstu- man taču bija taisnība!

KeiRa (2018-09-30 10:31)      Diemžēl aizmigu, bet izrāde laba. Bet noskatīšos arhīvā. Esmu Tēva pusē - tas ir svēts radījums!

kokote (2018-09-30 11:35)      Kaut vikipedijā būtu savācis info par autoru.
P.S. plebejiska vērtēšanas sistēma - zinu, ka esmu atragonta, bet kurš no mums vairāk, vai tas, kurš vērtē tādā veidā autoru(Strinbergu) vai tas, kurš aicina uz pienācīgu attieksmi?

Ajisata (2018-09-30 14:49)    2 Centos skatīties, bet kādā brīdī...likās par gausu tā izrāde...izvēlējos saldo miedziņu pēc garās dienas darbiem. Aktieri tuvplānā bija lieliski, visu cieņu vieņiem...,kad nepilna metra attālumā sēdēja skatītāji, tā ir liela varēšana.

Nate (2018-09-30 18:14)    1 Es arī. Gaidīju, gaidīju kamēr beidzot izrāde sāksies. bet tik izstiepta, ka pietrūka pacietības skatīties līdz galam, aizgāju gulēt. Nezinu, kāpēc tik daudzi ir sajūsmā par JRT. Biju uz Kas ir Silvija. It kā skatīties var, bet tomēr kaut kas tā kā pietrūka. Tieši tāpat kā "Tēvs".

kokote (2018-10-01 10:52)      Par RJT - kā krievi saka "na ļubiķeļa" - neviena izrāde, ko esmu redzējusi nav atstājusi vienaldzīgu- vai nu esmu "sajūtinājusies" vai totāli nesapratusi. Lielākoties man ir paticis, viņiem ir fantastisks aktieru ansamblis, domāju daudzi iet tieši tādēļ uz šo teātri.
Ja kāds vēlas saprast, par ko stāsts (nevis Torpēdas izvirzītās cīņas formas, bet par ģeniālā autora lugas iestudējumu), kādas dienas vēl var to ievērtēt šeit:
https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/140553/tevs-jauna-rigas-teatra-izrade
P.S. Torpēdiņ, kāpēc nediskutējam par mecenātismu, kas beidzot sāk parādīties arī pie mums. Es par Tetereviem un viņu pienesumu. Varbūt mēģini, ko skaistu un labu dzīvē saskatīt, nevis nepārtraukti sūkstīties par sieviešu/vīriešu nelaimīgo likteni un ļauno dabu.

kokote (2018-10-01 14:25)    1 11:45> šim visam pilnīgi piekrītu, bet Tavi teksti (gan te konkrēti, gan citi) neļauj Tevi iepazīt tādu. Nu Strindbergam tur bija laikam 3 neveiksmīgas laulības - tāpēc tāds saasināts skats + vēl mākslinieka dvēsele.
Tava banālo seriālu skatīšanās (tas tā kā LV patriotisms būtu vai Tev neko citu nerāda? - piedod, tas bez uzbrauciena bija domāts, vienkārši nesaprotu to) un apspriešanas mānija kaut kā neļauj veidot priekšstatu par Tevi kā "uzrādītu, risinātu prolēmas un izglābtu pasauli"(C) Un kā Tu to pasauli ar tādu izsmējīgu naidīgumu glābsi? Ironijai un sarkasmam ir jābūt ar stilu, tikai tad tas varbūt panāk vēlamo.
P.S. par mecenātiem nav jājūsmo, ja viņu nebūtu daudz kas kultūrā, izglītībā nenotiktu, viņi ir ļoti racionāli, tāpat naudu vējā nelaiš, bet tanī pat laikā varētu to tērēt citādi. Realitātē mecenāti dara tieši to: uzrāda, risina prolēmas un izglābj pasauli
Nezinu biznesa ķēķi, bet žēl par Aizkraukles bankas galu - tik daudz interesantu, iesāktu projektu paliks nerealizēti. Tādiem lielajiem varbūt vēl atradīs līdzekļu injekciju, bet tie, kas iecerēs, droši vien paliks nerealizēti.
P.S. pirmais latviešu mecenāts A. Dombrovskis bija ar neatceros cik tur klašu izglītību, bet ko un cik daudz viņš paveica.

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu