Mana dziesma

Nu aizkustina mani tie Dziesmu un deju svetki, un tas koncerts dalībniekiem. Un ta Mana dziesma :) man ka Kauperītim kamoliņš kaklā (pat no visam trim dziesmām)
Bet, Kauperiņš atmodinaja mani, ka nu jau drīz... respektīvi, iesu es uz konci, bet ka ir ar tam jaunajam dziesmām? Kur var noklausīties, es tik parītī esmu dzirdējusi. Ko tad es dziedāsu līdzi?

av2 (2018-07-04 11:46)      utube?

Karmensita (2018-07-04 11:55)      parakā internātu

gan jau tekstus un mūziku uzraksi

Karmensita (2018-07-04 12:01)      ieraksti

"ceļā uz dziesmu svētkiem"- tur ir gan bla, bla, gan pati dziesma, pat vārdi un notis arī

solvitas (2018-07-04 12:08)    7 Kauperītis, kamoliņš, pārītis.......tad bija vēl Ceriņu pāra laulību solījums. Tās tādas pārāk sakāpinātas emocijas un pārāk skaisti, lai būtu patiesi. Tāpēc es kā emocionāls cilvēks izvēlos distancēties no tā. Pats Kaupers arī par to ir maksājis ar veģetatīvām distonijām. Viņam arī derētu mazliet distancēties savādāk drīz būs kā ar Bērziņu Andri bija, kā sāk runāt tā raud! Sargā sevi!

solvitas (2018-07-04 12:28)    7 Hloja, tēmas pieteikumā minēts, ka tu tik pārīti esot dzirdējusi....no turienes pārītis. Mani arī aizkustina, piemēram Prātā vētras albums "starp divām saulēm´ tā ir klasika un skaisti. Bet pēdējā laikā Kaupers tiešām pārāk jutelīgs ir kļuvis un nav tālu līdz tam, kad tikai raudās uz skatuves. Nevar dot vaļu arī pozitīvajām emocijām, mazliet ir jākontrolē sevi, tā var sadegt.

Torpedo (2018-07-04 18:32)      Es domāju, ka tam kauperītim jānāk pie manis uz smieklu jogas nodarbībām, kad es parasti, lai īsinātu laiku, sēžot uz poda, skaļi smejos, ka kaimiņi no koridora sāk bungāties gar durvīm - tas lieliski palīdz aizdzīt visas depresijas un raudelības!

DanaL (2018-07-04 19:08)    2 Kopš pagājušajien skolēnu dziesmu un deju svētkiem man tas kauperītis aknās sēž. Visa deju svētku programma ņirbēja no 2 uzvārdiem - ksupers un daņiļēvičs. Radās sajūta, ka viss koncerts veltīts šiem 2 dzīvajiem klasiķiem. Pie tam, man tās kapera dziesmiņas likās riktīgi primitīvi nekvalitatīvas, kā steigā vienā vakarā saražotas. Prāta Vētra, - nu tas jau mazliet cits stāsts.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu