Videokasetes

Reiz bija laiks un tas nebija nemaz tik sen, kad tika pirktas videokasetes un skatījāmies filmas mājās, ciemos, bērni sēdēja pie TV un tās skatījās.. Tikko veicu revīziju un man ir liels maiss ar šīm video kasetēm. Ko ar tām darīt? Mest ārā?

fargo    3 rīgas dzīvoklī bija simtiem kasešu un lentu. bet ko ar tām darīt, ja tas viss, kas ar tām saistīts ir beizdies? ārā. met ārā. tas viss ir tikai informācijas nesēji. un nekas vairāk.

daimond    4 Padomju laikā daudz naudas izgrūdu deficītajām lentēm, lai rakstītu uz max. ātrumu- 19,05cm/s, tagad tā domāju- nu ja būtu es piecietis drusku švakāku kvalitāti, būtu ieekonomējis simtiem rubļu.., bet tajos laikos- gribējās labu skaņu, un 1.klases aparāti, uz kuriem varēja tīri ciešami iztikt ar 9,6cm/s- bija tikai izredzētajiem.. Tagad tam ir gandrīz nulles vērtība..

Vilkabele  1 5 Ieliec sludeklīti un atdod kādam, kurš vēl skatās video savā jaukajā, vecajā videomaģī, kuru arī ir žēl mest ārā:)

Nightwish      Noskaties visas :)

Momo    3 ja vēl vari pieslēgt pie tv skatāmo kasti, tad uztaisi draugu tusiņu, noskatieties kaut ko no vecajām filmām un pēc tam izmet.

Toshibs1972      Es no savas lielas kolekcijas - lentes,audiokasetes,ka ari video kasetes,tiku vaļā vienkārši - atdevu pilsētas bibliotēkai.Tur tās noder citiem.

sailing    1 arij bija saavaakushaas VHS kasetes ap 100, unn veel DVD pie 500, visu uz miskasti aizvandiiju, noliku blakaam konteineram, ja kaadam vajeg, lai vaac, naakamajaa dienaa bija savaakts

joga    1 Jā,uz miseni!

ligucis77      Saglabā mazbērniem... Varbūt pēc gadiem būs vērtē.. :))

Mavs    1 Diemžēl magnētisko nesēju signāla kvalitāte ar gadiem zūd. Attiecīgi - pēc kāda laiciņa tur vairs nekas nebūs palicis.
Citāda lieta ar CD un DVD - tie teorētiski ir mūžīgi.

nomalis57    1 Pārraksti mīļākas lentas uz datoru:)

Ievinjata    2 Toshibs...kuriem citiem? Visus "sū" uz bibliotēku? Tāpat domā tie "kolekcionāri", kuri savās vecās grāmatas no padomju laika sērijām nes uz bibliotēku, bet neviens jau negrib tās vecās grāmatas lasīt. Tikai to jaunāko un aktuālāko. P.S. Atvainojos, ka ne pa tēmu.

av2      es esmu atstaajis suveniirus, gan dazzas video kasetes, gan audio kasetes , gan plates ( taas gan mazliet atdzimst) utt.
Bet tureet to vissu...."maisiem", nu nafigaa?

Vaukskis      Nē, nevajag izmest ! Vari mēģināt ilgākā laikaposmā kādam ar sludinājuma palīdzību ļoti lēti pārdot vai sliktākajā gadījumā ja tur ir arī kaut kas pieaugušajiem vari atdot kādu daļu man, tā kā iekārtas, ar kuru skatīties videokasetes, ir un pat divas gabalas.. .

Ronija    1 Piesien siltumnīcā tomātus!

Belladonna    1 Varbūt kāds vēlas tās izmantot un taisīt māķslu!?

filmasmultenes      Labprat visas no tevis panemtu. Jo joprojam es ieperku. 2022-02-11 13:06

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu