Darma un Gregs (LV)

Darma un Gregs (LV)https://tvplay.skaties.lv/ - šeit kādu laiciņu gāja Darma un Gregs. Pāris sērijas noskatījos un pieradu!
Nespēju vairs savus vientuļos vakarus iztēloties bez šī seriāla. Jūtos tukša un salauzta. Naktīs nenāk miegs jo vairs negūstu šo pozitīvisma devu. Iet visādi Makgaiveri un Šaurās zilās strīpiņas, bet tas nav tas! Man vajag Darmas hipijiskos un stilīgos vecākus, Grega snobisko vecāku smieklīgumu, apburošo Darmu un provocējamo Gregu. Bez viņu pārpratumiem un radošuma atņemta manas dzīves attiecību daļa. Zinu, ka internets ir pilns ar ENG sērijām, bet man vajag LV! Kur redzēt, kur lejupielādēt?

Jautā Streelniece 2018-01-10 20:51

Tinte (2018-01-10 22:00)      http://seasonvar.ru/serial-4313-Darma_i_Greg-5-season.html

Skaties krievu valodā. Cerams, saproti.

Ellocka (2018-01-11 12:58)    1 Tad jāmeklē Latvijas maksas serveros... Lattelecom, citi TV un interneta provaideri utt. Tos gan nezinu, jo neesmu gatava maksāt par to, ko var iegūt par brīvu un svešvalodas grūtības nesagādā. Var skatīties krieviski ar uzrakstiem angļu valodā, jo rakstītais labāk saprotams par runāto :), bonusā uzlabosi abas svešvalodas (pati esmu skatījusies tā zviedriski ar uzrakstiem angliski).

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu