Swept away

Vakar aiz neko darīt (jo slimoju) noskatījos filmu, kur galvenā lomā bija Madonna. Man viņa nekad nav patikusi kā dziedātāja, vēl jo vairāk ka aktrise. Nezinu, kā filmu sauc latviski, angliski "Swept away".Vienkārši, netīšām ieslēdzu šo filmu un minēju ir Madonna, vai nav. Nu tādu mēslu kā šitā romantiskā drāma sen nebiju redzējusi. Itāļu aktieris vēl spēlēja daudzmaz normāli, bet no Madonnas tikai tāda izrādīšanās vien bija. Ne velti filmai tikai 3.6 punkti. Kurš vēl necieš šo "aktrisi"?

kaspis1982 (2018-09-08 23:41)    3 kāpēc jāskatās tik neciešamas filamas... :(

siikaa16 (2018-09-09 02:23)  1 3 Latviski filma saucas "Aiznestie". Sen skatījos, neko sliktu nevaru par filmu teikt. Normāla filma, ja nav ko darīt var skatīties. Madonna kā dziedātāja man ļoti patīk.

AivarsN (2018-09-09 07:32)    1 Popmūzika un kino ir visefektīvākais jauniešu ietekmēšanas līdzeklis. Tāpēc gani to īpaši atbalsta un kontrolē. Nav jābūt īpaši viedam,lai saprastu,ko caur to mēģina iepotēt jauniešu nenobriedušajos prātos. Kam interesē,pameklējiet Youtubē. Ir mākslinieki,kuri kalpo labajam,harmonijai un attīstībai,bet polulārākie parasti ir pārdevušies masoniem,jeb sātanam. Diemžēl arī Madonna.

coldlands (2018-09-09 10:01)  1 4 Saprotams ka var kas nepatikt, bet uzcept temu ar jautājumu “kam vēl nepatīk”, tas gan jocīgi.
Aivaram ka parasti, visur radās marsieši, kas valda par cilvēku prātiem.

fargo (2018-09-09 10:13)  2 4 "necieš" nav īstais vārds. masu kultūra(vai varbūt psidokultūra) izteikt deģenerē cilvēkus, noārdod tās patērētāju vērtību sistēmu. ir spilgti piemēri, madonna viens no tiem.

visa cilvēka mūža daiļrade ir vērsta uz to, lai cilvēkos kultivētu amorālu uzvedību. jā, tas pārdodas, bet finālā viņa maksās baisu cenu pie Dieva tiesas.

dogville (2018-09-09 10:44)    7 (Dzilji paardomaa fargo brainstormu)...nez,kursh cilveecei vairaak ljaunumu nesis-Madonna,vai bazniica!?!:-):-):-)

AivarsN (2018-09-09 11:06)  2 2 Varbūt man nevis rādās,bet es pat zinu,kas,kādā veidā un uz kurieni stūrē šo pasauli? Tie džeki to dara tik viltīgi,ka daži par to pat nenojauš.😄

Ziids (2018-09-09 11:48)      AivarsN- Sazvērestības teorijas piekritējs??? :D... (es arī..). Par tēmu- Madonna man patika pusaudža gados, nevis viņa pati, bet gan dziesmas, kad viņa bija stāvoklī ar savu pirmdzimto, viņas balss tembrs mainījās un tajā laikā izdotās dziesmas man ļoti patika...

coldlands (2018-09-09 14:21)    1 Smagi aivar tev dzīvot, mūžīgas bailes par rītdienu, ka ļaunie marsieši atņems tev prātu.
Atcerējos vienu filmu ar Melu Gibsonu, kur vins spēlēja tādu pusdullu sazvērestības teoriju atrisinātaju. Tu taču bunkuru sev aivar vēl neesi izracis?

C_hloe (2018-09-09 14:31)    3 Folma ar Melu bija riktīgi laba :D
Bet Aivars ar savām trorijām spridzina ne os jokam D tik ļoti ietekmējos, ka gāju taisīt no follija cepurīti, bet, skāde, vakar pēdējo cepenē izlietoju.

Tā ir Gaja Ričija filma. Banāla. Ar uz priekšu tīšanu, noskatījos 3-5 min. Nu lai varētu komentēt )))
Madonna ir liels malacis un darba rūķis. Neesmu viņas fans, nekad nebiju, bet novērtēju to, kā strādā.
Patika Evita Peron.

valmierietis333 (2018-09-09 14:58)    1 - Kas gan tā feministe un sektante par aktrisi , muzikālā daiļrade ar ne visai - reti kura dziesma baudāma!? Izskatīga bija tikai jaunībā , tagad vairāk atgādina briesmoni , žēl viņas fanu!
- Bet kā saka , par gaumi nestrīdas!

Ps.1. Priecājos ,ka te ir daži viedi kungi (Aivars,Fargo un vēl daži), citādi es te justos kā naivā un aklā tīņu portālā ,kur cilvēki tālāk par savu degungalu neredz!

Ps.2. Gadījumā Coldlands nav devies atvaļinājumā un viņa profilu dāma uzrauga , vai arī vecums pie vainas!??
(To secināju pēc pēdējo tēmu viņa ierakstiem - rūgumpods , kurš knapi spēja vienu teikumu uzrakstīt ,
bet tagad kļuvis pavisam sievišķīgs un vārdi birst kā no pārpilnības raga, pat ar Torpēdi vai flirtēt sāk )... Laikam kādu mašīnrakstītāju nocopējis!

Esmu tagad apjucis - nezinu ko domāt , ilgu laiku viņu uzskatīju par kārtējo pūķa galvu , bet tagad vairāk atgādina pūķeni! ;D

-Cik viss dzīvē strauji mainās - kļūstu laikam vecs , nespēju visām straujajām pārmaiņām izsekot līdzi ! ;D

Nevaru arī izslēgt iespējamību , ka kāds marsietis , vai marsiete uzlauzusi viņa profilu ! ;D

Nekā personīga , tikai mans novērojums ! ;)

newgame (2018-09-09 15:23)  1 2 Valmierieti, cilvēks ar prātu spēj izpausties isi un korekti, un ne dumji cilvēki to sapratis, bet gadās ļoti tupi ļaudis, piemēram ka tu, tad nu nākas uzrakstīt garāk, lai līdz viņu plānprātīgajam pratinām aizietu viņam pasniegtais info.

fargo (2018-09-09 15:34)    2 "Atcerējos vienu filmu ar Melu Gibsonu, kur vins spēlēja tādu pusdullu sazvērestības teoriju atrisinātaju."
mhm un tajā filmā "teorijas" izrādījās īstenība un "paranoja" realitāte.

newgame (2018-09-09 15:45)  1 2 Fargo, bet tā taču tik filma, nejauksim realitāti ar mākslas filmu, vai ne.

AivarsN (2018-09-10 12:48)      Drošāk ir plēsoņas paturēt acīs,kā nezināt par viņu eksistenci. Lai gūtu uzvaru karā pār spēcīgāku pretinieku,ir jāizstudē ienaidnieka uzbrukuma taktika un vājās vietas.

av2 (2018-09-11 21:53)      Redzi, ar to Madonnu ir taa. Pierodi !
Vinnai, atsskkiribaa no daudziem, ibj, "maaksliniekiem " , ir lloti, lloti daudz dziesmu, un daudzas no taam visaam ir tiessam forssas. Dzzivaaja koncertaa, gan pasen, man patika. Vismaz ir melodija, ritms utt, kaartiks muzons , nevis tas murgs, ko krukkii pa radio ssodien , biezzivien. Kaada vinna ir aktrise, nezinu. Filmu esmu redzeejsi,bet esmu aizmirsis. Taatad, nekaada superveertiigaa taa filma nebija.

Līdzīgi jautājumi
Filmu lejuplāde (17 atbildes)Filmu lejuplādēšana (8 atbildes)Online filmas internetā ar tulkojumu (12 atbildes)Filma Modris. (9 atbildes)
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu