Akustiskā un klasiskā ģitāra.

Kāda ir atšķirība starp akustisko un klasisko ģitāru?

Mezhavecis  1   Nekāda.

janisb  2   Klasiskā ģitāra arī ir akustiskā, tāpēc starpības naf.
Ja runā par akustiskajām ģitārām, tad klasiskās ir ar platāku grifu un plastmasas stīgām.

dzests_lietotajs    3 Klasiskai ġitārai ir 6 stīgas akustiskai 7 skaņa arī atšķirās.
sāk macīties parasti ar klasiko;)

cilveex    2 Akustiskā un klasiskā ģitāra. foto Akustiskās ģitāras ir ĻOTI dažādas. Bieži vien par klasisko sauc akustisko ģitāru ar neilona stīgām un noteiktu dekas formu.

Mezhavecis      Man liekas,ka tev vajadzētu sameklēt kādu,kas tev vismaz ģitārspēles pamatus varētu iemācīt,ja tu domā nopietni.Gan jau viņš(a) tev arī pateiks ko pirkt.

selnija_      Man kādreiz bij uzdāvināta 7 stīgu un ar metāla stīgām. Vienmēr esmu domājusi, ka tā arī ir klasiskā akustiskā ģitāra...Gribējās iemācīties spēlēt, tik pacietības nepietika.

garaamejoshais      Akutiskai metaala stiigas, bet pirms peerc, varbuut aiznemies no kaada un patrinkskini, tas ir TIIIIK sarezgjiiti, ka vajag izmeegjinaat vi joprojaam buus veelme

cilveex      Parastu akusteni ar neilona stīgām pa 30/50Ls max.
Būtiski ir tas, kāpēc tu gribi mācīties. Ko spelēt vēlies? Vai pavadījumu savai dziedāšanai?
Ja tieši ģitārspēli, tad kāda stila gribētu. Katram ir savas specifiskas ģitāras.
Vai ar mediatoru spēlēsi vai ar pirkstiem...(to tu tagad visdrīzāk nemaz nezini)
Tieši tāpēc pirkt smalkāku stroķi nav vērts.
No plastikas tev arī pirksti mazak sāpēc un sakumam labi iemācīties ir spēlēt ar labās rokas pirkstiem(ne mediatoru) pavadījumu.
Tā ka... iesaku palikt pie plastikas, klasiskas parastas, BEZ mahagonija krāsam un kruzuļiem un citiem jaukiem vizuļiem.
Vēl viena lieta ir, vai ģitāra būs pieslēdzama pie pastiprinātāja, vai viņai ir skaņas noņēmējs. Tevis izvēlētajai ir un priekšpastiprinātājs arī ir.
Tā ir ļoti noderīga lieta.
Bet iesācējam iesaku jau 2x minēto variantu.
Ja tā lieta aizies, tad skolotājs jau ieteiks ko izvēlēties smalkāku, pēc vajadzības.
Talāk.
Kur dabūt.
Atkal jau - pie skolotāja. Vispirms atrodi to. Pieredzējušam vecim stroķu ir vagoniņš ar mazu kaudzīti, vismaz man bija septiņas/astoņas pie rokas, parasti. Viņam arī būs. Vai viņš zinās kur un ko vajag.
Pati neko nepērc labāk.

janisb      Tiem, kas neko nejēdz no ģitārām, paskaidroju 7 stīgu ir krievu ģitāra, ar klasisko tai nav nekāda sakara.
Runājot par instrumentu pirkšanu, es to nekad nedarīšu interneta veikalā - pirms pirkšanas vienmēr ir jāuzspēlē, lai saprastu vai šis instruments tev der...

Tessa  1   janisb,man domat,ja vinja neprot spelet,janjem kads liidzi.
es internetveikala nepirktu gjitaru,un neliktu arii neilona stiigas.visu muzhu esmu spelejusi uz metala.skanja arii ir pavisam cita.

MAaSA      http://www.gitaristiem.lv/viewtopic.php?f=4&t=6212&start=0

0000      A vislabāk elektrisko...ar spēcīgu aparatūru (nu tur pastūzis, tumbas un tā)...lai var uzraut trash stilā a ļa Metallica (piem., Master of Pupits, Sad but thrue utml.), lai kaimiņiem un sētas kaķiem prieks!

Ja pa nopietno - klausi ko saka cilveex!

Marshall_      Akustiskā un klasiskā ģitāra. foto Tā arī neuzzināju , kāda stila mūzika tad pašai patīk un kādā stilā taisies spēlēt . Ja taisies maukt klasiku - Vivaldi , Bēthovenu vai arī flamenko stilā , tad , protams vajadzīga klasiskā . Ja kantrī , blūzu un rokenrolu , tad džambo vai western ģitāras . Tevis izvēlētajā , iekšā ir iebūvēts tjūneris [skaņotājs] , kas iesācējiem nav mazsvarīgs . Un vēl - jo biezāka deka [korpuss] , jo labāka skaņa . Instrumentu vēlams iegādāties klātienē .

lauvenite9      Ir liela atšķirība starp klasisko un akustisko ģitāru... Klasiskajai ģitārai ir pilnīgi cits mācīšanās stils.Tas prasa labu dzirdi un veiklus pirkstus. Akustisko var iemācīties katrs.Pamatā tur ir akordu spēle...

Marshall_      Mācīšanās stils ir viens un tas pats - gammas , pentatonikas ,etīdes un pirkstu vingrinājumi . Nav starpības - vai sēdi pie stūres opelim vai mersim , noteikumi visiem ir vienādi . Labu dzirdi + labu ritma izjūtu "prasa" jebkurš mūzikas instruments . Atkārtoju - klasiskā ģitāra IR akustiskā . Ģitāras iedalās - akustiskajās , pusakustiskajās un elektriskajās . Akustiskās , savukārt , iedalās - klasiskajās , džambo , western utt.

MAaSA      Aha, Marshall_ vēl palīdzēs uz Westerna arpēdžijas nospēlēt.:)Tūneri es pirku atsevišķi.
http://akordi.gitaristiem.lv/
Tomēr speciālista padoms noderētu./es gan tāda neesmu,pati mācos:)/

llze11      Ausij dzidrāk skanēs metāla stīgas, bet man labāk patīk neilona stīgas, mazāk pirksti sāp, ja nespēlē katru dienu un daudz :D 2014-11-22

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu